29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2012-12-02 12:34:21 Wiadomości

Zaledwie 39 sekund potrzebował Kamil Tarnawski z Raciborskiego Klubu Łamator aby wygrać swoją drugą zawodową walkę w formule MMA. Rywalem raciborzanina był doświadczony zawodnik Marek Sikora. Zobacz WIDEO.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (6): Kamil Tarnawski pokonał przeciwnika w 39 sekund [WIDEO] Strony: 1Dodaj komentarz
~WillieJake (2016-05-14 03:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Top latest movies for free download:

Everybody Wants Some 2016 English (by TWiZTED) http://abeamplanning.com/?p=1059
Gods of Egypt 2016 English by AXED http://www.paganiniplus.com/blog/archives/2645
A Bigger Splash 2015 Full Movie http://www.t3multisport.net/crime-drama-mystery/a-bigger-splash-2015-full-movie-torrent-download/
Eye in the Sky 2015 English Full Download http://eff-it-helps.com/2016/04/23/eye-in-the-sky-2015-english-full-download-torrent/
The Legend of Tarzan 2016 English Free Torrent http://pasanglhamufoundation.org/the-legend-of-tarzan-2016-english-free-torrent/
Green Room 2016 Full Movie Download http://www.kaspermovies.com/green-room-2016-full-movie-download-hd-dvdrip-torrent/
I Saw the Light 2015 (Eng) Full Movie Torrent http://pressviral.com/biography-drama-music/i-saw-the-light-2015-eng-full-movie-torrent/
Miles Ahead 2015 [DVDRip] http://www.educareshow.com/miles-ahead-2015-dvdrip-download-torrent/

Top latest software download:

EASEUS Data Recovery Wizard Professional http://www.epiclabs.io/easeus-data-recovery-wizard-professional-free-download-torrent/
Hotspot Shield (64-Bit) Free http://www.epiclabs.io/hotspot-shield-64-bit-free-download-torrent/

~anonim (2015-03-02 17:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jesteś najlepszy Kamil :) :*

~Staszek (2012-12-04 06:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Brawo Kamil, gratulacje. Jesteś prawdziwym wojownikiem.
Pozdrawiam:
Staszek

~agnieszka (2012-12-02 21:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ładna techniczna walka

~kibic (2012-12-02 20:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

szybko i na temat...

~jeea (2012-12-02 13:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Super. Brawo Kamil. Trzymaj tak dalej !!!

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog