29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2011-07-19 11:33:29 Wiadomości

Prawie tydzień minął od otwarcia w Raciborzu kolejnego supermarketu. Czy raciborzanie są z niego zadowoleni? Zobacz i posłuchaj, co o nim myślą.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (12): Nowy market - hit czy kit? Strony: 1Dodaj komentarz
~w zamian ... (2011-07-28 10:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

dostali gotowe UZBROJONE tereny w Centrum ...
A co miasto z tego ma ?

~Racib mieszkający we Wroc (2011-07-20 12:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

nie rozumiem was ludzie podniecacie sie, że powstało malutkie Tesco, a robicie z tego ogromną sensację:P

~Szału nie ma (2011-07-20 10:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

W Raciborzu a szczególnie na Opawskiej jest zbyt dużo marketów i trzeba wybierać co kupić w Biedronce a co w Netto lub w Tesco żeby było jak najtaniej, bo w żadnym z nich nie ma jednocześnie tak dużego wyboru i konkurencyjnych cen;/ Z tego wszystkiego najlepszy jest Kaufland. Tesco nie zrobiło na mnie żadnego wrażenia, kolejny market bez sensu jedyne co może być na plus to godziny otwarcia i kasy samoobsługowe. Uważam że zbyt wiele jest w Raciborzu supermarketów zamiast tego mogłaby być wybudowana porządna galeria chociażby taka jak w Rybniku i ludzie wtedy nie wyjeżdżaliby do innych miast na zakupy.

~Aga (2011-07-20 09:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak już boom minął to wstąpiłam i co... nic specjalnego , a nawet drożej. Można wstąpić gdy jest promocja z gazetki , ale trzeba uważać. Wczoraj na mięsnym była "super promocja" Piersi z kurczaka przecenione z 19,99 zł na 14,99 zł. I gdzie tu ta promocja? Myślałam że będzie kolekcja F&F a tu lipka, już tam mnie nie ciągnie

~myślę że.. (2011-07-19 17:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

gdyby tesco płaciło za ten artykuł to usunięto by wszys tkie złe komenty i wypowiedzi ludzi. Nie sądzisz?

~HWDTESCO (2011-07-19 13:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a kto sponsoruje ten artykuł i komu on wogole potrzebny???

~eeeeeeeee (2011-07-19 13:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kit !!!!!!!!!!!

~olak (2011-07-19 12:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No tak. "Dlaczego nasze władze nie myślą o re3animacji miasta i okolic ?? Jakiś plan restrukturyzacji przemysłu albo coś w tym rodzaju ?" nie myślą, bo i po co... jak znów pójdziecie i i tak zagłosujecie na nich. Po co więc się starać?

pyzaty (2011-07-19 12:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Największą zaletą Tesco w porównaniu do konkurencji są wózki bezmonetowe. Dzięki temu problem menelstwa na parkingu zostanie dość skutecznie zredukowany. Mam nadzieję, że konkurencja podchwyci ten pomysł.

~Przychylam się .... (2011-07-19 11:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

.... do wypowiedzi z artykułu:[color=#4c4c4c; font-size: 12px]Stanowczo za dużo jest supermarketów w Raciborzu. Za dużo sklepów, za mało zakładów pracy" Nawiasem mówiac, uwazma że nadprodukcja wszelkiej maści supermarketów w tak małym mieście, nie posiadającym zbyt dużego przemysłu , o usługach nie wspomnę - jest poronionym pomysłem. Racibórz zamienił się w aglomerację miejską o funkcji pożyczkowej ( banki) i handlowej ( galerie i markety) Pytanie tylko : Gdzie zarabiać pieniądze na te kredyty i zakupy ????? W naszym mieście skutecznie wydaje się pozwolenia na stawianie marketó i galerii oraz placówek bankowych a jakoś nie widać kompletnie przychylnego klimatu dla jakiejkolwiek produkcji hoćby manufakturowej, skutecznie zduszono ledwo dyszące firmy, zostały nieliczne , któe mają kapitał zagraniczny. A może tak by ktoś pomyślał nad stworzeniem sterfy ekonomicznej sprzyjającej uruchomieniu przemysłu produkcyjnego ?? już i tak jesteśmy na szarym końcu w województwie. Dlaczego nasze władze nie myślą o re3animacji miasta i okolic ?? Jakiś plan restrukturyzacji przemysłu albo coś w tym rodzaju ?? [przecież wystarzy usiąść i pomyśleć  ( ale chyba myślenie to towar deficytowy na Ul Batorego)[/color]

~akcid (2011-07-19 10:13)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jeszcze nie byłam w tesco, bo chyba o nim mowa, ale uważam za zupełnie niepotrzebne stawianie kolejnego supermarketu w Raciborzu. Byłam ostatnio w Leklerku i sklep świecił pustakami, więc po co nam kolejny tego typu sklep? Już Auchan nadszarpnęło kondycję lokalnych, małych sklepików. A tu powstają następne i następne molochy. Po co?!

~...) (2011-07-19 09:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Byłam tam w sobotę, masakra, kilka produktów tańszych ale ta reszta? U mnie w malutkim warzywniaku seler naciowy kosztuje 3,20, a tam kosztuje prawie 5 zł. W kolejce na stoisku mięsnym czekałam 20 min, taniego schabu zabrakło i czekali na dostawę, a dwie panie ruszały się jak muchy w smole. Na pewno nie będę tam miała karty stałego klienta, wolę swoje małe sklepiki

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog