29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Dyskusja (2): formy spędzania wolengo czasu w Raciborzu Strony: 1Dodaj komentarz
~Racibórz (2012-08-31 19:48)
Ocena: 2 + | - Cytuj

Raczej atrakcji w Raciborzu nie znajdziesz. Minigolf ma jakieś tam reflektory ale trzeba popytać się w kasie gdzie wydają kijki. Co można polecić, kregielnię na Osirze lub wypasioną i nowoczesną kręgielnię na Brooklyn na ulicy Browarnej (niedaleko Rynku). Jeśłi chodzi o gastronomię to Swojskie jadło w piwnicy Urzędu Miasta, pizeria na Rynku lub Brax, a także pizeria włoska przy nerkowatym rondzie na Opawskiej i Eichendorffa. Z kawiarenkowych spraw to Fanaberie przy ul. Warszawskiej (niedaleko kościoła NSPJ "okrąglak") pijalnię piw raciborskiego browaru przy Londzina (dawny Brax -pub) niedaleko kina Bałtyk. Inni prosperują turystykę sklepową więc wszystko w jednym w dzielnicy Obora ( Auchan, Castorama, MediaExpert, Jysk) Polecam wizytę w okolicach połowy września kiedy to podczas weekendu będzie pożegnanie lata przy imprezach, koncertach i sztucznych ogniach.

zombek (2012-08-31 19:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Witam. Mieszkam w okolicach Kędzierzyna i jak chyba wszysycy wiedzą, w tym mieście nie ma za bardzo jak spędzić wieczoru itp.
Za niecały miesiąc mam taką małą rocznicę i chciałbym zabrać dziewczynę właśnie do Raciborza by wspólnie spędzić wieczór i się po prostu nie nudzić.
I tutaj pytanie do was drodzy Raciborzanie, jakie atrakcje polecacie, które można spotkać w waszym mieście. Coś w stylu mini golfa w OSiR, kina, dobrej pizzeri albo restauracji itp. Chodzi głównie, żeby spędzić jakiś miły wieczór.
Mam też jeszcze pytanko, mini golf jest oświetlony?
Pozdrawam i czekam na odpowiedzi ;)

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog