29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2011-10-12 08:53:18 Felietony

Wykształcenie... Nie z samego wykształcenia utrzyma się człowiek. O szkolnictwie już pisałam, ale tym razem poszerzę temat o zawód wykonywany, czyli to, co po studiach młodzi ludzie będą robić.

zobacz artykuł

reklama
Dyskusja (2): Młodzież pisze: co po studiach? Strony: 1Dodaj komentarz
~studentka (2011-10-18 19:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie zgadzam się z tym, co zostało napisane. Bezrobocie i bezsilność są winą osoby? NIE! Tak się składa, że ja jestem bardzo aktywną osobą, wszechstronną, mam wiele talentów, zainteresowań, w trakcie studiów pracowałam, mam ponad 2 lata doświadczenia w zawodzie, kończąc studia, a mimo to NIE ZNALAZŁAM pracy od prawie roku! Nawet doświadczenie nie pomoga, ani znajomość języków, ani aktywność. Moje cv moim zdaniem jest bardzo ciekawe. Ale pracy nie ma i nikt mi nie wmówi, że moja "bezsilność" jest moją winą. Jeśli nie ma etatów, nikogo nie zmusimy, by nas zatrudnił. I żadne projekty nie pomogą.

~hehe (2011-10-13 17:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

"Ważne jest to, co dana osoba ze sobą prezentuje..... " autor tego tekstu pewnie skończył renomowaną uczelnię, ma znakomite referencje i sterty certyfikatów. szkoda tylko,że nie potrafi pisać po polsku. grunt, to dobre samopoczucie i plecy szerokie jak tapczan-takie pewnie ma  "autor" tego tekstu. i jak widać  o pracę nie musi  się martwić:)).

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog