29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2005-08-09 00:00:00 Wiadomości

Do 5 sierpnia powiat nasz odwiedzali przedstawiciele partnerskiego miasta Rendsburg.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (36): Koniec odwiedzin z Rendsburga Strony: 1 2Dodaj komentarz
~Tomekp (2005-08-09 19:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

handlowo-rozrywkowe, lodowisko, nowa siedziba sądu okręgowego, irlandzka fabryka naczep samochodowych. To będą miejsca pracy także dla Raciborzan. Problem tylko w tym, że nasycenie rynku chyba osiągnie szczyt. Tym bardziej, że w Jatrzębiu też się szykują dwa hipermarkety, Żory też nie śpią a w Wodzisławiu ma powstać Tesco. Racibórz za 2-3 lata obudzi się z ręką w nocniku...

~Tomekp (2005-08-09 19:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dreamcatcher, być może powstanie, być może nie. Już nie byłbym taki pewny. Problem jest w tym, że w ROW w ciągu dwóch lat nastąpi nasycenie hipermarketami i supermarketami. Rybnik otworzył się na markety totalnie i ściąga do siebie superinwestycje. Władze tego miasta twierdzą (i chyba nie bez racji, że będzie to największy plac budowy do 2007 roku). Słyszałem, że poza marketami: Carrefur, Tesco, Lidl (II), Plus (II), Media Markt, Obi, Agata-Meble, mają powstać dwa potężne centra

~dreamcatcher (2005-08-09 17:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

co sie odwlecze to nie uciecze. Hipermarket w Raciborzu i tak powstanie i tak. Raczej prędzej niż później. I jest to NIEODWRACALNE!!! Patrzenie Kupca jest bardzo krótkowzroczne! Ludzie z opolskiego zamiast jechać do Rybnika do hipermarketów mogliby przecież zatrzymywać się w SRC i tu zostawiać pieniądze. KUPCY - Obudźcie się bo okradną was nawet ze złudzeń!

~anty-Frączek (2005-08-09 15:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak długo jeszcze mamy patrzeć na zaradność i postępowość radnych w sąsiednich miastach a na naszych wieszać psy?. Jak długo patrzeć mamy na rozwój innych miast a na zacofanie naszego?. Jak długo may patrzeć jak do kas miejskich w sąsiednich miastach wpływa gotówka a z nasze wypływa?. Jak długo ciemnotę i zacofanie i ich przedstawicieli będzie promował w swoim brukowcu(Oblicza)Frączek - ten, który na plakacie wyborczym wykrzykiwał "dobry dla wszystkich"!

~anty-Frączek (2005-08-09 15:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

...pikietki pod UM, których inicjatorem był Piróg ( i ja się pytam co to dało miastu?) ano to, że uciekają potencjalni inwestorzy do okloicznych miast i tam zostawiają grube miliony a tam radni już wiedzą jak zagospodarować te pieniądze na rozwój i promocję miasta.

~anty-Frączek (2005-08-09 15:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Brawa dla rybnickich rajców a naszych chętnie wysłałbym do łagrów bo to co oni odp... już się nie mieści w pale!. Panie Osuchowski, Wojnar, Markowiak i wy panowie z Kupca Śląskiego i Pro Natury( Piróg i Urbas) jak długo będziecie patrzyli do własnych kieszeni dbając o swoje posadki i zarobki!!. Całe szczęście, że Piróg już nie jest prezesem Kupca - ponoć z powodów zdrowotnych ( myślę, że marskość wątroby można zakwalifikować jako chorobę).Niech obecna pani prezes Kupca nie wdaje się w daremne...

~anty-Frączek (2005-08-09 15:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Widzę, że pan Urbas z ProNatury zmienił teraz nick z pro-Piroga na qwerty!. Jednak zmiana pseudo nie przyniosła oczekiwanej zmiany myślenia z socjalistycznego ( mimo młodego wieku) na bardziej wolnorynkowe!

~obserwator (2005-08-09 15:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

HODUJĄ ODSETKI !!! Francuzom się nie śpieszy bo ulokowali na dobry procent. Kisząc forsę na swoim koncie w banku dostaliby może z 3% a tak jak wygrają w sądzie to dostaną odsetki ustawowe 13,5% !!! Chyba, że urzednik ma rację!!!???????

~rybniczanin (2005-08-09 14:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Arteks, mówisz, że rybniczanie narzekają. Tak, ale nie wszyscy. Ja się cieszę i sporo moich znajomych również. A krzykacze zawsze się znajdą.

~Arteks (2005-08-09 14:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A Rybniczanie niektórzy narzekają a bo w tym miejscu (koło stadionu) w niedziele będą korki, a to, że ten teren jest za mały w związku z tym market ma mieć "tylko" 18 tys. m2, a to, że lepiej przetarg mogła wygrać Catorama itd... Warto podkreślić jednak spory plus tej inwestycji. Carrefor obiecał dołożyć się finansowo do budowy nowoczesnego lodowiska na osiedlu Nowiny.

~qwerty (2005-08-09 11:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie przejmujcie się, że nie będzie żadnego hipermarketu w Raciborzu. Będziemy mogli kupować w sklepikach członków kupca śląskiego..

Dodaj komentarz
Strony: 1 2
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog