29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Dyskusja (6): Dobra i nie bardzo droga restauracja na przyjęcie - proszę o radę Strony: 1Dodaj komentarz
kasia_33 (2010-11-18 10:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Widzę że chyba w Raciborzu ciężko o restaurację z zapleczem dziecięcym, nie licząc mc donalda ;)
Dziękuję wszystkim za opinie, co do Dzikiej Róży to ona tak często zmieniała swoich właścicieli że jestem ciekawa kto niż teraz zarządza i jakie ma jedzenie, bo 10 lat temu to była katastrofa.

Pozdrawiam wszystkich :)

~henryk (2010-11-14 15:10)

Skoro Raciborska odpada, a szkoda bo jedzenie jest tam wyśmiemite i nie drogo, to polecam Dziką Różę, jak sobie przypominam to jest tam mały ogrodzony  ogródek więc dzieci nie byłyby w bezpośrednio narażone na wbiegnięcie na drogę

kasia_33 (2010-11-14 10:28)

Dziękuje za odpowiedzi :) A czy któraś z tych restauracji (na pewno nie Raciborska o ile się coś tam nie zmieniło) ma jakieś zaplecze zabaw dla dzieci? Jednak na takim przyjęciu dzieci sporo będzie...

~raciborek (2010-11-14 05:15)

Bardzo dobre jedzonko jest w Restauracji Raciborska na Rynku oraz w Planecie Smaku. Poza tym dopiero za Raciborzem w Zawadzie koło Wodzisławia Dworek nad stawem.

~ja (2010-11-13 20:43)

mogę polecić restaurację Lukasyna na Dębiczu w okolicy Raciborza, super jedzenie, miła atmosfera, fajny wystrój. I nie drogo.

kasia_33 (2010-11-13 17:16)

Od kilku lat nie mieszkam w Raciborzu ale mam tam większość rodziny w związku z tym że moja rodzina nie może przyjechać do nas na komunię naszej córki w przyszłym roku, pomyśleliśmy żeby zorganizować to w Raciborzu. W zasadzie wszystko mamy załatwione tylko z wyborem restauracji nie możemy odjąć żadnej decyzji... W końcu przez te 10 lat niemało się w tej branży zmieniło, dlatego pomyślałam że może forumowicze pomogą i podpowiedzą jakie restauracje brać pod uwagę a które stanowczo omijać.
Pozdrawiam.

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog