29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2010-07-02 08:34:34 Styl życia

W ostatnim czasie Racibórz wzbogacił się o nowoczesny i profesjonalny gabinet zajmujący się leczeniem bólu kręgosłupa, fizykoterapią, masażem leczniczym i rehabilitacją.

zobacz artykuł

reklama
Dyskusja (10): Odno-Mas: Nowoczesny gabinet na Kolejowej Strony: 1Dodaj komentarz
~rehabilitacja-akson.com (2012-06-13 08:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Witamy Naszych obecnych i przyszłych Pacjentów, w trosce o Państwa zdrowie i podniesienie jakości naszych usług powiększyliśmy nasze wnętrza, Gabinet ODNO-MAS zmienił nazwę na OŚRODEK REHABILITACJI AKSON, informujemy że numery kontaktowe jak i ceny pozostały bez zmian, zapraszmy Naszych Pacjentów do zapoznana się z naszymi nowymi wnętrzami i życzymy wielu dni bez bólu.
Pozdrawiamy
Zespół AKSON Rehabilitacja

~pracująca (2012-05-09 14:23)

Pozdrawiam Pana Łukasza i życzę wielu sukcesów- moja opinia bardzo pozytywna,wszystko tak jak powinno być i najważniejsze że pomogło.

~ODNO-MAS (2012-04-24 09:27)

Witamy naszych Pacjentów. odpowiedz dla Pana xhulix12 , TAK , nasz gabinet zajmuje się skrzywieniami kręgosłupa. Pozdrawiamy i Zdrowia życzymy.

~xhulix12 (2012-04-22 17:12)

Chciałabym się zapytać czy w gabinece leczy się także garbienie się?

~to mi się podoba (2012-03-19 15:58)

Widzę że robi się tu taka opcja podziękowania....powiem Wam że musiałem długo szukać żeby coś takiego znaleść w końcu mnie ten kręgosłup tak nie boli i w końcu się dowiedziałem o co w tym wszystkim chodzi. kolega mi polecił i jestem mu bardzo wdzięczny. POLECAM i Dziękuję mgr Łukaszowi Chomickiemu i jego pomocy ;]

~Karolina (2011-05-27 17:14)

W końcu jakiś profesjonalne podejście do człowieka, nie byłam przekonana co do takiego leczenia ale masaż to jest to , jeszcze mnie podłączyli do takich prądów i pomogło, a co najlepsze ten Pan Łukasz wszystko tłumaczy "na chłopski rozum". gorąco wam polecam.

~byłem (2011-04-05 10:56)

polecam wam ten gabinet, gość zna się na rzeczy, pasjonat i profesjonalista, teraz chodzę tylko do niego, wyleczył mnie z bólu krzyża, a bolało okropnie. pozdrawiam wszystich

~do "ciekawska" (2010-09-20 18:22)

Droga ciekawska, siedzenie przed komputerem nic ci nie da, idz i zobacz, ja byłam w tym gabinecie i zostałam bardzo profesjonalnie obsłużona, poproszono mnie o całą dokumentacje medyczną jaką mam, wyjaśniono co mi dolega, jak to leczyc. itp ,sprzęt jak najbardziej najwyższej jakości, każdy zabieg był mi dokładnie opisany i zostałam poinformowana o odczuciach jakie towarzyszyły zabiegom. jednym słowem PROFESJONALIZM. Mam nadzieję że pomogłam. Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz. pozdrawiam

~ciekawska (2010-08-12 15:26)

Witam
Mam pytanko gdyz spotkałam się z różnymi opiniami na temat takich miejsc;
Mianowicie czy personel który świadczy Nam usługi z zakresu odnowy i masażu ma odpowiendie kwalifikacje ?
Ponadto czy te wszystkie urządzenia które są opisane w powyższym artykule  są certyfikowane a personal posiada odpowiednie uprawnienia  ?
Proszę o informacje
Pozdrawiam

~pacjentka M .G. (2010-07-06 19:07)

Byłam pacjentką Pana Łukasza i jestem bardzo zadowolona z leczenia, miałam problemy z krzyżem i juz po pierwszej wizycie poczułam się lepiej. Jeszcze raz dziekuję Panie Łukaszu i życzę wielu sukcesów. polecam wszystkim M.G

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog