29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2013-02-13 08:39:22 Motoryzacja

Adrianowi Rudkowi od lat udaje się trudna sztuka prowadzenia komisu samochodowego. Przyznaje, że nie mógłby tego robić, gdyby nie motoryzacyjna pasja.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (4): Autosalon ADICAR Strony: 1Dodaj komentarz
myszaa (2014-07-09 13:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj
Komentarz usunięty przez moderatora
~pako rydułtowy (2014-03-27 13:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a jo jest zadowolony miły facet i spoko gościu umi podejść do sprawy a co do sprzedaży to kto niechce dziś zarobić trocha więcej kasy a do innych jak chcecie to se kupcie nowe auto a niepsujcie gościowi opinni .pako rydułtowy

~Klient (2013-09-07 09:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A ja się nie zgadzam z wypowiedzią poprzednika. Z resztą każdy wie, jakie auta są w komisach, więc jak komuś nie pasuje to niech idzie do salonu i kupi sobie nowe autko takie jakie chce i zobaczy czy takie auto z salonu jest bezawaryjne! Kupuję auta od Adriana już dobrych parę lat i jeszcze nie zdarzyło mi się, aby czegoś na temat danego auta bym się nie dowiedział, lub coś zostało zatajone. Jestem zadowolony z aut, które u niego kupuję i nadal na pewno będę to robił.

~???? (2013-02-13 18:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak biznes nie idzie to trzeba reklamy. Każde auto skrywa tajemnicę, podobnie jak AutoKomis. Ten akurat mógłby sie poszczysić całym workiem. Zdawkowe informacje tuszujące faktyczny stan samochodu, niemiłe podejście do klienta, niektóre samochody stoją ponad rok ! Ceny mocno zawyżone. Brak chęci współpracy. Ocena negatywna. Nie polecam.

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog