29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2011-01-14 10:47:33 Sylwetki raciborzan

Nagrywać zaczął w wieku 13 lat i jak przyznaje, na początku nie wychodziło mu to za dobrze, ale nie poddał się i dziś może się pochwalić dziewięcioma produkcjami. O swojej pasji jaką jest rap opowiada JaRa (Jarosław Roman).

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (83): Muzyczne Podziemie Raciborza: JaRa Strony: 1 2 3 4Dodaj komentarz
~Karolinaa (2012-06-04 21:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a ja pomimo wiele zła jakie było między Jarą a mną . moge powiedzież że wcale nie jest najgorszy ;) zawsze rapował super i tyle jego nuty wpadają w ucho;) pozdrawiam

~Łukasz Szczygielski (2011-10-06 20:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Widzisz Janku, ja tu tylko wyrażam swoją opinie i nie życze sobie wyzywania mnie od tumanów. Jeśli ktos wrzuca teks o sobie do sieci oraz swoje utwory to musi liczyc się z krytyką. To chyba proste i oczywiste. Nie jestem może koneserem muzyki, ale potrafie stwierdzić co mi się podoba a co nie. To tyle w tym temacie...

~Jan Kowalski (2011-10-06 07:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jeżeli tekstowo jest słaby to dlaczego ma podwójne i potrójne rymy? Niezbyt prosty przekaz nie trafia do takich tumanow jak Ty, nie wsłuchałeś się najwidocznie i współczuje Ci swojej osoby. Idź słuchaj dalej "zuzia lalka nie duża" albo przerobionych numerów Sido na yt Twoich kolegów, piona fikcjo

~Łukasz Szczygielski (2011-10-04 15:37)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak dla mnie koleś daremy, przez kilka lat praktycznie niezauważalny postęp jeśli chodzi o flow, tekstowo miernie tak składniowo jak i w przekazie. Bity sa ok to jedyny plus.

A tak poza tym to słyszałem że ten Pan ogólnie wiele nie reprezentuje swoją osobą. ale to juz całkiem inna historia.

P.S. krytyka z imienia i nazwiska żebyście ni enazwali mnie kolejnym heiterem:P:P

~BOBEK (2011-08-05 08:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

NISKI ZNOWU NAGRYWA WLASNIE ZNALAZLEM NA JEGO KANALE GOSCINNA WZROTKE U KLIKI RAPUTACJA

http://www.youtube.com/watch?v=nkAd1FPx2wE&feature=feedlik

~seagal (2011-07-02 17:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

posłuchajcie Chickena, jak dla mnie numer jeden w racku
http://www.myspace.com/snrec

JaRa (2011-03-07 22:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Przeczytałem parę komentarzy i normalnie szok. Co Ci ludzie tutaj wypisują ? Zamiast się kłócić idźcie na browara. A co do siebie samego i mojej twórczości, która jest słaba i strasznie banalna to nie słyszałem żadnej negatywnej opini prosto w twarz oprócz jednej osoby za co bardzo ją szanuję ;-) Dzięki wam "forumowicze" będę starał się robić rap lepiej niż zawsze! :D Tymczasem szczekajcie dalej na forum i bądźcie dalej anonimowi. Pozdrawiam

Ostatnia edycja 2011-03-07 22:51 przez JaRa

~babajaga (2011-03-07 22:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

sia dykcja czy też nie, rap jest niżem muzycznym dla ludzi którzy nie umieją śpiewać, Ty zapewne ani nie śpiewasz ani nie rapujesz bo masz głos do dupy tak więc przestań się udzielać na czyjś temat skoro sama nie umiesz coś w tym kierunku zrobić. Flow, dykcja, dynamika wszystko kwestia czasu by się wyrobić. Teksty i tak już ma o wiele lepsze niż większość w tym mieście. Ty sia zapewne nawet wierszyka nie umiesz napisać w przedszkolu a co dopiero napisać normalny post i pogodzić się z tym że ktoś działa na ziemi Raciborskiej. pa pedałko

~sia (2011-03-05 13:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zauważyłam, że kogoś bardzo bolą komentarze skierowane w kierunku Jara. Nie ***, że jesteście tak podjarani jego tekstami, bo nie uwierzę. A jeśli jest tak w rzeczywistości, to współczuję Wam pseudo pasjonaci hh, widac, *** wiecie na ten temat. A Ty Jara, czy jak Ci *** tam, przestań sam sobie tutaj słodzic i wypisywac komenty pod innymi nickami na swój temat, bo tym samym pokazujesz jaki jesteś płytki.
A tak na marginesie, Jarku, popracuj nad sobą, na Twoim miejscu zaczęłabym od poprawy dykcji. Jest wiele prostych cwiczeń. Twój style jest o kant dupy roztrzaskac. Dobra rada, zmień profeskę.
Pozdro

~mały najmniejszy (2011-02-24 18:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Powiem wam tak leszcze... ci co tu spinke zapodawaja ... nagrajcie lepiej... to mozecie wtedy jechac w piec kazdego... cala plytka dobra....a ty rapereczka z czym ryj, bo ty nawet trzody nie umisz nagrac wiec zamknij pape.... bo dostaniesz uja w usta i bedziesz siedzic cicho i ssac jak dziecko... czesc

~vigor (2011-02-22 13:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nieporozumienie jak nieporozumienie ale kto jak nie on robi wow w SRC ? :D Robi swoje a wy robaczki możecie jedynie obejść się smakiem i napisać głupi komentarz bo tylko tyle was stać :D

~KondoR (2011-02-21 22:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Rapereczko kochana gdybyś miała taki głos jak JaRa, teksty i nawijkę to może w końcu przestałabyś robić sample ze swoich jęków z Gang Bang`u :D Po za tym zamiast zazdrościć i cwaniakować na forach to wolisz chodzić z tym ... ryjem do DaGrasso. Zrób sobie operację twarzy to może coś pożytecznego zrobisz dla ludu :D

~Rapereczka^^ (2011-02-21 17:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

powiem tak dla mnie jara to mega zal;D
ma ***** glos teksty i nawijke..;D
jego koledzy z plyty jws jak najbardziej...wedlug mnie jara to nieporozumienie!!!

~BOBEK (2011-02-10 17:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

buahahahah Niski raper, dobre :D "jego debiutanckim kawałkiem było "życie"" hahaha oklepany temat i nic nowego, nawet już tego kawałka nie ma na necie takie żenua. Nagrał jeden kawałek gdzie mieści się w bicie i dał na myspace hahah
Wizja ? Jak widać po myspace jednosezonowcy . Epicentrum ok. Braterstwo ? buhaha pseudo rap ala paktofonika ? Róbcie coś co kochacie i nie wzorujcie się na innych a będzie dobrze ludzie!

Widze że hejterzy znajdą się wszedzie zamiast wspierac swoje miasto i talenty to wolicie krytykowac braterstwo epicentrum oraz inni robia dobry rap nie ma co krytykowac tylko wspierac co do niskiego to z tego co slyszalem siedzi za granica wiec nowe kawalki nie wiadomo kiedy sie pojawia JARA rób swoje ziomek zajebisty rap klepiesz

~Katarzyna (2011-02-10 11:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

buahahahah Niski raper, dobre :D "jego debiutanckim kawałkiem było "życie"" hahaha oklepany temat i nic nowego, nawet już tego kawałka nie ma na necie takie żenua. Nagrał jeden kawałek gdzie mieści się w bicie i dał na myspace hahah
Wizja ? Jak widać po myspace jednosezonowcy . Epicentrum ok. Braterstwo ? buhaha pseudo rap ala paktofonika ? Róbcie coś co kochacie i nie wzorujcie się na innych a będzie dobrze ludzie!

~KACZY (2011-02-10 08:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tarczyn Masz Tu Pare Linkow Do Raciborskich Raperów 
Www.myspace.com/niskiofficial - Profil Niskiego

Www.myspace.com/wizjalokalna - Profil Wizji Lokalnej

Www.myspace.com/epicentrumrap - Profil Epicentrum

Www.myspace.com/braterstwo - Profil Braterstwa

Polecam

~karolina0694 (2011-01-27 09:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ona :wszyscy wiedzą kto kryje sie pod tym pseudonimem !!
ale widocznie jestes upośledzona jeżeli nie umiesz czytacza zrozumieniem...
wywiad dotyczy Jary a nie płyty jws...;p
pozdrawiam

~buahaha (2011-01-26 16:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jara gwiazdą ? buahaha zwykły wywiad przeciętnego człowieka z pasją, który zrobił parę projektów i ukazał to na światło dzienne. Wg. mnie ten człowiek w porównaniu do innych nie traci głowy i robi dalej swoje. peace!

~Bożena (2011-01-26 16:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wywiad pana Jarka ekstra, muzyka również. powodzenia

~łysy (2011-01-26 15:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Prowokacja Grzegorzu Prowokacja!

~grzegorz (2011-01-26 15:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do ***ona: Co jest napisane na samej górze ? JaRa czy J.W.S. ? Ogarnij sie kobieto! pionafile:///C:/DOCUME~1/JaRa/USTAWI~1/Temp/moz-screenshot-1.pngfile:///C:/DOCUME~1/JaRa/USTAWI~1/Temp/moz-screenshot.png

~legalna blondynka (2011-01-26 15:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

***ona Ty tępa strzało, wywiad dotyczy Jary a nie składu J.W.S. po za tym na końcu jest kontekst dla kolegów ze zespołu, gwiazda to możesz być Ty na swoim podwórku przy piaskownicy

~***ona (2011-01-26 15:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

powiem tak wywiad powinien dotyczyc całego zespoollu bo caly zespol tworzyl ta płyte 3 osoby a widze ze Jara robi tutaj sie gwiazdą niewiem na jakiej podstawie a szczerze najbardziej podoba mi sie talent Marka (Solara) ...takizciebie kolega Jara ao kolegach nie wspomniales ..;]

~raper_z_rybnika (2011-01-19 08:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No no no nie jest źle. nawijka dobra, beat też. Powodzenia i nawijaj dalej chłopie, nie czytaj tych bzdurnych komentarzy

~jastrzębie (2011-01-17 13:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jarek jest co raz lepszy z solówki na solówke. Jest progres a to się liczy. Pozdrawiam

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3 4
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog