29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2011-09-04 20:51:02 Relacje z uroczystości

"Trzeba iść żeby zobaczyć co to nowego w kościele proboszcz urządza" - mówią  mieszkanki idące na czuwanie modlitewne . Zainteresowanie spotkaniem przerosło oczekiwania, zarówno przybyłych parafian jak i proboszcza - księdza Bogdana Reka.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (169): Pół tysiąca osób na Czuwaniu Modlitewnym w Brzeziu Strony: 1 2 3 … 7Dodaj komentarz
~do student 1963 (2014-03-15 09:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Weź, przynajmniej ten wątek oszczędź od swoich czczyk dywagacji.

student1963 (2014-03-14 19:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie Wolno Deptac Religi I Tradycji To Nasze Dobro Narodowe

~ala (2014-03-14 18:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ci co piszą negatywnie to pewnie ogromnie zazdroszczą tym co z miłoscią idą na spotkanie z Jezusem, oni pewnie tej miłości nie mają , dla mnie nie jest trudnością jezdzić na podobne Msze sw do Kęt do CZatachowy i dziękuję Jezusowi że daje mi tyle sił by np w Cztachowie 6godzin przebywać z Jezusem i wogóle sie to nie dłuży chciałoby sie być dłużej

~rak (2013-06-05 11:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

hehe, to jest właśnie fenomen wiernych. Na podstawie mojego nika wymyśliłaś sobie całą teorię na mój temat. Tak samo interpretujecie biblię - szukacie dziury w całym, tego, co nie istnieje w świecie.

~@rak (2013-06-05 06:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A na czym to szamaństwo ma polegać?
Twój nick sugeruje, że otarłeś się, lub ktoś Ci bliski, o chorobę nowotworową.
Modlitwa o uzdrowienie z nałożeniem rąk jest praktykowana od zarania chrześcijaństwa, a jej przykłady odnajdujemy w Nowym Terstamencie (Dzieje Apostolskie). Istotnym warunkiem przyjecia uzdrowienia, jest wiara chorego w Boga, który wszystko może.
Przeczytaj opis uzdrowienia człowieka chromego pod światynią i zauważ co Piotr dostrzegł w tym człowieku nim powiedział: "powstań i chodź". Jeżeli wierzysz w moc uzdrowienia na podstawie samej wiary w uzdrowienie lub w to, że człowiek (w tym wypadku ksiądz) położy na ciebie ręce i cię uzdrowi, to daremna twoja wiara. To nie ksiądz w takiej sytuacji jest szamanem, lecz ty szukałeś szamana.
Nim ktoś wierzący położy na ciebie ręce, musisz zaufać Bogu i uwierzyć, że On (Bóg) może cię uzdrowić. Pamiętaj jednak, że Bóg ma indywidualny plan dla kazdego człowieka i to On decyduje o uzdrowieniu lub śmierci.
Doskonale rozumiem twój ból i rozczarowanie, dlatego cię proszę abyś pomyślał nad moimi słowami.

~rak (2013-06-04 12:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ksiądz z Brzezia to szaman - nie ufajcie mu!!!!!

~meee (2013-06-03 09:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Pół tysiąca baranów w jednej stodole.

~Joanna (2013-06-01 20:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

macie szczęście mieć takiego proboszcza zazdroszcze ja też bym chciwasza  mieć takiego proboszcza jak wasza parafia.Wszystkiego dobrego wam życzę

~emma074 (2012-05-21 18:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

uwielbiam ks. Bogdana (jestem z Rydułtów) był  moim katechetą czas w którym ks. Bogdan był w parafii św. Jerzego w Rydułtowach był najlepszymi latami. To jest anioł największy dar który mogły dostać Rydułtowy od Boga. Parafianie z Brzezia módlecie się żeby szybko nie odszedł.

~Angelo (2012-05-17 20:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Już jutro, tj. w piątek, o 19.30 znowu będzie spotkanie

~Angelo (2012-05-10 19:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Już jutro, tj. w piątek, o 19.30 znowu będzie spotkanie.

~przepraszam, że zapytam (2012-05-08 10:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jest mi przykro czytać, że jestem narzędziem nieczystej mocy. Moje intencje były czyste. Zadałem tylko grzeczne pytanie. Mimo wszystko, dziękuję za wyczerpującą informację. :)

~Wierny (2012-05-08 10:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Widzę tu diabelskie gry wokół świętości, która się dzieje na modlitewnym czuwaniu - w każdy piątek tygodnia o godz. 19,30.  Gdy powiem, że czasami ks. proboszcz ogłasza Ofiarę Eucharystii na Uzdrowienie, być może pojawią się oskarżenia o herezję, ale tylko ze strony tych, którzy są na usługach szatana i wszystko wiedzą na nie!  Tymczasem ks, Bogdan, wespół z kilkoma kapłanami, odprawia dla Uzdrawiania, zwyczajną Msze św. z Komunią św. by na koniec kapłani, przez nałożenie rąk na głowę, przykazują dodatkowo  Łaskę z odbytej Ofiary, każdemu, kto ma potrzebę  jakiegoś osobistego uzdrowienia. UZDRAWIAJĄ. Tak zwyczajnie, jak się to dzieje na każdej odbytej Ofiary Mszy św. To Nasza Wiara czyni Cud Uzdrowienia. Droga do Boskiej Mocy, nie wymaga skomplikowanej teologii !!!

~przepraszam, że zapytam (2012-05-08 08:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Może ktoś wie czy te spotkania nadal się odbywają? Jeśli tak to w jaki dzień i o której godzinie?

hana (2011-11-30 05:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czy mogła byś sprawiedliwa kobieto nazwać grzech -jakiego dopuścił się Ten ,którego tak batożysz słowem i straszysz wiecznym potępieniem czy też moherowy beret przesłania ci jasność widzenia.

hana (2011-11-30 05:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A ja naiwna myślałam że grzeszyć można tylko przeciwko BOGUI że nawet jak czymś obrazi się Jezusa  to też zgrzeszyło się przeciwko Bogu i że prosić o wybaczenie też należy tylko Boga-ojca-zgodnie zresztą z instrukcjami SYNA BOŻEGO .Ale tego że jakiś klecha jest następcą Jezusa na Ziemi dowiedziałam się dopiero teraz,Zalecała bym więcej pokory szanowna Pani i dogłębniejszą lekturę Pisma bo głosząc takie herezje nie będzie Ci dane kobieto oglądać tego co ci Pan obiecał I nie tobie niewiasto wyrokować które grzechy są "wybaczalne" a które nie "wybaczalne"Za swoją pychę zalecała bym tydzień klęczenia na niemieckim grochu

~Malgorzata (2011-11-29 20:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Lepiej bys sie pomodlil,anizeli wypisywal glupstwa,ktore sa nigdy nie wybaczelne,to grzechy przeciw DUCHOWI SW; cieszcie sie parafianie ze macie dobrego nastepcy Chrystusa to SKARB PARAFI.przypomina mi pdpusty w Turzy Sl. Proboszczu ,zycze duzo sil i zdrowia ,z Niemiec  malgorzata

~:) (2011-11-25 17:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

(hmmmm), widże że jesteś skłonny wybaczyć Hitlerowi, Stalinowi, ale nie Temu, któremu winieneś jest zawdzięczność za zycie!!!

~hmmmm! (2011-11-17 06:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do,, Wiernego,, Już starożytni rzymianie odkryli, że Nadzieja jest matka.....głupich! Dawac nadzieje, to znaczy oszukiwac! !Ale skoro jednak oszukiwanym i ....oszustom dobrze jest z tym, to niech tak jest nadal ! Pozostaje jednak dylemat, czy oszustom można wybaczyc zbrodnie popełniane w imię....Wielkiego Oszustwa ?

~religia_opium_dla_mas (2011-11-17 00:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Cała wiedza o przeszłości i przyszłości gatunku ludzkiego, który jeśli nie zreformuje swoich destrukcyjnych działań na tej planecie, w najlepszym wypadku wymorduje się sam. Poniżej książka która przywróci ludziom wiarę i miłość, i dobrobyt jak w rajskim ogrodzie.
Poznaj prawdziwe fakty o swojej przeszłości oraz technikach manipulacji człowiekiem na ziemi. A wszystko zaczęło się w starożytnym egipcie.

Przeczytaj tą książkę koniecznie.
http://www.4shared.com/file/qb4eknmg/Ringing_Cedars_of_Russia_Vladi.html

Pewni ludzie na wschodzie już zrozumieli czym naprawdę jest szczęście, zdrowie i zasłużony relaks życia codziennego.

http://tinyurl.com/684j74f


Ludzkość jeszcze nigdy nie była tak blisko  RAJU. Tylko pomyśl jak skutecznie religia zawładnęła światem.

~Wierny (2011-11-11 11:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wydaje mi się, że Kościół nie ma w swoim Konkordatowym spisie, Dzien Odzyskania Niepodległości, jako święto Kościelne i Państwowe - takie są tam wyszczególnione. Trudno pojąć, dlaczegi Kościół tego nie zauważa, choć w kwestii odprawiania Mszy św. za Ojczyznę, proboszczowie niektórych parafii traktują jak dzień świąteczny z Sumą z tej okazji. Osobiście uważam, że jest to ewidentne uchybienie Episkopatu, który mimowoli uczestniczy w laicyzacji Kościoła, na przykładzie wspomnianego świeta Niepodległości. Historia pisze o dowodach jedności Wiary Polaków w Ich walce o niepodległość - przykład ks. Skorupki w wojnie bolszewickiej - Cudzie nad Wisłą. Brzezie ma opinię społeczności polskiej, a proboszcz też nie podjął świętowanie odzyskania niepodległości w kościele? W innym miejscu tego portalu jest wzmianka o wyjątkowości daty 11.11.11, która m.in. akurat dzisiaj zawierać będzie modlitewne czuwanie o godz. 19,30. Jedna z  możliwych interpretacji mówi: ja wybrałem tą, gdzie liczba "11" oznacza Anioła światłości, jak widać jest to potrójma dawka światłości dla naszego umysłu i z takim przesłaniem idę na spotkanie z Jezusem.

~do mateusza (2011-11-11 10:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Masz rację. Ze stron www kosciołow Raciborza:
w Parafii Najświetszego Serca - 9:00 - W intencji Ojczyzny
Na Ostrogu:
9:00 1. Za Ojczyznę w rocznicę odzyskania niepodległości
w Matce Bożej - czytamy: Piątek 11.11.2011 r. św. Marcina z Tours, biskupa; Narodowe Święto Niepodległości, msza świąteczna o 9:00
Uroczystościach z okazji 93. rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości Państwowej 11 listopada. Obchody tego najważniejszego polskiego święta narodowego rozpoczną się o godz. 10.30 Mszą Św. w intencji Ojczyzny w kościele pod wezwaniem WNMP.
Na wielu innych stronach internetowych nie ma aktualnych intencji co nie oznacza, że takich mszy nie ma.

~mateusz (2011-11-11 09:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A dlaczego Wasz nowy proboszcz nie odprawia mszy w intencji ojczyzny? 11go listopada wszedzie są świąteczne msze w intencji odrodzenia Polaski. W takim polskim Brzeziu nie ma mszy jak w innych kościołach, tylko rano o siódmej i tyle?

~Wierny (2011-11-08 11:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zapewniam "hana", że Tam, jest wszystko poukładane i wszystko wszystkim jest wiadome i wiadomo kto jest Najwyższym - problem dla niewierzącego,  jak się Tam dostać!!!
Takie "mini" Tego, przeżywają uczestnicy piątkowego czuwania. Masz rację, to jest czas spoglądania w Górę, choć na chwilę w oderwaniu od Ziemskiego grzechu!!! Czy to może być złe??? w niczym nie zagraża nawet niewierzącym, a wierzącym pomaga zyć w nadzieji.
PS. Tu rozważania z Górnej półki, a niżej komentarze nie przystające do tematu. Spróbujcie choć na chwilę wyjść ze swojej skorupy!!! może uda się zobaczyć PRAWDĘ.

hana (2011-11-08 07:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czy Wy Tu Wszyscy _jesteście Jeszcze Z Tego Świata?>>

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3 … 7
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog