29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2010-04-29 11:52:19 Z mediów

Jeśli w boju ginie król, to kto inny, jeśli nie jego brat powinien dalej nieść sztandar? Stańmy przy królu wszyscy, którym bliskie były ideały jego zmarłego brata! - apeluje na swoim blogu eurodeputowany z Raciborza

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (912): Migalski nawołuje: stańmy wszyscy przy królu! Strony: 1 2 3 4 5 6 … 37Dodaj komentarz
~Fotyga-Macierewicz (2010-11-18 13:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

FOTYGA I MACIEREWICZ PRZEKAZALI PETYCJĘ
fot. Niezależna TV, 18-11-2010 09:22
http://www.niezalezna.pl/artykul/fotyga_i_macierewicz_przekazali_petycje/41435/1
Komentarze:
Ania: Bardzo sie cieszę...
"Cieszę się że się udało! Na pewno teraz pan Wrona zacznie ganiać za kongresmenką, która przyjęła petycję...przecież już nachodził biuro Kinga i jego współpracowników...
Tak trzymać Panie Macierewicz z Panią Fotygą. Moje najszczersze wyrazy podziwu i uznania.
Pozdrawiam."
PS. Od rana w TVP ogłasza; King nie spotka się z politykami PIS, pomijając wiadomość, że najważniejsza rangą w KSZ Kongresmanka z Florydy przyjęła petycję - ona będzie od stycznie przewodniczyła tej komisji. Petycję poprą polonijni działacze Kongresu. Od rana MSZ Sikorski atakuje list prezesa PIS-u do Tuska o niskim stanie obronności Polski!!!

~Mirosław Kokoszkiewicz (2010-11-15 11:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

MAKABRYCZNY ŻART GRASIA
Mirosław Kokoszkiewicz, kokos.salon24.pl, 15-11-2010 07:48
http://www.niezalezna.pl/artykul/makabryczny_zart_grasia/41315/1
Komentarze:
Joanna: Tusk się boi.
"Po tym jak premier Tusk spiskował z premierem Putinem przeciwko Prezydentowi własnego państwa w sprawie storpedowania jego wizyty w Katyniu w dniu 10.kwietnia br. , nie dziwi histeryczne oburzenie na Fotygę i Macierewicza. Tusk powiedział przecież rodzinom poległych w katastrofie lotniczej , że nie wystapi o pomoc do międzynarodowych autorytetów w wyjaśnieniu tragedii. Nie może zgodzić się na to, ponieważ jego rozmowa
z Putinem jest nagrana. Oczywiście nie chciał on zamordować Lecha Kaczyńskiego, ale umówił się z Putinem,że jego służby doprowadzą do uniemożliwienia Prezydentowi i delegacji polskiej wylądowanie w Smoleńsku. Przez to uroczystości opóźniłyby się, a Prezydent zostałby ośmieszony i obwiniony o złą organizację . Putin wykorzystał okazję i
doprowadził do katastrofy samolotu. Ma Tuska w rękach na długie lata. Dlatego naprawdę straciliśmy suwerenność. Tusk mógłby zrzec się wladzy , gdyby był patriotą ,ale boi się ,że gdy PiS dojdzie do władzy , on sam będzie pociągnięty do odpowiedzialności , znajdzie się w więzieniu.Tak więc atak na patriotyczną wyprawę Pani Minister Anny Fotygi i Ministra Macierewicza jest w pełni zrozumiały. PO patrzy ze strachem na działania PiS, ktore nagłaśniają  zaniechania tego nierządu oraz jawny serwilizm obecnej władzy wobec neo- ZSRR."
PS.Prośba o pomoc do innego demokratycznego Państwa, jest normalnym odruchem samoobrony Polaków.!!! i Ich prawa do samostanowienia o losach Polaków i Polski! Co ma znaczyć; "zdelegalizować patriotyczny ruch PIS-u", bo zagraża państwu polskiemu ???

~Aleksander Majewski (2010-11-13 11:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

"ANTIFA" ZNACZY TCHÓRZOSTWO
Aleksander Majewski, konserwatyzm.pl, 13-11-2010 08:44
http://www.niezalezna.pl/artykul/_antifa_znaczy_tchorzostwo/41246/1
Komentarz:
-baska: Jak nas widza tak nas pisza
"Zyje w Berlinie i nie mam problemu manifestowac swoje poglady. bez wzgledu na ich rodzaj, temat i inne. Z niedowierzeniem slucham, ogladam i czytam co dzieje sie w Polsce. Szok"
-Leonard Borowski: Polak 09.19
"Małe sprostowanie. Najpierw będzie Sąd Szczegółowy. Lecz zgadzam się z tymi wszystkimi którzy twierdzą, że trzeba tej obcej nam kulturowo hołocie pokazać, gdzie ich miejsce. Jak trzeba będzie to także przy \decydowanym uzyciu siły użyciu siły posprzątać wreszcie Nasz Kraj. W żadnym IsraELU, żadnych Niemczech czy innej Rosji, nikt by sobie nie pozwolił, aby obce typy spod ciemnej gwiazdy, fizycznie atakowały rdzennych mieszkańców. Nawet propaganda gazetowa, taka jaką uprawia cadykowe GWno warte ścierwo medialne, też by nie przeszła. Obce szpiony nie miałyby szansy rządzić, także mediami. Takie tałatajstwo tylko w Polsce mogło zaistnieć i tak bezczelnie opanować życie publiczne w Naszym Kraju. Skończyć ostatecznie z ich problemem zaśmiecania umysłów młodych Polaków. Chyba, że się szybko zreflektują i podporządkują Naszym "interesom."

~Polak (2010-11-13 11:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Z ZOMO DO SEJMU
Aleksander Ścios, bezdekretu.blogspot.com, 13-11-2010 08:28
http://www.niezalezna.pl/artykul/z_zomo_do_sejmu/41245/1
Komentarz:
Polak: Zamach stanu
"Przejecie obowiazkow Prezydenta RP 10 kwietnia 2010 roku dokonalo sie z razacym naruszeniem przepisow Konstytucji.Biorac pod uwage calosc wydarzen 10.04.2010r.,jest uzasadnione podejrzenie,iz w Polsce doszlo do zamachu stanu poprzez uzurpacje wladzy Prezydenta przez owczesnego marszalka Sejmu Bronislawa Komorowskiego.W tym czasie gdy przejmowal on wladze?obowiazki Prezydenta RP/ na mocy art.131 pkt.2 Konstytucji RP nie nastapilo jeszcze formalne stwierdzenie zgonu Prezydenta Rzeczypospolitej prof.Lecha Kaczynskiego.Bylo to w godz.12-13.00.Natomiast cialo prezydenta zidentyfikowano ok.godz.17.00 a potwierdzil to jego brat Jaroslaw Kaczynski ok.godz,23.00.Dlatego w tym czasie de facto Prezydent RP w majestacie przepisow prawa byl osoba zaginiona tak sie robi na codzien w kazdej sprawie dotyczacej kazdego obywatela.Byl wowczas chaos informacyjny ktory niczego nie potwierdzal w 100 % poza tym iz doszlo do katastrofy i ze niby wszyscy zgineli i to wszystko.Nie mogl tego potwierdzac iz zginal prezydent zaden inny prezydent typu miedwiediew bo to nie on jest od tego.koniec kropka.Dlatego tez reasumujac p.bronislaw komorowski owczesny marszalek sejmu winien zgodnie z Konstytucja stanac przed trybunalem stanu i natychmiast winien zostac odwolany ze stanowiska.Obawiam sie ze do tego nie dojdzie gdyz w Polsce Konstytucja nie jest przestrzegana w wielu sprawach a wiec Polska to zwykla republika bananowa od 10.04.2010r. w ktorej wladze sprawuja nie Polacy."
PS. Taki "przezydent" składa inicjatywę legislacyjną o poprawki do Kostytucji???

~Gazeta Polska (2010-11-12 11:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

PRZEPROSINY ZA KŁAMSTWA
MP, "Gazeta Polska", 12-11-2010 08:22
http://www.niezalezna.pl/artykul/przeprosiny_za_klamstwa/41212/1
Komentarz:
Krystyna: Różnie bywa - YOKO z 9:33
"Nie mogę podać dokładnie, ale przypadkiem trafiłam na wykład prof.Wolniewicza w Trwam,
w momencie kiedy mówił o procesie prof. JR Nowaka.Nie wiem czego dotyczył, za późno
zaczęłam oglądać. Wykład był transmitowany z toruńskiej uczelni. Wyrok był skazujący,
co " normalką " jest, ale w pierwszej instancji dostał karę grzywny do zapłacenia w trybie
normalnym, odwołał się od wyroku , sąd apelacyjny wyrok podtrzymał, zwiększając karę
grzywny o drugie tyle. Następne odwołanie -- wyrok podtrzymany i ponowne zwiększenie kary o kolejne 10.000 zł, z klauzulą natychmiastowej wykonalności. W sumie prof.N musiał zapłacić 30.000 zł. Jak zwykle, nie dopuszczono żadnych dowodów Profesora.Nie wiem kto i o co pozwał Profesora, ale i wyrok, tryb procedowania i klauzula natychmiastowej wykonalności, wskazują, że pozywający należał do grona "zasłużonych" na specjalne względy rozgrzanej sędzi."
PS. Na razie tylko przepraszają, przyjdzie pora, że ZAPŁACĄ DOTKLIWĄ KARĄ TS.

~Prezes PIS (2010-11-09 20:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

DLACZEGO KACZYŃSKI NIE CHCE BYĆ W RBN
wg, Niezależna.pl, pis.org.pl. onet.pl, 09-11-2010 14:18
http://www.niezalezna.pl/artykul/dlaczego_kaczynski_nie_chce_byc_w_rbn/41124/1
komentarz:
"Solidarny z Prezesem PIS: Ci ludzie, Tusk i Komorowski o raz ich najbliższe zaplecze, muszą odejść ze sceny politycznej raz na zawsze
Polska nie może sobie pozwolić, aby na własnych oczach dokonywała się likwidacja Państwa Polskiego. Zaden odpwiedzialny obywatel Polski nie powinien akceptować ani uwiarygadniać obecnej władzy działającej na szkodę interesu Polski."

~Tomasz Sakiewicz (2010-11-09 20:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

BĘDZIEMY ZNALI PRAWDĘ O SMOLEŃSKU
Tomasz Sakiewicz, "Gazeta Polska", 09-11-2010 14:32
http://www.niezalezna.pl/artykul/bedziemy_znali_prawde_o_smolensku/41125/1
komentarz:
Młody student lotnictwa: Hmmm...
"Interesujący tekst. I zadziwił mnie jego hmmm niecodziennie wysoki poziom.
Autor spokojnie, bez agresji, pisze o tym co wie, lub co mu powiedziano. 2 sprawy:
1. Otóż jeśli przyczyną jest zaniedbanie (podczas podejścia, podczas lotu, podczas obsługi naziemnej, etc) to ciekawe, czy ktokolwiek miałby odwagę publicznie się przyznać: tak, jestem w pełni odpowiedzialny za śmierć tych 96ciu osób. Chyba tylko zimnokrwisty morderca, którego możemy oglądać głównie w filmach.
2. Panie redaktorze, stwierdzenie że 2/3 społeczeństwa wciąż bardzo intensywnie interesuje się tą sprawą jest wielkim wyolbrzymieniem. Gdyby nie wzmianki J.Kaczyńskiego, Pisu czy różnych mediów z nimi związanych, docierały by do nas jedynie fakty w wiadomościach.
Pozdrawiam"
PS.Niesamowite! ludzie przeżyli faszyzm, zimą wojnę sowiecką, i nadal świadomość społeczeństwa jest jak w 1933 roku ! Świat nauki jest na swoim miejscu - w początku pierwszego wieku nowego tysiąclecia a świadomość społeczności się cofa !!! za sprawą garstki "graczy" ??? To zakrawa na sterowaną destrukcję  Prawa Natury!!!

~Tomasz Sakiewicz (2010-10-26 20:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

LINCZ
Tomasz Sakiewicz, "Gazeta Polska", 26-10-2010 14:02
http://www.niezalezna.pl/artykul/lincz/40614/1
Komentarze:79
Prawie wszystkie z przygniatającym wrażeniem!
"W Polsce od kilku miesięcy odbywa się regularny lincz. W jakiejś mierze przypomina on te organizowane przez Ku-Klux-Klan w USA, kiedy grupa wściekłych z nienawiści masakrowała osobę innej rasy. Dzisiaj Ku-Klux-Klan panuje w mediach, a osobnikami innej rasy są ludzie, którzy tym mediom nie odpowiadają: „pisiory” i „mohery”.
Podstawą machiny nienawiści jest ogromna przewaga w środkach narracji i możliwość zdegradowania ofiary do poziomu, w którym odmawia się jej cech ludzkich.
Ryszard C., wchodząc do siedziby łódzkiego PiS, wiedział, że musi zabić.
Czuł, że trzeba wyeliminować ludzi, których wszyscy uważają za bydło, watahy do dorżnięcia, za dinozaury, które i tak muszą wyginąć, za faszystów organizujących w Polsce kolejny rok 1933 na wzór niemieckiego."
(...) cd.patrz link
PS. Tylko Pokój ducha i wiara, że PRAWDA ZWYCIĘŻY!

~Baron (2010-10-25 16:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

większej herezji głupolu Migalski wymyślić nie mogłeś. Jesteś CIULA nie dr nauk

~Irena Szafrańska (2010-10-24 20:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Marek Król dla Radia Merkury: Homo sovieticus zabija (felieton zakazany)
Portret użytkownika Irena Szafrańska
Irena Szafrańska, pt., 22/10/2010 - 16:49
http://www.blogpress.pl/node/6224
Człowiek Wschodu za wszystkie swoje niepowodzenia obwinia innych, a to rodzinę, współpracowników, w końcu państwo. Człowiek Zachodu przyczyn swoich klęsk szuka w sobie, we własnych błędach i ułomnościach i w pracy nad sobą widzi swoją szansę.Tak zdefiniował różnicę miedzy homo sovieticus i człowiekiem cywilizacji zachodu Josif Brodski. Ten genialny poeta, samouk, nagrodzony w 1987 roku nagrodą Nobla, młodość spędził w Rosji sowieckiej, gdzie za społeczne pasożytnictwo skazano go na obóz pracy przymusowej. Słowa Brodskiego przypominają mi się kiedy nasi rządzący starają się odwołać do nawyków tak charakterystycznych dla homo sovieticus. PO to jakby zbiorowy homo sovieticus erectus, który nieustannie za wszelkie niepowodzenia obwinia innych.Na ogół sprawcą wszystkich niemal nieszczęść PO jest Prawo i Sprawiedliwość, które od 3 lat nie rządzi Polską. Pomniejszymi sprawcami klęsk są wójtowie, którzy nie budują tam przeciwpowodziowych i bobry, które dziurawią te tamy.
. (...) brakujący tekst patrz link
3 lata temu, jako Kolberg amator nabyłem na bazarku w Konstancinie od sprzedawcy staroci plakietkę z napisem: Byłem w ZOMO, byłem w ORMO teraz jestem za Platformą. Wtedy, 3 lata temu, wydawało mi się, że lud sprzedający takie plakietki minął się z tak zwaną mądrością ludową. Dzisiaj, kiedy patrzę na tego nieszczęsnego peerelowskiego zamachowca myślę, że lud widzi więcej niż zajęci nagonką dziennikarze.Powyższy tekst miał być wyemitowany dziś tj. 22.X.2010 , jak w każdy piątek.Tydzień temu odwołano ze stanowiska prezesa RM Filipa Rdesińskiego. Nowy zarząd w celu pozbycia się nieobiektywnych felietonistów M. Króla i M. Wolskiego, , zmienił ramówkę i usunął całe
pasmo, a tekst trafił na listę prohibitów publicznego radia.

~yoko105 (2010-10-24 12:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

yoko105, Czytelnik, Wiadomości: 25
Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.
« : 22.10.2010, 20:40:40 »
http://niezalezneforum.pl/index.php?PHPSESSID=5b92273d5575d6beba557074c01fe126&topic=5191.0
    “Warszawa, 2010-10-3
Prokurator Generalny Andrzej Seremet
Prokuratura Generalna

ul. Barska 28/30
02-316 Warszawa
Sprawa:
Katastrofa przy lądowaniu samolotu Tu 154 M na lotnisku Siewiernyj dn. 10 kwietnia 2010 r
Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.
Realizując społeczny obowiązek zawiadomienia organów ścigania o popełnieniu przestępstwa ściganego z urzędu zawarty w art. 304 § l k.p.k. oraz realizując obowiązek prawny zawarty w art. 240 § l k.k. który stanowi:„Kto, mając wiarygodną wiadomość o karalnym przygotowaniu albo usiłowaniu lub dokonaniu czynu zabronionego określonego w art. 118, 118a, 120-124, 127, 128, 130, 134, 140, 148, 163, 166, 189, 189a § 1, art. 252
lub przestępstwa o charakterze terrorystycznym, nie zawiadamia niezwłocznie organu powołanego do ścigania przestępstw podlega karze pozbawienia wolności do lat 3”informuję, że:
1). Jako profesor zwyczajny fizyki, zajmujący się zawodowo oraz jako dydaktyk dynamiką ruchu i prawami zachowania (pędu, momentu pędu itp.), a także wytrzymałością materiałów, wykonałem i posiadam obliczenia wykazujące, że przyspieszenia przy zetknięciu się z ziemią czy drzewami kadłuba samolotu wynosiły od 0.4 - 4 g (g - przyspieszenie ziemskie), co czyni skrajnie nieprawdopodobnym, przy ujawnionym sposobie zetknięcia
kadłuba z przeszkodami, zejście śmiertelne wszystkich osób na pokładzie w trakcie i na skutek hamowania.
(...) c.d. Link
Proponuję Prokuraturze udział mój i znanych
Mirosław Dakowski,profesor zw. fizyki, dr hab.

~Padanacy (2010-10-23 12:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Padanacy, Redaktor, ****,
Wiadomości: 842
Tusk nas prowadzi ku gigantycznej katastrofie…
« : 20.10.2010, 23:35:20 »
http://niezalezneforum.pl/index.php?PHPSESSID=d9ea0943f3cd1c3eb1d3cd0348032605&topic=5183.0
Link w linku
http://niepoprawni.pl/blog/705/tusk-nas-prowadzi-ku-gigantycznej-katastrofie…
Tusk nas prowadzi ku gigantycznej katastrofie…
Kapitan Nemo, 20 października, 2010 - 00:18 czarny mesjasz Kraj
Na wstępie chciałbym wszystkim zaproponować bardzo aktualny tekst Pawła Lisieckiego z Rzepy pt. "Szaleństwo, zbrodnia i atmosfera nagonki", zakończony zdaniem: „Komentując wydarzenia w Łodzi, premier Tusk powiedział: “To dramat, który wszyscy przeżywamy. Liczę na to, że wszyscy w Polsce otrzeźwiejemy”. To mądre słowa. O ile premier będzie je umiał najpierw zastosować do siebie i do swego obozu politycznego”.
http://blog.rp.pl/lisicki/2010/10/19/szalenstwo-...
Ze swej strony przewiduję, że to, co się stało dzisiaj w Łodzi będzie miało swoje dalsze tragiczne następstwa. Przewidziałem zresztą, że katastrofa pod Smoleńskiem tylko otworzyła wór z katastrofami, których finałem będzie gigantyczna katastrofa, po której Tusk upadnie… Bo tak jak prawdziwe są słowa Lisieckiego i innych, poza-salonowych komentatorów, dotyczące trwającej od 5-ciu lat nagonki na PIS i braci Kaczyńskich, z
których jeden nie żyje, a drugi miał być właśnie zabity, to jednak nie został zauważony najważniejszy – nie dotyczący polityków efekt polityki Donalda Tuska. Jego konsekwencją będzie tragedia przekraczająca rozmiary katastrofy pod Smoleńskiem, powodzie i dzisiejszy mord polityczny. I wcale nie mam na myśli katastrofy gospodarczej, do której Donald Tusk też
nas doprowadzi...Chodzi mi o tragiczne w skutkach dla przyszłych losów Polski i Polaków
cięcie toporem po naszych rodzinach, przyjaźniach i solidarności ( przez duże i małe „S”) - którą tak się szczyciliśmy przed światem. .
c.d. patrz link

~Mariusz Troliński (2010-10-23 11:38)
Ocena: 0 + | - Cytuj

KOMOROWSKIEGO I TUSKA NALOT NA ŁÓDZKI PIS
fot. Mariusz Troliński, 23-10-2010 09:24
http://www.niezalezna.pl/artykul/komorowskiego_i_tuska_nalot_na_lodzki_pis/40492/1
Komentarze (od godz 9,24 do 13.24) - 48
PS. Z komentarzy, niesposób wybrać coś, co by było jakoś "oględne"? widać falę nie kłamanego obrzydzenia do istniejącej reprezentacji władzy ???

~Tomasz Zdunek (2010-10-20 20:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Winią ofiary
Dodane przez: Tomasz Zdunek, 20-10-2010
http://gazetapolska.pl/artykuly/kategoria/51/3796/winia-ofiary
"Przeglądając wpisy na forach internetowych odnoszące się do tragicznych wydarzeń w łódzkiej siedzibie PiS-u można doznać szoku. Okazuje się, że ogromna część komentujących, za zamach obwinia nie jego faktycznego sprawcę, lecz Jarosława Kaczyńskiego. Opinie tę utwierdzają cytowani w mediach tzw. niezależni komentatorzy, których zdaniem PiS rozpętał w kraju kampanię nienawiści.To prawdziwy paradoks, że o zbrodnię człowieka który otwarcie twierdził, że chce zabić Jarosława Kaczyńskiego nienawidzi PiS oskarża się właśnie ludzi prawicy. Prawda jest taka, że to właśnie media w naszym kraju rozpoczęły już w 2005 r. nazajutrz po tym jak PO przegrało wybory akcję stałego krytykowania wszystkich poczynań powstałego wtedy rządu. PiS nie rozpętał żadnej kampanii, ponieważ nawet gdyby chciał nie ma do tego środków. Media w naszym krają są w ogromnej części lewicowo-liberalne z nielicznymi wyjątkami i choćby z  tego powodu nie mogły uczestniczyć w żadnej akcji prowadzonej rzekomo przez lidera PiS.
Sytuacja znacznie pogorszyła się po dojściu do władzy PO.(...)"
c.d. patrz link
PS. Pod jaki paragraf podlega coś takiego; jak w wydaniu PO + Media ??? TAKI MAMY OBECNY OBRAZ PRAWNY POLSKI !!!

~Tomasz Sakiewicz (2010-10-20 17:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Widziałem jak hodowano to morderstwo
Tomasz Sakiewicz, 19-10-2010
http://gazetapolska.pl/artykuly/kategoria/51/3792/widzialem-jak-hodowano-to-morderstwo
<h3 class="lead">[size= small]"Komentarz Tomasza Sakiewicza dotyczący ataku na siedzibę PiS w Łodzi oraz sytuacji wokół prawicowych mediów.[/size]
</h3>
<span style="font-size: small;">Kilka tygodni temu zarządziłem, że
wszyscy dziennikarze „GP” mają zostać ubezpieczeni na życie. Nie
chodziło mi o to, że przybyło nam korespondentów wojennych, ani nie też
nie o to, że częściej zaczęliśmy latać samolotami. Widziałem rosnąca
agresję i przejawy linczu ze strony głównych mediów wobec nas, osób o
prawicowych poglądach, a przede wszystkim tych, którzy mieli odwagę
podważać rosyjską wersję w sprawie Smoleńska. Widziałem na własne oczy
agresję, brutalną przemoc wobec obrońców krzyża, kopanie i znieważanie
osób starszych." (...) c.d. link
</span>

~&& (2010-10-20 17:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A jeszcze lepiej z art.255 paragraf 1,2,3 w związku z art.52akk!!!

~Chamom (2010-10-20 16:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zastanówcie się POprzednicy nad sobą,żeby nie było zbyt późno! Jak administrator może tolerować takie wpisy???Gdzie są członkowie raciborskiego PIS-u??Wystarczy wydrukować wpisy z forum i złożyć zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa np. z art.255 paragraf1,2,3kk...Organy ścigania mają obowiązek to sprawdzić!!!

~memento (2010-10-20 16:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

"Zabijacy". Czy nie przyszło wam do głowy, że zabijacie samych siebie? - swoje wewnętrzne podświadome diabelskie pragnienie urzeczywistnienia swojego zła, na zewnątrz.To jest choroba, nie leczona kończy się dożywociem !!!
Za dużo tu komentarzy w tym samym duchu, to nie wina portalu, ale miejsce to jest okazją bycia anonimowym mordercą - po kilku internetowych "seansach" jesteś gotowy zabić człowieka - nie koniecznie tego upragnionego, każdego napotkanego.
Boże, co ta POtforma nam zgotowała? sama ubabrana we krwi i na dodatek gotuje nam wojnę domową !!!

~Hugo (2010-10-20 13:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj
Komentarz usunięty przez moderatora
~Marcin (2010-10-20 11:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj
Komentarz usunięty przez moderatora
~POprzednikowi (2010-10-20 11:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Lecz się durniu!!Kiedyś jeszcze zapłaczesz!!

~Teodor (2010-10-19 13:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj
Komentarz usunięty przez moderatora
~Szaleniec (2010-10-19 13:44)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Szaleniec zabił działacza PiS
http://www.rp.pl/artykul/2,551438-Szaleniec-zabil-dzialacza-PiS.html
Rafał A. Ziemkiewicz
To nie wypadek, to rezultat
http://blog.rp.pl/ziemkiewicz/2010/10/19/to-nie-wypadek-to-rezultat/
Powiedzieli po ataku w biurze PiS
ika 19-10-2010, ostatnia aktualizacja 19-10-2010 14:37
http://www.rp.pl/artykul/2,551462-Powiedzieli-po-ataku-w-biurze-PiS.html
Kaczyński: zginęli za mnie
ika 19-10-2010, ostatnia aktualizacja 19-10-2010 14:47
http://www.rp.pl/artykul/2,551464-Kaczynski--zgineli-za-mnie.html
Skomentuj artykuł- Twoja opinia jest ważna
(81) Komentarzy do “Szaleniec zabił łódzkiego działacza PiS”
http://blog.rp.pl/wiadomoscdnia/2010/10/19/szaleniec-zabil-lodzkiego-dzialacza-pis/#respond

~Rybek (2010-10-19 12:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

nowy specjał rybnickich restauracji - wróbel w zalewiehttp://www.tvn24.pl/-1,1678503,0,1,chci … omosc.html

~Doughnut (2010-10-19 12:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj
Komentarz usunięty przez moderatora
Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3 4 5 6 … 37
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog