29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2012-10-26 09:36:43 Książki o regionie

Na Zamku Piastowskim w Raciborzu odbyła się promocja drugiego wydania książki "Dzieje ziemi raciborskiej" autorstwa Norberta Miki (zobacz zdjęcia). Spotkanie wzbudziło ogromne zainteresowanie. Przyszło na nie około 250 osób.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (26): Promocja książki "Dzieje ziemi raciborskiej" Norberta Miki Strony: 1 2Dodaj komentarz
~yeti (2012-11-16 16:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

no i  dobre pytanie :-) tu jest cała obsada  ja skupiłem sie na człowieczku w czerwonyk krawacie : sławek  owczarczuk

~Trójca (2012-11-15 16:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To jest pewnie przykład na to, że na spotkania z Miką nadal karnie stawiają się jego wyznawcy. I to nie istotne czy mówimy o kolejnym tajnym spotkaniu w Czechach, czy o promocji książki Miki. Tych rybniczan pewnie tak interesuje historia ziemi raciborskiej jak zeszłoroczny śnieg. No ale trzeba karnie całymi rodzinami przyjechać i robić sztuczny tłum na spotkaniu z Miką.

~były (2012-11-14 22:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Yeti, po co te nazwiska? Czyżbyś rozgrywał jakąś prywatną wojnę? Można, a nawet należy, demaskować system, ale nie wolno nękać niewinnych ludzi. Ja tam byłem, ty pewnie też! Zrobiłeś coś złego? Nie odpowiadaj, bo to było pytanie retoryczne. Byliśmy manipulowani i tak jest nadal z tymi, którzy tam pozostali. Za wszystkie szwindle i zwiedzenie odpowiada przede wszystkim guru i jego najbliższe otoczenie. Pionki z szczerym sercem dla Jezusa, są tylko po to, aby były posłuszne i płaciły dziesięcinę oraz odrabiały pańszczyznę na rzecz "obleśnego" biznesu, lub tzw. starszych. Ja tam rozpoznaję o wiele ciekawsze rodzynki i nie mam zamiaru wymieniać ich nazwisk, bo i po co? Skoro jesteś taki mocny, to zacznij np. od zdjecia nr 3. Pewnie tego nie zrobicz, tak? Więc wcześniej pomyśl nim następnym razem coś napiszesz.

~yeti (2012-11-14 21:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

zdjecie numer 6 agnieszka  kowalczyk  rybnik  - piaski

~yeti (2012-11-14 21:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

zdjecie numer 5   Rodzina iwanczyk  rybnik  - boguszowice

~nicmidotego (2012-11-14 18:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ale żal mi tych ludzi na zdjęciach

~fiction... (2012-11-14 18:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

jakoś NIGDY i NIGDZIE ... Niewielki Mistrz nie oświadczył, że zaprzestaje działalnosci na niwie ...

~science (2012-11-14 08:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

aleście ludkowie żałośni ;) (a może to jedna osoba pod różnymi nickami?) Nie macie nic merytorycznego do dodania o książce, to wyskakujecie z grupą Odnowy Miki :/ To jego prywatna sprawa w jaki sposób wierzy i nic nam do tego ;)

~pewnie (2012-11-03 15:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

co bardziej zasłużony już książkę otrzymał z nieodłącznym autografem i zapewniweniem szczerej atencji ze storny autora, hi, hi.

~POGO (2012-11-03 10:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To dla nich normalne: zrobić sztuczny tłok, żeby pokazać, że to jest "interesujące". Na koncertach swoich kapel skądinąd dość miernych też robią sztuczny tłok i nauczyli się tańczyć POGO! hahahahahaahahaha. Nawet na swoim "obozie chrześcijańskim" tańczyli POGO. Tam jak nie wiesz o co chodzi, to cię popchną i kopną braciszki, żebyś był jak oni FUGA-POGO. Promocja fajna, sztuczny tłum był, tylko zabrakło.........POGO! Zauważyliście te zmęczone twarze, udające szczęście, instynktownie przestraszone kiedy ktoś im robi FOTO? Strach ma właśnie takie oczy? Czy na następnym obozie ktoś dostanie tę książkę za włożony trud?

~Koreańczyk z Północy (2012-10-29 11:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Choć nie jestem ani profesorem, ani doktorem to jednak także zachowam obiektywizm kiedy napiszę, że 90% publiczności to ludzie z byłej odnowy, która co prawda oficjalnie nie istnieje, jednak nadal prowadzi swoją działalność. Autor omawianego w artykule dzieła raczył ogłosić się onegdaj Apostołem tej grupy. Pozostaje mieć nadzieję, że również Czesi z równym zapałem wykupią "na pniu" tę drogocenną pozycję. Gratuluję autorowi.
                                                                                                                                                      Kitajec

~... (2012-10-28 22:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie ma odnowy, wszyskie wrony kraczą coś o jakimś kosciele, który dla ściemy zakładali ludzie wyłącznie spoza Racka. Odnowa została rozwiązana przez pewnego biskupa dawno temu i basta.

~Hmmm (2012-10-28 21:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dlaczego pierwsza żona? Czyzby miał juz drugą?

~superfoto (2012-10-28 20:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

"Cienki" - jak zwykle piękny krawacik... Pan z aparatem nie słyszał że nie wolno robić zdjęć... wybacz.

~do do op (2012-10-28 19:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie ma odnowy? Uwierzyłeś w to co ci powiedział guru odnowy lub jego najbliżsi ministrowie? Odnowa jest i ma się całkiem dobrze, a na zdjęciach widać, że zjechali się wszyscy uczniowie i podwładni guru.

~do op (2012-10-28 09:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Przecież nie ma odnowy to jak dumni są z bycia w czymś czego nie ma

~pikuś (2012-10-28 08:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ks. Daniela 2:34-35

~zyx... (2012-10-27 23:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

i urzędy sKARBOWE tyz ... POnoć.

~xyz (2012-10-27 13:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mamy wolność słowa i wyznania!

~op (2012-10-27 07:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nawet ci najbardziej zapracowani z sms-u przybyli - informatycy, kierownik internatu... Zauważyłem od pewnego czasu, że niektórzy są dumni z bycia w odnowie, już się z tym nie ukrywają, tak jak kiedyś.

~cirkawym... (2012-10-26 23:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

kiedy "Dzieje sexty raciborskiej" ?

~xxx (2012-10-26 20:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ci ludkowie z wielkiej niesistniejącej, działającej naprawdę nie mają co robic, jak z Sosnowca, z Zawiercia jadą robić tłum na odczycie, tego co to nie jest, a jest lyderem. No chyba, ze przy okazji sklecacie te pozwy na bezczelnych, myślących. Urlopy okolicznosciowe dostaliście, czy delegacje? A pierwsza żona nie przyszła podziwiać i "żałować" co straciła?

~Anonim (2012-10-26 14:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kazali to sie poszło

~klucz (2012-10-26 14:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

gdyby wyszli z sali wszyscy ludzie z ferajny oraz zaproszeni notable to byłaby pusta sala

~kaja (2012-10-26 12:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wszyscy wielbiciele talentu najjaśniejszego GURU e jednym miejscu. Są widać goście i z Zawiercia, i z Sosnowca i z innych ośrodków. Mam wrażenie, że to nie spotkanie modlitewne w okraglaku tylko jakaś konferencja obozowa dla publiki mniej lub bardziej oświeconej.

Dodaj komentarz
Strony: 1 2
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog