29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2012-03-03 15:35 Pozostałe  Autor: mireczek

dzien dobry albo lepiej dobry wieczor
<h2>calkiem przypadkowo znalazlem ta strone internetowa...bardzo sie ucieszylem ze sa jeszcze Ludzie ktorzy swoj prywatny wolny czas dla tej strony poswiecaja...ale moja wizyta na tej stronie ma inny charakter...-ja mieszkam od 22 lat w Niemczech i tylko od czasu do czasu odwiedzam "moje" Miasto (naprawde chcialbym czesciej-narazie jednak nie moge!!!)</h2>
<h2>co mnie bardzo zdziwilo to bardzo niewiele Restauracji i Kawiarenek ktore tez bardzo wczesnie zamykaja...ja nie wiem jak to w innych Miastach wyglada ale w Raciborzu jest to naprawde SMUTNA rzeczywistosc...moi Niemieccy Koledzy chcieliby chetnie pare Dni ze swojego Urlopu w Raciborzu spedzic...niestety po tym jak ja opowiedzialem jaka sytuacja Kulturalna w Raciborzu jest ... zrezygnowali. SZKODA (przedewszystkim o ta Walute ktora by w Raciborskich Kasach zostala.</h2>
<h2>Wasz Mirek</h2>
PS.Barzo przepraszam za Bledy...Tastature mam niestety bez Polskich literek...Tschüß

zobacz artykuł

reklama
Dyskusja (1): godzina 21.00 tylko Koty i Pijacy mozna spotkac...... Strony: 1Dodaj komentarz
Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog