29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2012-06-28 00:00:00 Przedszkola

Dnia 22.06. grupa "Biedronek" z Przedszkola nr 12 zwiedziła Raciborską Stację Uzdatniania Wody.

zobacz artykuł

reklama
Dyskusja (3): Poznajemy zakład wodociągów Strony: 1Dodaj komentarz
~rodzic (2012-09-10 07:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

witam. prosze nie atakowac przedszkola do ktorego  uczeszcza panstwa pociecha, bo tak naprawde to urzad zabrał wszystkim placówką godziny pracy. sa tylko 3 placóki ktore zaczynaja swoja prace od 6 rano i w tym jest P12, w związku z tym zabrano godzinke popołudniową. wiecej rodziców zadeklarowało sie ze woli przyjsc na 6. prosze nie atakowac personelu bo tak naprawde to nie jest ich wina- taki mamy rząd.

~mama przedszkolaka (2012-09-04 15:44)

Witam, ja również jestem zaskoczona tą sytuacją. Nie wiem co mam zrobić z dzieckiem przez te pół godziny które nadal jestem w pracy. Przedszkola w tej chwili chyba nie są przeznaczone dla dzieci rodziców pracujących. Bardzo proszę o deklarowanie na umowie późniejszej godziny niż 16, może to coś pomorze.

~zaniepokojony rodzic (2012-09-04 15:34)

W tym roku szkolnym przedszkole działa od godziny 6.00 do 16.00, zaszła znacząca zmiana co do roku poprzedniego skrócono czas pracy o godzinę. Nikt nie poinformował o tym fakcie zaskoczonych rodziców. Co mają zrobić rodzice pracujący do 16.00? Okazał sie, że można zmienić tę sytuację, ale jest potrzebne zadeklarowanie się na umowie do godziny 16.30, o czym również nie poinformowano rodziców. Dlaczego inne przedszkola funkcjonują bez takich niespodzianek do 16.30?

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog