29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2012-03-31 11:15:58 Listy do redakcji

W ten sposób grupa podpisująca się jako "delegaci z Raciborza" protestuje przeciwko obecności na cmentarzu żołnierzy radzieckich pomnika poświęconego "oswobodzicielom". Dziś w nocy przykryli pomnik płótnem.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (20): "Czekiści z Kremla to brutalni najeźdźcy, nie wyzwoliciele" Strony: 1Dodaj komentarz
~nat (2012-04-24 16:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ślązak do tak zwanego Ślązaka.Tego oczywiście się spodziewałem po tobie,i zaiste wszyscy wiedzą jakis ty ślązak bo tylko ci co przyjechali na Śląsk z dwoma żertkami / jedna oby się wypróżnić druga aby wilki odganiać/ to oni maja taki słownik szczególnie-gdy w głowie szambo !!

~do nata (2012-04-22 15:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A pocałuj ty mnie w dupę, faszystowski pomiocie.

~nat (2012-04-20 20:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do wszechwiedzącego tak zwanego slązaka. Powtarzam ci synek,poucz się trochę a potem mędrkuj abyś nie utonął w szambie gdzie wciskasz innych.Sprawa wogóle nie dotyczy  boju o rację  bytu na tej ziemi i handryczenia się  kto ważniejszy i kto ma prawo nazywac się Ślązakiem. O tym zadecydowali inni szczególnie Sowieci. To są realia,ale nie wolno zapominać historii i jeśli nie wykazuje się pewnego szacunku do NIEJ, to nie dziamotaj głupot. Wróć do autentycznej woli ludu śląskiego którego wolę zaakceptował polski król zrzekając się praw do tych ziem po wsze czasty.Głupoty gadasz,że ani Niemcy ani Rosjanie nie są tu u siebie, atwoja głupota jest domyślna, bo zanim Polska wejdzie do kolejki bycia „ u siebie” na Śląsku to pamietaj że wcześniejsi są Czesi, nawet Austriacy i oczywiście Niemcy. Polska dopiero zaczęła sie sadzić na Śląsk jak inni pobudowali jego potęgę i cywilizację.Tak więc nie wmawiaj komuś rewizjonizm, bo to nie jest nawet moją cechą, ale trochę pokory wobec faktów historycznych,tgo nawet tobie by się przydało.Na razie proponuję ci prześledzić /nawet w Google UKŁAD TRENCZYŃSKI ORAZ POWSTANIA ŚLĄSKIE/ jEŚLI NIE POTRAFISZ, TO RZECZYWIŚCIE MASZ W GŁOWIE SZAMBO. Już dawno żałuje, że wdaję się w dyskusję z kimś takim jak ty!

~do nata (2012-04-17 09:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To już moje zmartwienie. Tubylcem jestem nie z wyboru, ale z urodzenia. Nienawidzą mnie ci, co w Ślazaku widzą Niemca i nienawidzą ci co w Ślązaku widzą Polaka. Ja nie mam takich problemów bo w mojej głowie jest ład w kwestii Narodowości i miejsca pochodzenia. Niemcy i Rosjanie - na Ślasku nigdy nie będą u siebie, to sobie warto zapamiętać, by nie być tak nisko szamba jak nat.

~nat (2012-04-15 17:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do samozwańca ślązaka.Synek,że gadasz odbytnicą to juz tobie powiedziano,żeś głupi jak trep to widać po twojej wiedzy.Że kryjesz sie pod nienawidzonym tubylcem,to tez wiadomo.Ale pamiętaj, aby cię SWOI nie potraktowali jak onegdaj Korfantego.

~ślązak (2012-04-15 16:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Perfidnym DURNIEM jest nat, zresztą nie on sam, a wszyscy którzy "płodzą" historią z rękawa to nieuki i faszyści. Z takich  właśnie wyrosły "niemieckie ślonzoki". Zapytam z ciekawości, gdzie byli Niemcy, gdy na Ślasku byli Ślazacy ze swoją gwarą śląską, a byli tu, są teraz i będą na wieki. Niemcy i Rosjanie, to ta sama zaraza, dla Ślazaków i Polski.

~nat (2012-04-15 12:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Forum oszołomów ?? Rosjanie dla Raciborza najedżcy?? a nie zdobywcy ??
                   Niemcy dla Raciborza to okupanci ?? a nie suwereni???

No to kim są Polacy których król Wielki Kazimierz w wielkich słowach zrzekł się prawa do Śląska PO WSZE CZASY. Kto tu jest perfidnym DURNIEM ????

~Do cris (2012-04-01 11:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Bezmyślnie powtarzasz słowa Palikota i jemu podobnych.Nie znasz realiów
polskich parafii. Być może spaliłeś się na jakimś przypadku ale tego nie można uogólniać. Skoro nie jesteś członkiem tego Kościoła  po co zabierasz głos w sprawach Ci nie znanych i obrażasz duchownych oraz ludzi wierzących. Lepiej zamilcz,
bo się kompromitujesz.

~cris (2012-03-31 21:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak czarne pasożyty będą żywić się z tacy, to O.k. No problem. Do wiary nikt mnie nie zmusza, do tacy też. Problem w tym, że czarna sitwa doi państwo na ciężkie miliardy. Grube pasibrzuchy wożą się limuzynami, wciskają dzieciom kit z ambony, a płacą za to wszyscy z podatków.

~Zdziwiony (2012-03-31 21:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Co ma piernik do wiatraka? Po co mieszacie Kościół W bolesną historę Raciborza i sprawy związane z polityką?

~Do cris (2012-03-31 20:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pleciesz bezmyślne fanaberie. Kościół jest dotowany z twoich pieniędzy?
Przecież to 90%  obywateli deklaruje się jako wierzący. To ty chyba jesteś w tych 10 %. Nie chodzisz do Kościoła, nie wierzysz i nie dajesz na tacę więc się odwal. Bo twoje żądania zmierzają do całkowitej likwidacji Kościoła.Przecież nikt Cię do wiary nie zmusza.

~cris (2012-03-31 20:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Przedsiębiorcy zarabiają na własne ryzyko, uda się albo nie uda. Kościół jest dotowany z podatków, również moich. Na to zgody nie wyrażam. Pieniędzy nie ma na emerytury, leczenie, a na klechy w szkołach zawsze się znajdą. Ktoś mnie nazwał intelektualną miernotą, jak to po katolicku. Zero argumentów, byle tylko zwyzywać. A ostatni półdupek swoją opinią mnie rozśmieszył, a siebie pogrążył. Przedsiębiorca ma zarabiać, bo takie jego zadanie. Po to robi biznes. Kościół też prowadzi biznes? Głupich szukacie?

~też do cris (2012-03-31 17:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ty się przyglądaj własnym pieniądzom a nie patrz do kieszeni kościoła. Jeśli kościól zarabia to i z danic wiernych i z działalności jaką prowadzi. Przedsiębiorców, którym udało się zarobić wielkie pieniądze też potępiasz? To moze należy pojść do psychologa...

~do cris (2012-03-31 16:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Widzę, że kolejny wojujący antyklerykał objawił się na portalu...Synek, wiesz ile takich intelektualnych miernot już tu było? Nawet smród po nich nie został...

~Lord (2012-03-31 14:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

@Miejscowy, naucz się liczyć. Bo 2012 - 1945= 67. Nie przepisuj bezmyślnie tekstów, a pomyśl trochę samodzielnie.

~cris (2012-03-31 14:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ja zawieszę taki transparent na pomniku głowy obcego państwa Vatycanu największego okupanta Polski. Co roku płacimy Vatycanowi 5 mld PLN rocznie, to  nie okupacja?

~Miejscowy (2012-03-31 10:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Polecam na tym portalu artykuł pt. "63 rocznica tragicznej zbrodni na Płoni". Dzisiaj to juz 64 rocznica.

~historyk (2012-03-31 10:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

W dniu wyzwolenia Raciborza

*** C H W A Ł A  B O H A T E R O M  A R M I I    C Z E R W O N E J   I  S O W I E C K O W O   S O J U Z U ***

http://www.youtube.com/watch?v=ZdweaKOd7WY

~Delegaci z Branic (2012-03-31 09:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Delegaci ale z Branic chyba!Trzeba mieć zdrowo napierdolone pod kopułą żeby walczyć z pomnikami Bochaterowie od siedmiu boleści
Że też ruscy z grobów nie wstali i wam do dupy nie nakopali !!

~piotrek2101 (2012-03-31 09:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A na co mogliśmy wtedy liczyć? Sami byśmy sobie z Hitlerem na pewno nie poradzili a amerykanie blokowali propozycje Churchilla na lądowanie na bałkanach, co mogłoby wyrwać nas z sowieckiej strefy wpływów. W porównaniu z niemcami, rosjanie byli mniejszym złem w skali całej Polski. Poza tym Racibórz był miastem niemieckim i na równi z resztą Niemiec ponosił karę za rozpętanie wojny.

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog