29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2013-02-27 12:13:18 Średnie

Starostwo powiatowe rozstrzygnęło przetargi na organizację kursów i szkoleń zawodowych dla uczniów ZSE i ZSBiRR w Raciborzu. W jakim kierunku uczniowie będą mogli rozwinąć swoje umiejętności?

zobacz artykuł

reklama
Dyskusja (3): Lawina kursów zawodowych dla uczniów budowlanki i ekonomika Strony: 1Dodaj komentarz
~zaintersowany (2013-03-01 21:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Może trochę bardzie rzetelnie. Przecież w projekcie "Mam zawód-mam pracę w regionie" biorą udział wszystkie szkoły powiatowe kształcące zwawodowo (technika i  zawodówki). Oczywiście, można uznać, że w w dwóch zakonczono przetargi na kursy zawodowe ale w następnych będzie to lada dzień. Tworząc taki artykuł promujecie jednych i dyskredytujecie równocześnie drugich u których dzieje się to samo. Chyba wypada coś sprostować.

~wyborca (2013-02-27 20:56)

Jak to jest, że opłaca się przyjechac z Kielc za 3 164 zł i zrobic kurs a nie opłacalo sie za mniejszą kwotę robic tego komus z Raciborza? Czy taka informacja o przetargu nie powinna byc rozesłana do bazy lokalnych firm aby mieli sznasę? Wiem co powie urzędnik: przecież każdy może sledzic przetargi, są publocznie ogłoszone na BIPie... ale kto tam z florystów szuka zleceń?

~hihihihi (2013-02-27 17:22)

A na zdjęciu uczeń Mechanika :))))))

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog