29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2010-10-10 17:15:44 Powiat Racibórz

Oceń radnych minionej kadencji  w rankingu pn. "Ustąp pierwszeństwa". Posłuchaj co o swojej kadencji ma do powiedzenia Norbert Mika i oceń go. Radni Miasta - głosuj >> Radni Powiatu - głosuj >>

zobacz artykuł

reklama
Dyskusja (52): Norbert Mika - Rada Powiatu Strony: 1 2 3Dodaj komentarz
~emu (2014-12-28 16:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

kiedy norpet wreszcie na zielonej..trawce wyladuje..?

~emu (2014-12-28 15:50)

kiedy norpet wreszcie na zielonej..trawce wyladuje..?

~wiwa (2014-12-27 00:10)

A ja lubię słuchać Norbiego....
Zastanawiam się, dlaczego  wszyscy sie go tak obawiają? Owszem ma sporo kasy: Leśną Polanę, Crazy Club, nieruchomościi itp. ale oczywiście nie na niego. Żal mi zaślepionych i zniewolonych fanów, którzy płaca10 -ciny,a biznes się kręci.

~Lexis Nexis (2013-10-23 14:03)

Ach ten Racuś. Nie dość, że (w praktyce) wymierająca prowincja, to jeszcze te wszelkie "komponenty" religijno-socjologiczno-małomiasteczkowe...Brrrr.

~WNM (2012-02-14 08:23)

Obudźcie się spod władzy tej Opozycji! Otwórzcie oczy i uszy, szukajcie Prawdy, jest tylko Jeden Nauczyciel.
Nie można uczyć Miłości do wybranych, przyjaciół i jednocześnie nienawiści do reszty, która nie chce się podporządkować! TO jest Złego nauka, zaślepionych, okrytych jego skrzydłami-wpadli w jego zasadzki.
To nasienie przesycone złymi zamiarami i intrygą, zorganizowały Opozycję, aby przeciwstawiać się wybranemu Piotrowi.
To nasienie Buntu, które teraz dojrzało, dało im siłę do otwartego wyrażenia buntu, do nowego podzielenia się i do ciskania zatrutymi strzałami w Miłość. Zdradzili Miłość. Zdradzili Serce Pełne Miłości całkiem jak Judasz. Wloką Miłość na ubiczowanie!

~obok (2011-09-11 07:21)

Łazili, łazili!!! U nas były takie paniusie ze szkoły i fandzoliły jaki to wspaniały człowiek i katolik. Ktoś ze znajomych mówił, że gostek był nawet u nas w kościele na mszy. Ja tego nie wiem na pewno. Tak tylko słyszałam.

~z osiedla (2011-09-10 19:34)

W zeszłym roku Mika nakazał swoim wyznawcom łazić po domach i namawiać do oddawania głosów na niego. Do mnie zaszli sąsiedzi, chłopcy którzy wynajmują mieszkanie a jednocześnie są członkami sekty Miki.

~ad (2011-09-10 16:12)

tylko patrzeć jak zapukają znów do drzwi posłańcy , zależy jaki tam układzik jest i ruszą posłańcy z dobrą nowiną o wyjatkowym kandydacie na senatora (tylko w przypadku konkretnych profitów dla wiadomo kogo w starostwie)

~Panie Doktorze (2011-09-10 13:20)

Czy to prawda, że w przypadku wyboru obecnego starosty raciborskiego na senatora (ponoć szemran agitacja już się rozpoczęła) ma pan nominację w kieszeni?

~pokrzywdzony (2011-09-10 07:35)

Czy wilk w owczej skórze , który rozwalił własną rodzinę morze być wilkiem?
Słyszałem że sporo ludzi z rodzinami powbijałeś (skrzywdziwszy) swoimi prywatnymi decyzjami  , i ponoć w imię boga. Dlaczego tak dotkliwie dotknąłeś się mojej rodziny, skasowałeś swoją , to dlaczego uderzywszy w moją , wilku (usunięte przez red).Ty kierujesz w oświacie dziećmi , czysta kpina.
pokrzywdzony

~kris (2011-09-04 21:39)

Dziwne. Czy to wszystko jest boże ... Władza a właście rząd dusz, manipulacja, rzeczy materialne.....

~megi (2011-08-29 12:19)

POWINNI WSZYSCY TO PRZECZYTAĆ. MOŻE SIĘ WIĘCEJ NAWRÓCI I OTWORZY SWOJE OCZY.

http://spiritlessons.com/Polish/index.htm

~Dosyć! (2011-08-29 10:05)

Zniszczył Pan przez swoje struktury działalności i głoszone wybiórczo teorie
poprawne relacje między członkami rodzin katolickich. Brnie Pan dalej, mimo iż Bóg Pana ostrzegł poprzez doświaedczenia we własnej rodzinie.

Jeśli to posądzenia lub nieprawda ujawniana w komentarzach na tym portalu to proszę odweażnie i uczciwie, przy pomocy argumentów temu rzeczyć. Bo na razie milczy Pan jak tchórz.

~szperacz (2011-08-29 05:41)

Wielki,, APOSTOŁ,, z Raciborza ! ****** wiernych, tak wynika z dyskusji na forum, władzy raciborskiej nie przeszkadza , a jest dyrektorem placówki oswiatowej, podwłdni milczą!upload/small_18ScreenShot026.jpg

~ktoś... (2011-08-29 01:20)

domaga się od dość dawna, by ZAPYTALI Go O TO nasi ,,wybrańcy,, na posiedzeniu Rady ...
I co ?...o ! Ot co ...

~qwe (2011-08-28 23:19)

Ludzie! przeciesz to jest o*****, z***** i wszystko co n*****!!! On oficialnie odciął sie od tej sekty ale nieoficjalnie on dalej tam rządzi!!! a ludzie są zastraszani, nie mają swojego zdania nie mają poprostu życia wszyscy się go  boją

~trttr (2011-06-21 17:21)

http://spiritlessons.com/Polish/index.htm

~rt (2010-12-09 09:23)

Zobacz jakimi metodami pan apostoł Norbert Mika robi uczciwym ludziom (ponad 1000 osób) wodę z mózgu w swojej prywatnej grupie wyznaniowej (oficjalnie nieistniejącej)

PSYCHOLOGICZNE METODY WIĄZANIA LUDZI STOSOWANE PRZEZ APOSTOŁA  I JEGO ŚLEPYCH WYZNAWCÓW

~:P (2010-11-07 15:58)

A idź starucho ortografii się uczyć zamiast plotki rozsiewać.

~Trauda (2010-11-07 08:48)

W tamtom niedzielę w Kościele Matki Bożej na mszy widziałam tego pana. Ludzie muwiom o nim, że jest jakimś biskupem w sekcie u jehowych czy coś a tu masz go jak idzie do komuni. Co jest prawdom. Moja sonsiadka mówi że on tak tylko bo chce rzeby go wybrali.

~alter ego (2010-11-07 07:50)
~od poety (2010-10-25 08:51)

Dla Norbercika!upload/small_11ScreenShot001.jpgautor:L,K-I

~doceniaj mnie (2010-10-25 07:09)

teraz!

~Piszta piszta (2010-10-24 21:56)

i tak majom mnie w D...... użym poważaniu

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ (2010-10-23 15:05)

Nie znikaM

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog