29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2012-02-16 13:45:29 Motoryzacja

Pomysłów na to jak zagrać na nosie policjantom jest wiele - najbardziej popularne wśród kierowców to ostrzeganie mrugnięciem, czy informowanie się wzajemnie przez CB-radio o radiowozie czy zbliżającym się radarze.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (17): NA TEMAT: Zakłócacze radarów Strony: 1Dodaj komentarz
~stefeK (2012-02-22 07:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

czyli jak się jedzie 120 km/h a policja stoi na poboczu i mierzy 'suszarką' predkosc to nas nie zatrzyma mimo, że pędzimy, tlyko dlatego że na 'suszarce' pokaże ustawione 55 km/h??? co za bzdura! no chyba, ze policjanci bardziej niz swoim oczom uwierza suszarce :D

~milczek (2012-02-21 13:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jesli kierowcy nie boja się stosować takich bajerów, tzn że policja nie jest skuteczna. Polecam artykuł z ostatniego Newsweeka o skutecznosci mundurowych. Porazka!

~kierowca (2012-02-21 07:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

gdyby tak zaostrzyc kary, gdyby policja karala wszystkich nieudacznikow, kierowcow bez rozumu, to by nie bylo tyle wypadkow. Kierowcy robią co chca bo w gruncie rzeczy czuja sie bezkarni. Nawet jesli nie zaplaci mandatu, to co mu niby zrobia? Powinno sie odbierac prawko.

~ma pan rację (2012-02-18 13:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Solidarnie, owszem, ale obawiam się, zę to by się mogło udać gdzieś w Skandynawii, gdzie jest społeczeństwo obywatelskie, gdzie jest poczucie przynależności itd. W Polsce? Nie ma szans, ludziom nic się nie chce jesli nie widzą dokładnie swój interes w sprawie.

~kierowca autobusu (2012-02-17 19:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Walka z piratami drogowymi powinna być podjęta solidarnie wraz z policją. Każdy kierowca (normalny) powinien pomagac walczyc z tym niebezpiecznym zjawiskiem jakim jest niebezpieczna jazda - piractwo zdrogowe, łamanie przepisów, które zagraża życiu i zdrowiu.

~WRR_____ (2012-02-17 13:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

JA BYM SOBIE KUPIL, GDZIE MOZNA? I SE POSTAWIE NA POLCE HEHEHE  powaznie, gdzie ludzie maja głowy, zeby wyposażać się w coś takiego? a zreszta, duzo gadania a nikt i tak nic z tym nie robi, tylko trąbia ile to wypadków jest każdego roku. Ano jest, bo ludzie jeżdża jak barany nie bacząc na nic, osttanio miałem juz smierc w oczach, tak jakiś wariat wyprzedzał podczas śniegu, przez koleiny i już na czołowkę szedł. wątpie, żeby mu potem cokolwiek w głowie zaświtalo, że może nie warto............... LUDZIE, ROZSADEK!

~kompleT (2012-02-17 12:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

antyradary nie, ale miganie swiatlami to juz chetnie? brawo dla pana na koncu. ja uwzam, ze kazdy kto nie jezdzi zgodnie z przepisami poiwinien byc karany. skad wiemy kogo ostrzegamy? a moze to zalany kierowca ktoremu pomagamy uniknac kary?>

~rili (2012-02-17 12:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

o wlasnie, PYTANIE DO POLICJI - czy karani są tlyko kierowcy czy spzredawcy i producenci rowniez? zreszta..... jak zna zycie to nie, bo zawsze mogą sie wykpić że moga sprzdawac w koncu mozna to sobie na półce postawić, niekoniecznie używac w aucie

~ob. (2012-02-17 12:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Karać producentów, nie kierowców.

~lonmg (2012-02-17 10:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

zgadzam sie, podnioslbym wyskosc manadtow. jakby tak dostal z 1000 zl mandatu to by sie zastanowil na drugi raz. i zadnego dobrego serca drogowki, karac takich z cala surowoscia!

~erwin (2012-02-17 10:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

musi lezec na wierzchu bo musi odbierac sygnal satelitarny, wiec jak zauwazasz policje pierwsze co robisz, szybko chowasz za pazuche :]

~NIE (2012-02-17 10:48)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Szkoda ze sie nie wypoada ktos z drogowki. łapia kogos z takim sprzetem u nas? jak zrobic żeby to schować przed policja? :) to musi na wierzchu lezec, nie wiecie?:]

~ramona (2012-02-17 10:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

dalabym za cos takiego bardzo wysokie kary to by sie wszystkim odechcialo. potem pedzi taki jeden z drugim i zabija cala rodzine np.

~erwin (2012-02-17 10:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

miganie swiatlami to tzw. nieuzasadnione uzycie sygnalow ostrzegawczych czy jakos tak. Mozna za to chyba 200 zl mandatu dostac. No a zaklocacze radarow? Co za glupota, na co to ludzie nie wpadna, gnębić takie praktyki ile wlezie!

~Gucio (2012-02-16 23:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Materiał ciekawy
jednak Pan Edward Kowalczyk coż...
jego wypowiedz ...
Mlłody chlłopak i nie oglądał programów ... Przypuszczam że wtedy nawet na świecie goo nie było ...
bo dowiedział by sie i może pomyślał by, że jednak ostrzeganie światłami mobilizuje kierowców do przepisowej jazdy.
Sam kiedyś byłem ostrzeżony mignięciem swiateł .
Ciekawostka
Nie bylo to w Raciborzu
było to 3 lata temu
i światłami mignoł mi pan prowadzący  VW POLICYJNEGO
o dziwo był na służbie i przypomniał mi ze z posesji wyjechałem bez właczonych świateł mijania.
Czyżby sam sobie powinien wlepić mandat czy ten mandat dotyczy radarów tylko??
albo to poprostu wymysł policji aby zarobić na mandatach??
Uważam że takie mignięcie światłami nic nie przeszkadza, a napewno nie w biały dzień. Nie oślepiam nikogo i uprzejmie proszę o pokazaznie mi takiego przepisu, który zabrania mi drugiego kierowce ostrzec mignięciem światel o jakim kolwiek zagrożeniu, czy nawet kontroli radarowej.
Nie znam takiego przepisu, a jesli zobacze na własne oczy że jest tak w kodeksie drogowym , oczywiście będę się do tego stosował, w innym wypadku będe ostrzegał gdzie tylko bedę chciał i kogo będe chciał, do puty , do puki nikogo nie oślepiam.
Pozdrowienia dla POLICJI i ich wymysłów .
Piratów drogowych nie pozdrowie bo jestem przeciw ;))

~VW (2012-02-16 13:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ten ostatni kierowca, to chyba siedzi w Golfie II generacji, to za co mialby dostac mandat? Na pewno nie za przekroczenie predkosci ;pp

~ja (2012-02-16 13:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a co to nowy rzecznik kpp?:) ciekawy artykul :) Ale dylamet zostaje. Kupic czy nie kupic :)) SZEROKOSCI

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog