29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2005-06-17 00:00:00 Wiadomości

Łatwiej rodzić w wodzie! Masaż powietrzny/tzw. bąbelki/ w wannie porodowej rozluźniły mnie. Czułam się jak w domu. Mój mąż był cały czas przy mnie i oczekiwał przyjścia na świat naszego pierwszego dziecka. Zapominałam, że jestem na porodówce.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (20): Łatwiejszy poród Strony: 1Dodaj komentarz
~Aga (2013-03-16 21:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Urodziłam w Raciborskim szpitalu kilka dni  temu i wszystkim Paniom polecam ten oddział. Fachowy i kompetentny personel. Szczególnie dziękuję oodziałowi porodowemu za niesamowitą i najlepszą na świecie opiekę medyczną.

~Wróbelek (2006-06-09 18:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Gratulujemy!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Narodzin w wodzie.!!!!!!!!!

~lanoa (2006-03-20 21:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ja jestem z Rybnika i w sierpniu 2004 rodziłam właśnie na tym oddziale. wszystkim go polecam! wspaniała atmosfera + miły i fachowy personel!!! wrócę tam z przyjemnością:):):):) ps. pozdrowienia dla odziałowej Ireny:) buahahahahaha!!!!!

~Ewa Fluder (2006-03-14 16:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Gratuluję wspaniałej inicjatywy ordynatorowi oddziału ginekologiczno-położniczego dr Marianowi Ciszek oraz Małgorzacie Makulewicz. Trzymam kciuki  za wdrażanie Programu Szpital Przyjazny Dziecku. Powodzenia!

~M.L. (2006-03-05 13:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

do anty-Fronczek Jesteś niedoinformowany. W RACIBORSKIM szpitalu poród w wodzie, lub poród rodzinny nic nie kosztuje.

~ja (2006-02-03 00:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

bardzo ładny ten szpital, ale mnie intryguje ta jędza. Jesli robi coś nie tak to może trzeba jej coś uświadomić?

~M.Lenart (2006-02-02 19:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dziękuję za pozdrowienia od rodziców małego Szymonka!Serdecznie pozdrawiam wszystkie panie, które rodziły w naszym szpitalu!!!!!!

~Ktoś (2005-12-15 14:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A pisałam juz kiedyś,że(*** obraźliwe treści usunięto zgodnie z regulaminem forum***)!!!!!!!!!!

~mamka (2005-12-15 11:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

poród w wodzie jest o wiele przyjemniejszy naż na ":lądzie" sama tego doświadczyłam lecz żeby jeszcze położne chciały być miłe.......

~J.J. (2005-07-17 19:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

    Proponuje innym panion w ciąży  poród w wodzie. Naprawdę przynosi ulgę.

~K z Wodzisławia (2005-06-26 20:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jestem 21-letnią matką dwóch wspaniałych córeczek. Najstarszą Agatkę urodziłam na tzw. lądzie, natomiast dwudniową Natalię w wodzie. Obydwa porody były dla mnie równie ważnym i wyjątkowym przeżyciem, jednak jeślibym miała ponownie zadecydować o sposobie rodzenia, z pewnością byłby to poród w wodzie w obecności mojego ukochanego męża Mateusza

~anty-Frączek (2005-06-22 05:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jestem za wanną tylko pytanie kto za nią zapłci i z drugiej strony ilr za taki poród sę płaci, wolę tradycyjne metody.

~BYŁEpacjętki Położni (2005-06-19 21:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Spotkałyśmy się z bardzo życzliwą opieką. Położne przychodziły i pytały, czy czegoś nie potrzebujemy, a dzieci były traktowane jeszcze bardziej troskliwie. 

~Suzanna (2005-06-19 09:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

O ile mi wiadomo Pani przeprowadzająca wywiad nazywa się Mariola Hrycaj a nie Hycaj...Ale nic to najważniejsza jest jednak idea tego artykułu/wywiadu. Pomysł no i przede wszystkim nowatorska metoda są godne podziwu! Może położy to w końcu kres opowieściom o porodach w nieludzikich warunkach i cudom temu towarzyszącym. Jedna z nielicznych trafionych inwestycji!

~Marzena (2005-06-18 21:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Już podczas ciąży słyszałam o możliwości rodzenia w wodzie. Zgłaszając się do szpitala w Raciborzu, byłam zdecydowana na tradycyjny poród na  łóżku położniczym. Okazało się, że woda złagodziła ból,a poród przebiegł znacznie krócej.  Marzena 

~Ania (2005-06-18 19:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Decyzje o porodzie w wodzie podjęłam ostatecznie około dwóch godzin przed porodem. Miałam wątpliwości, a nawet lęk, ponieważ taki poród widziałam tylko w czasopiśmie dla matek. Teraz wspominam te kilkanaście chwil bardzo pozytywnie. Cała atmosfera podczas porodu była bardzo miła. Lekarz i położna, którzy mi towarzyszyli, okazali mi wiele serca. Z tego względu pragnę wraz z mężem podziękować za ten wspaniały "cud narodzin". Przyszłym matkom polecam poród w wodzie, ta metoda to przyszłość, zmniejs

~Hanna i Tomasz z Ra (2005-06-17 11:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nasz Szymonek urodził się w tym szpitalu.  Pozdrawiamy panią położną M.Lenart

~Wiesława (2005-06-17 09:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wspaniale,że i w Raciborzu zaczyna coś chodzić .Czyjeś pomysły i sposób przywożenia pieniędzy do miasta.

~Wiesława (2005-06-17 09:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wspaniale,że i w Raciborzu zaczyna coś chodzić .Czyjeś pomysły i sposób przywożenia  pieiędzy do miasta.

~Maria (2005-06-17 09:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ten dzidziuś jakiś duży jak po porodzie ! Może ta woda na Niego tak podziałała ?

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog