29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2005-09-08 00:00:00 Wiadomości

Rozpoczął się z początkiem września. Normalna rzecz. Ale czy jest rzeczą normalną myśleć w tym momencie tylko o dzieciach i młodzieży? Czy nie należałoby pomyśleć również o dorosłych?

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (14): Rok szkolny i katechetyczny Strony: 1Dodaj komentarz
~tolek (2005-10-14 16:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a ty aF już nie rób wokół siebie takiej otoczki poszukiwanego!na palcach jednej ręki można policzyć twoich wrogów i myśle,że akurat oni się tu nie wypowiadają tylko czytają i rwą włosy z głowy

~tolek (2005-10-14 16:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

jestem jak najbardziej za tym, aby zrobić taki zlot. i wydaje mi się,że przedstawianie się ma takim zlocie nie ma sensu. każdy może się przedstawić swoim imieniem, albo jakąś ksywką. nieważne. będzie ciekwiej. potem tutaj na portalu ukaże się fotoreportaż. jestem za tym aby zrobić zlot. ZOLOT "BEZIMIENNYCH" FORUMOWICZÓW. trzeba to tylko dopracować.

~anty-Frączek (2005-10-13 22:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Alno założymy na głowy szpiczaste czapki jak KU KLUX KLAN:))) a wtedy poznam w autobusie, że ten internauta o szerokich podstawach to Ryszard "Lwie Serce" a ten wysoki i postawny to "Pan Tadeusz" a każdy będzie miał pod koszulą atrybuty zbrodni. Muszę tam posłać mojego sobowtóra;)))i doręczyć mu moją faxymilę by też w moim imieniu ułaskawił kogoś ( jak wszyscy to wszyscy:))

~Brutus (2005-10-13 21:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Możnaby zrobić taki komitet wzajemnego zrozumienia dla forumowiczów i wzajemny akt łaski podpisać, oraz zobowiązanie, że się nie będzie ujawniac personaliów potem. Albo jeszcze lepiej - wystąpić w maskach weneckich. Wtedy mnoznaby ta imprezkę już w busie rozpocząc ;)))))

~anty-Frączek (2005-10-12 22:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To pewnie jakiś chwilowy zanik energii albo siadły korki bo aż zwolniłem by sprawdzić czy aby nie została zdemontowana ( ale stała) a ja pewnie do przyklejonego nicka na czole to bym miał doklejoną tarczę strzelniczą na plecach i brzuchu:))) Pewnie bym już żywy nawet nie wyjechał za rogatki naszego miasta:)))

~Brutus (2005-10-12 21:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Świeci, świeci - żle trafiłeś. Wczoraj świeciła! A co do treści artykułu - może umówimy się kiedyś na wspólny wypad forumowiczów do Ostrawy? Wynajmiemy busa, zrzutka pewnie po dychę czy dwie i już. Każdy z nickiem na czole ;) Kto chce ten idzie na piwo, kto chce - na kawę, kto chce - na koncert, kto chce - oglądać dziewczyny ;)

~anty-Frączek (2005-10-12 19:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

tego by nam jeszcze brakowało by reklamować burdele!!! Ale wiatrak postawiony na dachu np sklepu 6-24 w kolorach czerwieni podobnie jak nad Moulin Rouge byłby niewątpliwą atrakcją:))) Przejeżdżając ostatnio ul Bosacką zauważyłem, że już się nie świeci ta pomarańczowa palma przy dawnym hotelu zewowskim. Mieliśmy jedyne mini Las Vegas i już zgasło?:))

~Bazooka (2005-10-12 11:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a propos Janki i...reklamowania raciborskich burdeli! Nie wiem czy w czyims interesie lezy reklamowanie Janka, twojego miejsca pracy!

~Bazooka (2005-10-12 11:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Coz taka ulica "ktora nigdy nie spi"...kiedys jednak moze...zmeczyc czlowieka. Fajny reportaz z Ostrawy...ale cudze chwalicie, swego nie znacie! Raciborz jest piekny! zwlaszcza Rynek gdzie wieczorem , po upalnym dniu ( a daly nam sie takowe we znaki tego lata!)mozna sobie posiedziec z przyjaciolmi przy piwku czy dobrej kawie. Potem spacer ulica Dluga...albo w inna strone ulica Nowa kolo sadu na ulice Opawska. I nie przesadzajcie, spacerowalam rozna pora i jakos nikt mnie nie zaczepial!

~Ktosia (2005-09-27 18:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ciekawy i nietuzinkowy temat.Fakty i interesujące spostrzeżenia.Oby więcej takich artykułów- Darek!Gratulacje! I.

~ry (2005-09-08 20:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Brawo dla autora artykułu za lekkość pióra i ciekawy temat na weekend.

~wwww (2005-09-08 13:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

teraz dojdzie nam casyno nad sklepem meblowym (podobno)

~anty-Frączek (2005-09-08 11:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

My też mamy ulicę, która nigdy nie śpi. Jest to Opawska na wysokości sklepu 6-24 ( rzesza podpitych małolatów i szpanerów szalejących brykami).

~janka (2005-09-08 09:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Może ktoś zareklamowałby nasze raciborskie burdele? Tutaj jednak należy uważać, bo po 21 miasto się wyludnia i niestety łatwo nadziać się na agresywnych i podpitych małolatów.

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog