29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2013-03-15 13:15:29 Powiat Racibórz

Trzech radnych z Pietrowic Wielkich złożyło projekt uchwały w sprawie obniżki kwoty diet. Zostali posądzeni o to, że urządzają sobie kampanię wyborczą i działają niezgodnie z przysięgą, jaką radni składali na początku kadencji.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (6): Radni chcieli obniżki diet. To część kampanii wyborczej? Strony: 1Dodaj komentarz
~do eee (2013-03-20 15:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nasze miasto robi dla raciborza wiecej niz moglbys nawet pomyslec - sciezki rowerowe, rewitalizacja miasta, festiwale kulturalne, koncerty - bez tego raciborz bylby calkiem martwy. niedocenianie wkladu NaM do Raciborza jest zwykłą ignorancją

~OZzz (2013-03-20 10:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

heloo! Radni z Raciborza! bierzcie przykład z Pietrowic... Jakoś tutaj nikt nie ma skrupułów. Śmiem nawet twierdzić, że gdyby można było to radni z raciborza dali by sobie podwyżkę.

~eee (2013-03-19 08:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nasze Miasto... Ja jakoś nie odczuwam czegoś, co oni zrobili dla miasta. Tworzą plan rewitalizacji... ale dla kogo? Po co to? Czy ktoś się tym zainteresuje? Nie!

A wracając do tematu Pietrowic, to czy myślicie że ktoś z radnym połasiłby się na 120 zl i to bylby powod jego wejscia do rady? Śmiem wątpić...

~racjnoalistka (2013-03-19 08:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nasze Miasto może było kólkiem wzjamenej adoracji społeczników. Ale popatrz ilu ich teraz zasiada z lenkiem na jednych stołkach. Fakt, robią ferment, ale czy udało się im cokolwiek zmienić? Więc skoro robią jedynie zamieszanie, bez żadnych efektów, to może pora na zmiany? A społecznicy niech zostaną społecznikami. Ja mam pomysł, żeby diety przyznawane był w zamian za osiągnięcia i wprowadzone zmiany - czyli wysokośc diety powinna być wprost proporcjonalna do oceny społeczeństwa wprowadzonych zmian.

~do Art.PP (2013-03-18 15:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Myślę, że takimi społecznikami w dużej mierze jest NaszeMiasto, gdzie tak naprawdę większość członków pracuje na wizerunek Raciborza, a także poprawę warunków życia raciborzan za darmo. Nie dla słwa, czy pieniędzy, ale dla nas, czyli raciborzan.

~Art.PP (2013-03-18 10:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

moim zdaniem radni powinni pracować społecznie. Nawet te 120 to za duzo... za dużo to oni sie nie napracuja. Radnych społęczników - takich z powolania brakuje nam.. wszedzie

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog