29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2005-06-20 00:00:00 Przedszkola

17czerwca 2005r. dzieci z grupy integracyjnej sześciolatków uroczyście pożegnały przedszkole.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (19): Pożegnanie starszaków Strony: 1Dodaj komentarz
~anty-Frączek (2005-07-01 20:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ola idź do przedszkola.

~Ola (2005-06-30 22:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

jak wpisujesz komentarz to pod spodem pisze (...) że osoba zamieszczajaca opinie zawierajace tresci zabronione przez prawo, wulgarne, obrazliwie, naruszajace prawa wydawcy serwisu lub innych osób albo naruszajace zasady współżycia społecznego (...) nie sądze że jest cenzura chodziło o to co zacytowałam. Widziałam dużo takich komentarzy które później znikły. I dobrze. Obrażać można kogoś dyplomatycznie a nie po chamsku. Pozdrawiam!

~anty-Frączek (2005-06-29 22:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No tak to już jest, że ci sklepikarze zrzeszeni w Kupcu Śląskim pod batutą Piroga krzyczący NIE HIPERMARKETOM! są często widywani jak po makro jeżdżą ogromnymi wózkami naładowanymi towarem!, Normalnie obłuda w czystej postaci!.A Frączek jako kolega Piroga, który podrzuca sojego brukowca"Oblicza" sprzedającym na targu musi tak krzyczeć jak mu Piróg powie!. Rączka rączkę myje!

~anty_ajhendorf (2005-06-29 21:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

też mi się kilka razy zdarzyło, że moje komentarze usuwano np. o Frączku jeden taki jak kupował w plusie i cały koszyk zakupów nakupił, a krzyczy najgłośniej w Raciborzu aby nie budowano marketów, i jeszcze kilka innych. Taka mała cenzura

~anty - Gunter (2005-06-25 05:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Qui tacet, consentive videtur (kto milczy, zdaje się zgadzać) - jakby powiedział mój mentor Gintruś. Czyli dzwonił :]

~anty - Gunter (2005-06-24 07:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ciekawe czy komentarz Bone Collectora moderator usunął przed czy po telefonie ks. Kurowksiego:>?

~anty-Frączek (2005-06-23 08:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ks.Kurowski może zostać biskupem tylko wtedy gdy Benedykt XVI zechce go ustanowić. Abp Nossol raczej nie zostanie kardynałem ( niby jakiego miasta? - Opola? - za małe miasto na duchownego takiej rangi!). Ostatnio Papież zaczął wprowadzać porządki wśród duchowieństwa (księża ze znajomościami w kurii nagle tracą znajomości a czasami i parafie zmienia im się na inne) poczekamy aż to dojdzie do Raciborza.Mam nadzieję, że ks.Kurowski ocknie się za wczasu i nie stanie się naszym lokalnym ks.Jankowskim

~anty - Gunter (2005-06-23 05:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

powodzenia w załatwianiu stanpowiska i zapsakajaniu swojej pychy i próżności.

~anty - Gunter (2005-06-23 05:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A ja myślę, że wzorem tradycji kościoła w średniowieczu ks. Kurowski ofiarując graduał kurii w opolu chce sobie kupić stanowisko biskupa. Być może w tym momencie arcybiskup Nossol zostanie kardynałem. Graduał załatwi wszystko. W tak prosty sposób zostanie zaspokojona próżność naszego przewielebnego (lub ledwiewielebnego) ks mgr Gintera Józka Kurowskiego. I po co wszyscy się tak denerwują. Będziemy mieć Biskupa. Olaboga, świat się kończy.

~anty-Frączek (2005-06-22 21:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ksiądz biskup Kopiec wyraźnie powiedział, że chce by karty Graduału pozostały w Raciborzu a ks. Kurowski powinien się słuchać biskupa!. Ks.Kurowski jest dość oryginalną postacią wśród raciborskiego duchowieństwa a do takich lecą jak muchy na lep politykierzy w postaci Frączka, chcący uzyskiwać poparcie wśród duchowieństwa tylko po to by mieć ewentualne poparcie z ambon podczas wyborów lokalnych!

~anty-Frączek (2005-06-21 21:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ojciec! Twoja (fałszywa)reklama Frączka nie była odpowiedzią na moje wcześniejsze pytania! Wyraźnie napisałem, że na Jeruzalem taki stan rzeczy ma miejsce od paru lat a Ty mi wyskakujesz z weekendem Frączka!

~anty-Frączek (2005-06-21 21:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

...pamięć po wielkim proboszczu z Rynku!

~anty-Frączek (2005-06-21 21:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

...podejście do pamięci o ks.Pieczce. Gdyby Frączkowi faktycznie zależało na uczczeniu księdza Pieczki to by mimo przeszkód zorganizował obchody przy udziale farnego ale jego fałszywie rozumiana poprawność nakazuje trzymać sztamę z Kurowskim ( bo jeszcze się przyda przy wyborach)a teraz afiszuje się jako organizator obchodów dnia ks. Pieczki. Świętej pamięci ks. Pieczka w grobie się przewraca jak widzi co się dzieje we farnym i jak Frączek stara się już pozyskiwać wyborców używając do tego ...

~Ojciec (2005-06-21 21:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Anty-Frączku, pytasz gdzie jest Frączek. Kiedy ty piszesz różne głupoty. Pan Frączek w ostatni piątek zorganizował z własnych środków pomoc księdzu Janowi z Ukrainy, który przyjechał do Raciborza, w sobotę Pan Frączek, zabrał dzieci z Przystani do Łagiewnik, a w niedzielę współprzygotował festyn na stadionie w SN z okazji Dni księdza  Pieczki. I wuesz za co cenię Pana Frączka. Ma tyle ma pokory w sobie, że nie wykorzystał  tych wydarzeń w mediach. A ty Anty-Frączku tylko ujadasz na wszystkich, z

~anty-Frączek (2005-06-21 10:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Bardzo mi się podoba pomysł ks.proboszcza z Nysy (katedra), który zechciał udostępnić zwiedzającym skarby św.Jakuba czyli wszystkie cenne przedmioty liturgiczne (ornaty, kielichy, monstrancje, mszały i inne księgi).W dzwonnicy tegoż kościoła powstała konstrukcja ze stali i szkła (3 poziomy) a wniej zostały pięknie wyeksponowane owe skarby). Kościół Farny też mógłby udostępnić swoje skarby a nie pozbywać się ich dla prestiżu muzeum diecezjalnego w Opolu!

~anty-Frączek (2005-06-21 10:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

...porozwalane trumny i wystające kości zmieszne z puszkiami na piwo, liśćmi i innymi śmieciami gdyż administracja cmentarza cichaczem zezwoliła na kradzież póltora tonowej płyty zamykającej grobowiec a teraz nie robi nic by go zabezpieczyć przed profanacją!!!.

~anty-Frączek (2005-06-21 10:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Chm...no bo ksiądz Proboszcz bardzo potrzebuje kasę i oddaje z uśmiechem na twarzy cenny raciborski eksponat do Opola gdyż wten sposób zreperuje swoje prywatne finanse. Pytam się gdzie jest Frączek, który tak lubi pokazywać Kurowskiego w Obliczach?. Niech Mu powie, że karty Graduału mają pozostać w Raciborzu. Gdzie jest Frączek, który wszędzie lata z aparatem fotograficznym- niech porobi zdjęcia na Jeruzalem gdzie są od paru lat pootwierane grobowce raciborskich rodzin przemysłowców i widać ...

~janka (2005-06-21 04:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A ks. proboszcz na raciborskiej TV mówił, że przekaże go do muzeum diecezialnego w Opolu. Czy po to były starania o zwrot, by był eksponowany w Opolu?

~anty-Frączek (2005-06-20 21:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ktoś się pomylił z imieniem księdza biskupa Kopca NIE Adam tylko JAN Kopiec. Dzięki Bogu, że udało się odzyskać fragment tak cennego skarbu jakim jest Graduał. Bardzo bym chciał by ruskie oddali naszą raciborską kustodię (monstrancję), która została w czasie działań wojennych i po "wyzwoleniu"Raciborza skradziona z kościoła Farnego. Czyste srebro(pozłacane)o wadze ok 13kg. Jest jeszcze wiele dzieł sztuki, z których nas Rosjanie wyzwolili.

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog