29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Dyskusja (23): Jak długo w G3 i SMS będzie rządzić nielegalna organizacja Strony: 1Dodaj komentarz
~wyborca (2012-08-04 08:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Podwójne oblicze ma wielu znanych osób, http://forum.raciborz.com.pl/viewtopic.php?pid=98908#p98908   zobacz kontrowersyjną postać posła Piechy

~sKARBOWY ... (2012-07-02 19:42)

<span class="left">/.../Jak długo w G3 i SMS będzie rządzić nielegalna organizacja/...                                                                                             </span><span class="left">Dopóki jej POzwoliMY ... </span><span class="left"> </span>

~księgowy (2012-07-02 16:19)

radziłbym dokładnie sprawdzić rachunki tych trzech szkół- rady rodziców, ubezpieczenia, realizacje projektów , a tam przekręt za przekrętem (wiem co mówię) wszak AL CAPONE poszedł siedzieć nie za zabójstwa, ale za podatki może tędy droga, aby wziąć się im do d....y

~Gaaga (2012-06-14 04:54)

I co z tego ze nie tylko Raciborz ma problem. Od pisania komentarzy nic się nie zmieni. A może to tylko czcze gadanie, a na miejscu, gdzie można by coś naprawić komentatorzy siedzą cicho. Jak niewygodnie, to zrezygnuj, wystąp, a nie wypisuj anonimowo może krzywdzące opinie drogi internauto.

~Criss (2012-06-13 19:44)

POZDERKI ŚLE CRISS CZŁOWIEK LOND ARMI

EHHEHEHHEH KREJZOLQ ZE MNIE CO NIE MIARA :-)

~lala (2012-06-12 19:43)

Witam -ZSO Grzegorzowice też jest powoli opanowywane . Oni rządzą tam gdzie na czele stoi ich dyrektor . Ci sami nauczyciele pracują w innych szkołach gdzie nie ma ich dyrektora to siedzą cicho  i sobie nie rządzą.

~Ii (2012-06-11 17:06)

Nie tylko Racibórz ma ten problem!

~??? (2012-06-11 05:11)

I jeszcze jedno pytanie mam. Czy ktoś wie ilu duchaczy z tych trzech instytucji otrzymało wypowiedzenia pracy w związku z ogólną redukcją w raciborskiej oświacie? Nie mówię oczywiście o podpadziochach, które jeszcze pracują ale już nie są w sekcie.

~??? (2012-06-11 05:07)

A coś bliżej?

~123 (2012-06-10 22:36)

w ośrodku dla głuchych ducholandia siedzi od sprzątaczki po sam szczyt władzy... nie wszyscy oczywiście, ale macki sięgają daleko i głęboko

~no tak (2012-06-10 15:19)

racja, sprawdź dobrze rankingi i kto je publikuje, mnie przy wyborze gipla dla dziecka nabrało na G3, dobra prasa i tak dalej i tym podobne, po sprawdzieniu wynków egzaminów gimnazjalych w racku, coś jakby mit pękł jak mydlana bańka. sprawdzajcie i tyle, a grono nauczycielskie no cóż, młodzież dużo widzi i rozumie

~xxx (2012-06-10 13:11)

Dajcie se siana z tą dyskusją. Przecież G 3 przoduje w rankingach, więc nie oczerniajcie anonimowo i bezpodstawnie, lecz na argumenty.

~a ilu ... (2012-06-10 00:30)

ze ,,wspólnoty, której niby nie ma a jest,, jest CZŁONKAMI WŁADZ ,,dziadostwa,, czy ,,bezRADNYCH,, ?
To wiele wyjaśnia co do milczenia  ...

~??? (2012-06-09 23:15)

a co z pracownikami ośrodka dla głuchych? im tez warto sie przyglądnąć! kto policzy?

~stan (2012-06-09 20:29)

Stan dla G 3 osób 16

~.... (2012-06-09 20:25)

lista grona jest dostępna na stronie, i znam 19 osób z grona właśnie z nieistniejącej wspólnoty, a moja wiedza jest nie uaktualniona, zmiany nazwisk z powodu zmiany stanu cywilnego nie śledzę, a nowi też przez te 12 lat się pojawili. Pozdrawiam

~drogi nauczycielu (2012-06-09 20:12)

od kiedy pracujesz w SMS, bo nowy nauczyciel niemieckiego pan Piszczan jest we wspólnocie, a w zeszłym roku przyjety historyk pan Pleszka również, matematyk też z nienadłuższym stażem pan Szwed również. Postawa BMW dotyczy ludzi, którzy we wspólnocie tak własnie są kształtowani, najlepsi dla guru i popleczników sa ci nie myślacy, mierni ale wierni. Jak nie znasz wnętrza tej dziwnej organizacji to nie zrozumiesz mechanizmów tam działających.

~nauczyciel (2012-06-09 18:38)

Drogi Rodzicu. Pracuję w SMS-ie i nie czuję się ani mierna, ani tym bardziej wierna. Chociaż nie - jestem wierna swojemu miejscu pracy. I dlatego wkurzają mnie takie głupie komentarze! Na jakiej podstawie oceniasz ludzi, których nie znasz? Miałaś/eś kontakt ze wszystkimi nauczycielami, że twierdzisz, iż w SMS-ie pracuje sama miernota? Wyobraź sobie, że nie należę do żadnej organizacji, a dostałam pracę bez problemu!

~emka (2012-06-09 18:00)

I co z tego? Dyskusja ciągnie się już kilka lat. Efektów nie widac.

~akim do akmi (2012-06-09 17:45)

Poczytaj http://forum.raciborz.com.pl/viewtopic.php?pid=97818#p97818. Tam na pewno odnajdziesz odpowiedź.

~rodzic (2012-06-09 14:38)

żeby pracować w tych szkołach trzeba być jak BMW - możesz być BIERNY, możesz być MIERNY, ale najważniejsze żebyś był WIERNY szkoda, bo dobrzy nauczyciele nie mają pracy, albo są zwalniani a taka miernota uczy i co gorsza ma wpływ na wychowanie naszych dzieci. A władze Raciborza i kuratorium  dobrze o tym wiedzą i nic nie zrobią - nie chcą się ubrudzić w tym gó..ie wszyscy wiedzą ale nikt nie ma odwagi ruszyć tego gó...a to byłby wielki smród to władarzom naszego wspaniałego miasta nie jest potrzebne ???

~uczeń (2012-06-09 11:17)

To snaknadl nadający się nie tylko do loklanych mediów

~akmi (2012-06-09 09:43)

Witam wszystkich i proszę o opinię co sądzicie o powieżaniu wychowania ludziom z organizacji religijno-mafijnych.
Tolerowanie ich przez nasze władze samorządowe. Młodzi nauczyciele po studiach nie mają pracy, a wystarczy być ich członikiem by dostać pracę jako nauczyciel.
Co na to kuratorium ???

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog