29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2011-11-03 13:51:35 Wiadomości

Po raz pierwszy festiwal "Wiatraki" odbył się na zamku. Dawid Wacławczyk dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu 8. edycji imprezy i zdradza, że zakochał się w zamku, który niegdyś tak krytykował.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (5): Wacławczyk zakochał się w zamku Strony: 1Dodaj komentarz
~Człowiek z marmuru (2011-11-04 08:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dawid Wacławczyk - kolejna gwiazda na firmamencie raciborskich
karierowiczów. A niedawno jeszcze stał za bufetem w Strzesze i serwował piwo oraz drinki. Pełna kultura./

~DW (2011-11-03 22:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ponieważ z mojego tekstu podziękowań, który trafił do prasy, redakcja portalu wycięła ręcznie wszystkie instytucje i nazwy firm - sponsorów, wkładając w moje usta lakoniczne sformułowanie "VIII Raciborski Festiwal Podróżniczy Wiatraki odbył się przy pomocy lokalnych firm i przedsiębiorstw..." (co jest niezgodne z prawdą, bo wspomagały nas także 2 urzędy i firmy ogólnopolskie) - pozwalam sobie przeprosić za taką sytuację naszych sponsorów, którzy mogli poczuć się przez mój tekst zignorowani lub zlekceważeni. Oryginał moich podziękowań znajduje się na profilu Grupy Rosynant na FB: http://www.facebook.com/notes/grupa-rosynant/dziekuj%C4%99-za-wiatraki/243506205702643

~hi hi! (2011-11-03 19:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zamek jak był nieumiejętnie wyremontowany tak nadal pozostanie i nic tu nie zmienią umizgi Wacławczyka pod adresem Hajduka, czy jego zmiany poglądów. To jest transakcja wiązana, Adaś udostępnia za symboliczną kwotę pomieszczenia na zamku, a Dawid ma chwalić pod niebiosa geniusz budowlany i artystyczne poczucie smaku Hajduka. Może jakaś statuetka Mieszka za to wyląduje na półce u Dawida albo starosta wysupła jakąś sumkę na niestandardową działalność kulturalną Dawida.

~ha! (2011-11-03 18:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a ja myślę, że należą się oklaski Dawidowi, który potrafił przyznac się, że się pomylił co do zamku, czym potwierdził teorię, że tylko krowa nie zmienia zdania.

~Koniec Świata (2011-11-03 13:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dawidzie, koniecznie weź ze sobą sporo nici w zapasie, żebyś potem wiedział jak wyjść z dupy Hajduka. Dawno nie było okazji przeczytać o takim wazeliniarstwie i włazidupstwie jakie, ku mojemu rozczarowaniu, uprawia Dawid wobec Hajduka.

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog