29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2005-08-02 00:00:00 Wiadomości

Trzy spotkania poświęcone alergiom zorganizowała działająca od niedawna w Raciborzu Raciborska Akademia Zdrowia, wspierana przez katowicki oddział Polskiego Towarzystwa Farmaceutycznego i Okręgową Izbę Aptekarską.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (6): Oswoić alergię Strony: 1Dodaj komentarz
~Mirek G. (2005-10-17 16:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Może dobrze,że do tej pory nic w tym miejscu nic nie wybudowano,bo gdyby komuchy zabrały się za zabudowe tego terenu to byśmy mieli jeszcze jadno PRL-elowskie blokowisko w centrum miasta,jak na ul.Odrzańskiej(profanacja starówki).Myślę że nadeszły lepsze czasy na zabudowę tego miejsca,ul.Mickiewicza i Drzymały od ul.Basztowej do winiarni,bo tych skwerów w Raciborzu jest stanowczo zadużo,sama trawa jedna alejka dwie i ławki (miejsca dla pijaków)nie mieli pomysłów to robili skwery,od tego są parki

~Joachim (2005-08-04 16:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

problemem Raciborza jest  jego centrum. Plac  Dlugosza pustka Mickiewicza  pustka . prosze wziasc do reki pocztowki sprzed II wojny  miasto bylo zwarta zabudowa .Te cale  skwerki to dzadowstwo jakiego swiat nie  widzial. Miasto powinno zyc a zielono to jest w Oborze .Druga sprawa to Opawska z paskudnym targowiskiem i tym lajdakiem Bozkiem . Ze  tez tego biuro architekta miasta nie da pod zabudowe ?? Pozdrawiam Tschüß

~Mniejszość Niemiecka (2005-08-02 16:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pomysł jest bardzo dobry i mam nadzieje że na jego zrealizowanie ni będzie trzeba czekać 5 lat. Fajnie by było gdyby pomyślano o parkingu (piętrowym lub podziemnym) no ale to tylko marzenia

~viker (2005-08-02 10:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

jestem za tym projektem. jak wybudujecie jakies lokale to ja chetnie wynajme taki na 100m2 pozdrawiam

~janka (2005-08-02 09:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Że ktoś pamięta plac Długosz jako tylko plac to nie znaczy, że tak musi zostać. Miasto potrzebuje zmiany, by było widać, że w mieście coś się dzieje. Niektóre rejony miasta w godzinach popołudniowych wymierają tak jak ul Mickiewicza w kierunku dworca gdy zlikwidowano tam przystanki PK.  Proszę o jak najszybszą realizację pomysłu zabudowy placu. Tylko gdzie postawię samochód?

~janka (2005-08-02 09:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jeżeli chce sie zachować staromiejską zabudowę w rejonie placu Długosza to dlaczego pozwolono wybudować na bazie Basztowej beznadziejny kwadratowy sklep meblowy? Sam pomysł zabudowy całego placu jest OK tylko zastanawiam się co w tych sklepikach będą oferować do sprzedaży biednemu społeczeństwu Raciborza?

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog