29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2005-06-30 00:00:00 Wiadomości

W piątek 24 czerwca raciborski zespół "Przecinek" rywalizował z sześcioma zespołami o niecodzienną nagrodę - nakręcenie profesjonalnego teledysku do zwycięskiej piosenki finansowanego przez Stowarzyszenie Song of Songs. I....

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (6): "Przecinek" z Raciborza kręci teledysk Strony: 1Dodaj komentarz
~XXXX (2006-02-08 13:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Bardzo lubie ten zespol bardzo mi sie podoba i chcialabym poznac ich czlonkow a zwlaszcza Bartka pozdrowienia dla nich

~Mia (2005-07-07 13:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Gratulacje. Kilka koncertów Przecinka mnie nie poniosło, ale głoszą prawdę i to mi się w Nich podoba. Poza tym -fajne z nich ludziska. Ale nie wiem, czy wiecie, że inny raciborski zespół PARKING, też występuje jutro na dużym festiwalu w Węgorzewie? Brawo! Niech nam się rozwijają zespoły Raciborza!

~malutka (2005-07-07 06:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a jakie to są te potężne molochy?  gratulacje dla Przecinka!! :)

~anty-Frączek (2005-07-06 22:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A co to jest szczurze koncert życzeń?. Tak się składa, że nie znam się na wielu sprawach więc proszę mi tu nie podlizywać się z takim hasełkiem. Brawa dla zespołu! Lecz ja czekam na ożywienie kultury dla mas i takowa powinna także odnosić sukcesy!. Narazie wygrywają zespoły zamkniete w 4 ścianach lub jakiś kółkach lecz potęzne molochy naszej kultury śpią snem sprawiedliwego!

~SZCZUR (2005-07-06 21:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No tak... wiadomo jak już zdarzy sie coś pozytywnego to pies z kulawą nogą nie zaszczeka.. a tym bardziej nie pozostawi po sobie śladu... anty-Frączek ty się na wszyskim znasz... napisz coś od siebie... A zespolowi życzę, aby dalej sie rozwijał. Pozdro

~przecinek (2005-07-05 08:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

www.przecinek.kdm.pl

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog