29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2010-10-07 13:54:45 Racibórz

Oceń radnych minionej kadencji  w rankingu pn. "Ustąp pierwszeństwa". Posłuchaj co o swojej kadencji ma do powiedzenia Krystyna Klimaszewska i oceń ją. Radni Miasta - głosuj >> Radni Powiatu - głosuj >>

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (10): Krystyna Klimaszewska - Rada Miasta Strony: 1Dodaj komentarz
~mały (2010-11-15 07:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

bye..bye Krystyna.........już ci dziękujemy....

~ala (2010-11-14 14:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

dla mnie nie ma to znaczenia z jakiego ugrupowania startuje / tylko PIS mi nie odpowiada/ jeżeli robi coś dla miasta i ludzi- a robi warto na nia glosować, pozdrawiam Pania Krystynę I ZYCZE MANDATU

~Nie dla tej Pani (2010-11-13 21:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ta pani była "wykorzystywywana" już przez wszystkie możliwe raciborskie opcje polityczne, brakuje jej tylko wpisu do PIS (albo od Kluzik)  i ogórków ze smalcem od Klimy. Czego to się nie robi dla stołka....

~Pacjent (2010-11-13 20:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Nie wolno tak szkalować ludzi , jak się w2szystkiego nie wie. Ta pani jest inicjatorką i organizatorką Raciborskich Dni Zdrowia dla wszystkich .Ma już doświadczenie w pracy samorządu. Ci nowi, nieprzygotowani wcale nie będą lepiej rządzić tym miastem. Za cztery lata będziemy na nich narzekać.

~Piguła (2010-11-13 20:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ja nie będę głosowała na żadną pielęgniarkę. Ani na tą, ani tą z PiSu. I na dodatek blondynki.

~kaztym (2010-11-13 19:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To pozerka i chwalipięta....bez korzyści dla siebie nic nie zrobi......leżałem kiedyś na wew. w Raciborzu...pamiętam tą panią....och...dobrze że już z oddziałów poszła.....przejżyjcie na oczy...nie głosujcie na nią....

~Kameleon (2010-10-25 16:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Większość radnych wrosło do stołka, sory fotela. Nie wyobrażają sobie bez niego życia. Ciągle cięzko pracują dla dobra ogółu, ale jakoś im nie wychodzi.

~kret (2010-10-25 12:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mamy prawo głosować na kogo chcemy.....ja chyba nie będę.....to pozerka była członkini SLD I SAM NIE WIEM CZEGO......jakoś mnie ona nie przekonuje.....

~koleanoa (2010-10-25 09:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A ja bede glosowac na ta pania, niesamowicie duzo zdzialala i chcialabym zeby nadal miala swoj udzial w decyzjach dot mojego miasta.

~ja (2010-10-24 19:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tej pani już dziękujemy....potrafi się tylko chwalić i zmieniać barwy jak kameleon.........i wszystko podobno dla dobra Raciborza .....ciekawy z jakiego ugrupowania wystartuje za 4 lata?....

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog