29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2010-04-29 11:52:19 Z mediów

Jeśli w boju ginie król, to kto inny, jeśli nie jego brat powinien dalej nieść sztandar? Stańmy przy królu wszyscy, którym bliskie były ideały jego zmarłego brata! - apeluje na swoim blogu eurodeputowany z Raciborza

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (911): Migalski nawołuje: stańmy wszyscy przy królu! Strony: 1 2 3 4 5 … 37Dodaj komentarz
~Niezależna.pl (2010-12-17 12:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ROSJA ROZMIEŚCIŁA RAKIETY PRZY GRANICY Z POLSKĄ
wg, tz, Niezależna.pl / RIA Novosti, 17-12-2010 00:11
http://www.niezalezna.pl/artykul/rosja_rozmiescila_rakiety_przy_granicy_z_polska/42564/1
Komentarze:(90)
- t: Państwo miłujące pokój. "Zapytam: a przeciw to komu rosjanie się zbroją? Kogo to mają zamiar napaść, bo przecież nie są to instalacje obronne, jak nasza niezbudowana tarcza, nieuzbrojone amerykańskie patrioty czy obiecane myśliwce? Kogo to i czemu chcą zastraszyć? Kraje, z którymi chcą dobrych stosunków i współpracy? Oczywiście pytania naiwne, bandyta straszy bronią i uśmiechając się jednocześnie składa rozmaite „propozycje”.
A wycelujcie sobie w truchło lenina te rakiety!"
PS.Tusk wyraził się jasno - niektóre ustalenia MAK nie są zgodne z polskimi ustaleniami? Miedwiediew w Polsce zapewnił, że nie będzie żadnych rozbieżności? O "zbrodnię" Smoleńską chodzi!

~Janusz Wojciechowski (2010-12-14 11:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

GDYBY ŚLEDZTWO WYKAZAŁO ZAMACH...
Janusz Wojciechowski, januszwojciechowski.pl, 14-12-2010 08:18
http://www.niezalezna.pl/artykul/gdyby_sledztwo_wykazalo_zamach_/42446/1
"Śledztwo smoleńskie trwa i żadna wersja nie jest wykluczona. Także i wersja zamachu. Prokurator Seremet wykluczył zamach konwencjonalny, w sensie zestrzelenia samolotu, ale innej wersji zamachu, na przykład celowego zakłócenia systemów pokładowych – póki co nie wykluczył."(...)
Komentarze:
123345: Nasz Kraj nie ma szans na normalność. A to nie znaczy, że mamy siedzieć cicho.
96 Osób zostało ZABITYCH w sposób zaplanowany, cyniczny z wiedzą o bezkarności.
Książka, film Władca Pierścieni pięknie pokazuje działanie w Jedności Jeżeli Państwa działają w pojedynkę przeciw Dużemu Wrogowi zawsze przegrywają. Jeżeli Państwa się jednoczą zawsze Wygrywają. Jeżeli Europa Zachodnia, USA zapomni o Europie Wsch, moim zdaniem będzie powtórka z przeszłości!!!
PS. Boję się pomyślec, że każą nam uwierzyć, że nic się nie stało???

~Der Panzergrenagier (2010-12-11 16:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

blalblablablablablablablablablablablablablablablablabalbalaba  a PIS  w kanal

~niezależna.pl (2010-12-10 21:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ŚMIERĆ PREZYDENTA "TO NIE KONIEC"
fot. prezydent.pl, 10-12-2010 18:18
http://www.niezalezna.pl/artykul/smierc_prezydenta_to_nie_koniec_/42330/1
"Ta śmierć to nie tylko koniec, to także początek - mówił Jacek Sasin na konferencji "Lech Kaczyński - pamięć i zobowiązanie".
- Chcemy żeby tragiczne wydarzenie dało początek przebudzenia się polskiego narodu - powiedział Sasin, były wiceszef Kancelarii Prezydenta. Do "czynnej kontynuacji idei Lecha Kaczyńskiego - nowoczesnego patrioty i męża stanu" wezwał też jego były minister Maciej Łopiński. - Rzeczywistości nie zamilczymy - podkreślała prof. Zyta Gilowska. - Mój brat chciał budować Polskę solidarną, i solidarny dom dla wszystkich Polaków - dodał Jarosław Kaczyński."(...)
Komentarze:
- kokon: W obliczu tego PO to zbiór pełny kanalii. Teraz na wyprzódki prześcigają się w tym kto większa kanalia. Czy w otoczeniu Komorowskiego vzy w otoczeniu Tuska.
- renia: wspaniałe słowa! każdy Polak z pewnością marzy o takiej Polsce jaką wyobrażał sobie Prezydent Kaczyński.Jak długo można być narodem poniżanym i zniewolonym przez jednego wschodniego(tfu!) "przyjaciela". Brak mi Naszego Prezydenta.Zbyt dobrze pamiętam stan wojenny, opowieści mojego św.p.Ojca o "wyzwolicielach" , z jaką nadzieją słuchał Wolnej Europy.Myślę, że gdyby dożył tego co mamy, to byłby cios!
PS.To przebudzenie Narodu! jak prorocy - wszyscy oczekują i pragną !!!

~Mirosław Kokoszkiewicz (2010-12-10 11:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

JANEK MIAŁ ZALEDWIE 21 LAT
Mirosław Kokoszkiewicz, prawica.net, 10-12-2010 08:28
http://www.niezalezna.pl/artykul/janek_mial_zaledwie_21_lat/42306/1
"Podczas ataku na Kopalnię Wujek Janek został trafiony w głowę. Nie wiem, jak jego matka zniesie zbliżającą się coroczną dyskusję, podczas której Jaruzelski znowu będzie przedstawiany przez niektórych jako „ojciec polskiej demokracji” i „zbawca narodu”.
Janek miał 190 cm wzrostu i zaledwie 21 lat." (...)
Komentarze:
- czapajev: naiwni mogli uwierzyć w to, że bandyci oddają władzę po to, żeby ich uczciwie osądzono cały ten okrągły stół i tzw demokracja to przymierze komunistycznych zbrodniarzy z TW i geszefciarzami, którzy na "demokracji" zbili fortuny.
- Asia: Ta wściekłość i rozpacz jest udziałwm wielu osób myślących tak jak Pan. Ale pogłębiona jeszcze faktem, że tym razem to demokratycznie wybrany prezydent, a nie narzucony przez Rosję, że tym razem to większość społeczeństwa w tym kraju zadecydowała, że chce uzurpatora mieć na prezydenta, który teraz podejmuje takie decyzje
PS. Wiele osób nie rozumie, jak to jest możliwe, że w Polsce nie ma demokracji? Nie są w stanie sobie wyobrazić, takiej demoralizacji władzy w Polsce??? Kto z dorosłych żył choć krótko w PRL-u, ma jak na dłoni czasy, których już nie ma w żadnym państwie UE - za wyjątkiem Polski!!!

~niezależna.pl (2010-12-10 11:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

8 MIESIĘCY PO TRAGEDII SMOLEŃSKIEJ
Niezależna.pl, klubygp.pl, 10-12-2010 08:19
http://www.niezalezna.pl/artykul/8_miesiecy_po_tragedii_smolenskiej/42304/1
Komentarze:
- niezależny: po co ta Msza, po co to wszystko.. jest przecież super!
http://www.youtube.com/watch?v=kfH1hxvAN30
/..oczywiście będę w katedrze jak co miesiąc/
- Janusz: Pamiętam Dzisiaj 10-tego grudnia wywiesiłem Polską Flagę opasaną kirem wraz z
portretem Pary Prezydenckiej i elektrycznym granatowym zniczem tak będzie do 13-tego.
- Niemiec: W pazdzierniku,10 pazdziernika w Düsseldorfie w Polskiej Misji katolickiej odprawiona zostala msza swieta w intencji Pary Prezydenckiej i pozostalych ofiar tragedii smolenskiej.I beda zamawiane kolejne msze bo nie mamy prawa zapomniec! Byc moze wkrotce odbedzie sie projekcja filmu "List z Polski" i powstanie Klub GP bo wielu ludzi zwraca sie do mnie z takim pytaniem.Zobaczymy! W kazdym badz razie ludzie podli i nienawidzacy Polski i Polakow wywodzacy sie z PO.PSL-u i SLD nie moga liczyc na nasza krotka pamiec! Pozdrawiam
PS.I to wszystko !!! niejako na marginesie "Normalności obłudy i kłamstwa". Przy okazji poczułem się, tak jakbym mieszkał w mieście, tak odległym, jak ciemna strona księżyca? A pamięć Smoleńska, już nie iskra, a ognisko w suchym lesie, się rozwija!

~cyborg59 (2010-12-09 12:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Komentarz do linku do: "Obama ośmieszył Komorowskiego"
cyborg59: Jest śmiesznie a będzie jeszcze śmieszniej

Jeżeli treść jest przekazana dokładnie, to Bronisław ośmieszył Polskę, bo siebie bardziej nie może. Rodacy pracują na czarno, przekraczają terminy wizowe, kłamią że nie mieli ubeka ani pzprowca w rodzinie i sami nie współpracowali.
Te trzy kłamstwa są przyczyną większości odmów : jestem turystą nie będę
pracował, wyjadę przed wygaśnięciem wizy, nie miałem hańbiących kontaktów z czerwonymi pająkami.
W niedalekim otoczeniu mam przykłady na wszystkie trzy powody odmowy wizy. Co miał powiedzieć Prezydent ??
Żona pana gdyby była turystką i skłamała o braku kontaktów z komuną i bezpieką to też by wizy nie dostała.
Może pochwalić jak to sobie "radzimy" z dekomunizacją i lustracją ?
To się nazywa : dyplomatyczne wybrnięcie i wyciągnięcie interlokutora z "bronka".
Pytanie takie : CNN, BBC, NHK, CNBC, EURONEWS, Al Jazeera, RAI uno, due, tre i cała reszta to przez PiS są opanowane bo blokują informację o owocnej wizycie ?
PS.Ten PIS to jest odpowiedź na wszystko, czego powiedziec nie wolno, bo przeciw władzy z wysokimi słupkami poparcia? Tą przeklętą dekomunizację zrobiły wszystkie państwa byłego bloku, tylko nie polska!!! Swoja drogą, jeśli Amerykanie mają pełną informację o życiorysie każdego chętnego po Wizę, to moim zdaniem sprzedajni Polacy powinni zapomnieć, że istnieje Ameryka !!!

~niezależna.pl (2010-12-09 12:19)
Ocena: 0 + | - Cytuj

OBAMA OŚMIESZYŁ KOMOROWSKIEGO
fot. barackobama.com, 09-12-2010 09:05
http://www.niezalezna.pl/artykul/obama_osmieszyl_komorowskiego/42266/1
"W odpowiedzi na słowa prezydenta Komorowskiego odnośnie wiz, Obama... podziękował za otrzymaną choinkę.
- Polska opinia publiczna kompletnie nie rozumie, dlaczego całe otoczenie Polski może korzystać z ruchu bezwizowego, a Polska nie. Polacy sobie radzą, bo jesteśmy członkiem UE, więc możemy jeździć i pracować w całej Europie. Byłoby logiczne, gdyby można było także do Stanów Zjednoczonych - mówił Komorowski podczas rozmowy z prezydentem USA. Dodał również iż "strona polska powiedziała już w tej sprawie wszystko".
Barack Obama zareagował... podziękowaniem za otrzymaną od prezydenta Polski choinkę. Dodał również, że "jest to najpiękniejsze drzewo, jakie stoi na biurku".
Komentarze:
- Spotkanie na "szczycie"- cała konferencja prasowa?.
http://www.youtube.com/watch?v=iVxFfyBA6WM
- Karol: pewnie nie ma linka
"pewnie nie ma linka, bo było troche inaczej. prezydenci odpowiadali na pytania, padlo pytanie o wizy wiec obama powiedzial ze zrobi co w jego mocy, komorowski powiedzial to powyzej i to byl koniec wszystkich pytan do prezydentow. po wszystkim obama podziekowal za choinke"
- Joe: KomoRuski prezydent
"Polacy sobie radzą, bo jesteśmy członkiem UE, więc możemy jeździć i pracować w całej Europie. Byłoby logiczne, gdyby można było także do Stanów Zjednoczonych - mówił Komorowski" - amerykanie juz czekaja na Polakow do pracy.....tego czlowieka powinien zbadac psychiatra,a w najlepszym przypadku nadaje sie do pracy w kotlowni.Dla KomoRuskiego wjazd bezwizowy oznacza tylko prace-: ))) Czy ten duren musi tak
osmieszac nasz kraj?
PS. Nie za bardzo znam języki obce, ale z mojej strony monitora Video z konferecji, to wyjątkowo żenujący obraz  "naszego prezydenta" !!! Rozumiem TVP, że nie było z czego "wyciąć", aby ukryć niestosowne zachowanie Prezydenta !!!

~niezależna.pl (2010-12-09 11:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

SMOLEŃSKIE TAJEMNICE MINISTRA ARABSKIEGO
Leszek Misiak, Grzegorz Wierzchołowski, 09-12-2010 09:17
http://www.niezalezna.pl/artykul/smolenskie_tajemnice_ministra_arabskiego/42268/1
Komentarze:
- momo: Czy rząd współpracuje z rosyjskim agentem na Polskę?Niezwykła koincydencja czy też oficjalne przeszkadzanioe w wizycie przezydenta i cicha umowa z Rosjanami o mnożeniu przeszkód ,która zamieniła się w tragedię narodową oraz doprowadziła do rządów absolutnych PO?Ten jest podejrzany ,kto najbardziej skorzystał.tylko ślepy nie widzi logicznej całości wydarzeń w Polsce i pod Smoleńskiem.
- ewa- niemcy: Problem w tym, że wszystkie ważne informacje nie docierają do dużej części Polakow. To, że PIS jest skrajnie nieodpowiedzialny i wstyd na niego głosowac krąży do dzisiaj. Brak własnych Mediow nie zmieni tej sytuacji. PO ma ogromną siłę przekazu i ludzie jej wierzą. Ile jeszcze trzeba czasu,żeby narod oprzytomniał.
PS.Macierewicz dąży do miliona podpisów pod prośba do parlamentu UE, po tym jak cały sekretariat Buzka(PO) w UE zbojkotował spotkanie w sprawie katastrofy Smoleńskiej. Gospodarzami spotkania była frakcja  konserwatystów w parlamencie UE oraz europosłowie róznych frakcji, którzy zainteresowani są faktyczną przyczyną dla której ta delegacja z Polski przybyła. Zapowiedziana dyskusja na forum parlamantu miała być w styczniu ale w ostatnim komunikacie decyzją zespołu z wszystkich Przwodniczących
frakcji, dyskusja ma się nie odbyć!!! Mamy "wodza" parlamentu UE Buzka, który ignoruje prawie połowę swoich Obywateli Polski!!!  Prezydent Komorowski stara się o zniesienie Wiz do USA w rozmowach z Obamą - mamy zatem prezydenta na miarę wodza światowego, ale jednego z ostatnich państw pod względem rankingu w Europie! Polska TRAGIKOMEDIA!!!

~niezależna.pl (2010-12-05 14:10)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ŻĄDAMY PRAWDY O SMOLEŃSKU!
Niezależna.pl, 05-12-2010 09:23
http://www.niezalezna.pl/artykul/zadamy_prawdy_o_smolensku_/42115/1
""Tak" dla Europy wolnych narodów, "nie" dla rosyjskiego imperializmu - pod takim hasłem w dniu wizyty w Polsce Dmitrija Miedwiediewa, prezydenta Federacji Rosyjskiej, spotykamy się na manifestacjach przed wszystkimi rosyjskimi placówkami dyplomatycznymi w naszym kraju.
6 grudnia:
Warszawa - 11:00 "powitanie" Miedwiediewa przed Pałacem Prezydenckim, 18:00, przed ambasadą, ul. Belwederska 49
Kraków - 15:00, przed konsulatem, ul. Biskupia 7
Poznań - 15:00, przed konsulatem przy ul. Bukowskiej 53a
Gdańsk - 17:00, przed konsulatem, ul. Batorego 15"

~niezależna.pl (2010-12-05 14:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

OFICEROWIE INNYCH WYWIADÓW ZASTĄPIĄ NASZYCH ŚLEDCZYCH
wg, "Nasz Dziennik", 04-12-2010 08:50
http://www.niezalezna.pl/artykul/oficerowie_innych_wywiadow_zastapia_naszych_sledczych/42077/1
"W Parlamencie Europejskim odbędzie się we wtorek publiczne wysłuchanie poświęcone rosyjskiemu śledztwu ws. katastrofy pod Smoleńskiem. Zabraknie przedstawicieli Naczelnej Prokuratury Wojskowej i prokuratora generalnego, będą za to oficerowie amerykańskiego i brytyjskiego wywiadu.Jeden z najważniejszych tematów dotyczących Polski najwyraźniej nie dla wszystkich jest istotny - pisze "Nasz Dziennik". Najbardziej wyczekiwani goście, czyli przedstawiciele polskiej prokuratury, odmówili spotkania z rodzinami ofiar i zainteresowanymi tematem smoleńskim deputowanymi ze wszystkich krajów Unii Europejskiej. Odmawiając udziału w spotkaniu, przedstawiciele polskich organów prowadzących śledztwo smoleńskie unikali wytłumaczenia swojej nieobecności."(...).
C.d. patrz link.
PS.Korci ciekawość, jak dalece są mocne rządy premiera Tuska i prezydenta  Komorowskiego? w konfronatacji z wydźwiękiem inicjatywy PIS-u w parlamencie Europejskim w sprawie wyjaśnienia przyczyn katastrofy Smoleńskiej. Może się powtórzyć zmowa milczenia Europy i Świata, co miało miejsce w przypadku "Mordu Katyńskiego" i "Katasrofy Gibraltarskiej z czasów II wojny św.???

~niezależna.pl (2010-12-03 13:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

TUSK BĘDZIE MIAŁ PROCES?
fot. kprm.gov.pl, 03-12-2010 11:06
http://www.niezalezna.pl/artykul/tusk_bedzie_mial_proces_/42047/1
Komentarz:
- kalinka: POkazać w sądach Platformę Obłudy i kłamstwa
"Tylko z grubej rury do tych dworskich gnid trafia. Oni rozumieją tylko język meliniarski jak w Wałbrzychu - na k.. i ch....Wobec POwyższego jak na dworską gnidę przystało musi być ona zgnieciona ciężką artylerią argumentu i językiem dosadnym, aczkolwiek nie raniącym ucha słuchacza kulturalnego. Tuskowi już odbija ze strachu przed momentem apokalipsy (czyli odsłonięcia, ujawnienia) jego szwindli i win."
- Mój podpis: Ryżemu puszczają nerwy
"Widać wyraźnie, że ryży szuka jeleni. Pluł się z mównicy, że przez dotacje partyjne będą problemy finansowe, a mnie się wydaje, że problemy finansowe Polski są związane z nieformalnymi dotacjami biznesu na rzecz POszczególnych POlityków. Dość szeroko opisała to Sawicka, a ze stenogramów rozmowy senatora tuskowego dowiadujemy się innych szczegółów dotyczących sPOsobów motywowania polityków przez tuskmenów i ich
zaplecze."

~niezależna.pl (2010-12-02 13:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ROSJA TO PAŃSTWO MAFIJNE" - TWIERDZĄ AMERYKANIE
wg, guardian.co.uk, Niezależna.pl, 02-12-2010 12:0
http://www.niezalezna.pl/artykul/_rosja_to_panstwo_mafijne_twierdza_amerykanie/42008/1
Komentarz:
Mój podpis: Oczarowany putinem
"W mojej ocenie, tusk, oczarowany putoinem, jest na najlepszej drodze do przekształcenia Polski na wzór putinowski. Kiedy dzisiaj rano w radio zapytano grzegorza "procencika" o zdanie na temat senatora PO, ten wyraził swe oburzenie faktem NAGRYWANIA rozmowy
kompromitującej senatora, partyjnego kolegi grzesia procencika, a sprawę korupcji POlitycznej zbagatelizował. jaka partia, takie standardy. Cierpliwie czekam na czasy, kiedy całe to szemrane towarzycho mające dzisiaj wpływ na losy Polski odpowie za swe niegodziwości i przekręty. Wzór jak należy organizować i prowadzić komisje śledcze mamy dzisiaj w postaci komisji gadającego z krzesłami, czy czum"
PS. Oto obraz polityczny obecnej Polski za rządów PO-PSL i POwskiego prezydenta. Tak jak mafijnej Rosji nie zmienimy, tak dla polskich Patriotów, jest wezwanie do walki o demokratyczną Polskę i Jej miejsce w gronie Demokratycznej Unii Narodów.

~Judasz (2010-11-29 19:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Na  Jude  uderzylo w  parchowski  baniak ?  Mnie  mozesz  nazywac  czym  chcesz a  dla  mnie  zostaniesz  parchem  durnym parchem tak  jak  ten  caly  Kaczor  ,  Macierewicz  i reszta  tych  przyglupow  weszacych  wszedzie  spiski  izamachy .  Tylko  idioci  szukaja  wiecznie  spiskow a ty  parchu  do  nich  tez  nalezysz . Shalom parchu ß

~Żyd (2010-11-28 19:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zamilcz szwabie, to co tu jest powielane, to kawał prawdy, o której w Naszej rzeczywistości ludzie nie mają pojęcia bo media kłamią? Dziwne, wszystkie te "bzdury" młócą niemieckie rozgłośnie,  wyrażają autentyczną obawę o losy Polski.(Nie wszyscy oczywiście?) Szczególnie z niepokojem patrzy zachód, na to co destabilizuje UE!!! Nie licz na RAŚ, przewodniczący parlamentu UE ostrzega PO przed koalicję z nowotworem typu  "RAŚ".

~Judasz (2010-11-28 12:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Parchu  jeden  piszesz  to  dla  siebie te  cale  pierdy  czy  dla  pospolstwa ?  Sadze  ze  dla siebie  bo  nikt  madrzejszy  tych  bzdetow  nie  czyta .  Kiedy  to w  koncu  zatrybisz ?  Chyba  nigdy .  Lech  nie  zyje  i   jest  nareszcie spokoj  a   jego   szurniety  brat  i  tak  za  max. 2  lata  zniknie  ze  sceny  politycznej  tak  jak  i  jego  PiS .  Shalom  parchu

~Leszek Misiak (2010-11-27 13:15)
Ocena: 0 + | - Cytuj

DOKUMENT Z AGENCJI WYWIADU - PYTANIA I WĄTPLIWOŚCI
Leszek Misiak, Grzegorz Wierzchołowski, 27-11-2010 12:14
http://www.niezalezna.pl/artykul/dokument_z_agencji_wywiadu_pytania_i_watpliwosci/41821/1
Komentarz:
cherio: smoleńska mgła nie opada
"kiedy kilka dni po 10 kwietnia obejrzałem film "1.24" byłem przekonany, że jest to mistyfikacja, wrzucona do internetu w celu ośmieszenia teorii zamachu, jednakże do chwili obecnej, ku mojemu zaskoczeniu, nikt nie podważył autentyczności filmu. Autentyczność natomiast potwierdziły nieudolne próby wskazywania fałszywych autorów oraz tłumaczenia wystrzałow, które słychać na tym filmie. Moim zdaniem, wszystko to, co dzieje sie wokół Smoleńska niesie za sobą jeden przekaz: Tak zrobiliśmy to "niepokorne polaczki", ale niczego nam nie udowodnicie i nikt sie za wami nie ujmie, wiec nie podskakujcie. czeka to każdego, kto nam wejdzie w paradę /patrz morderstwo ś.p. Wróbla, które też było swego rodzaju ostrzezeniem dla "niepokornych"/ Teraz ruch po naszej stronie i decyzja czy oczekiwania tych, którzy stoja za zamachem się spełnia"
PS. Teraz wiadomo dlaczego BOR nie mógł zabezpieczać lądowania prezydenckiego samolotu, a nóż jakiś niepokorny BORowiec z ostrą bronią w ręku stanie w obronie prezydenta? - wojna gotowa!!!

~Tomasz Zdunek (2010-11-27 12:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Na Siewiernym nie było funkcjonariuszy BOR
Dodane przez: Tomasz Zdunek, 23-11-2010
http://gazetapolska.pl/artykuly/kategoria/57/3997
"Jak funkcjonariusze BOR zabezpieczali lądowanie prezydenckiej delegacji w Smoleńsku?
16 listopada Radosław Sikorski odznaczył szefa BOR gen. Mariana Janickiego Odznaką Honorową Bene Merito – zaszczytnym wyróżnieniem przyznawanym przez MSZ za działalność umacniającą pozycję Polski na arenie międzynarodowej. To bulwersujące, bo to właśnie szef BOR jest odpowiedzialny za niezapewnienie bezpieczeństwa prezydenckiej delegacji 10 kwietnia 2010 r.
– To skandal. Szef BOR dawno powinien zostać zdymisjonowany. Jego wina za brak zabezpieczenia ochrony delegacji prezydenckiej jest bezsporna.(...)
PS. Druga strona rzeczywistości "owocnych" rządów koalicji PO-PSL.!!!

~mixi (2010-11-24 21:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jaruzelski doradca prezydenta Komorowskiego, Kiszczak doradca ds bezpieczeństwa, a Jerzy Urban będzie pilnował wolności mediów w Polsce...

~niezależna.pl (2010-11-24 20:58)
Ocena: 0 + | - Cytuj

FOTYGA O SUKCESIE MISJI W USA
łw, Niezależna.pl, 24-11-2010 15:03
http://www.niezalezna.pl/artykul/fotyga_o_sukcesie_misji_w_usa/41715/1
Komentarze:
neoconstantine: Wizyta.
"Czy coś ta wizyta dała, to dopiero zobaczymy. Póki co, to Obama bardzo mile łechce naszą dumę narodowa (patrz - ostatnio szczyt NATO w Lizbonie), bo potrzebuje głosów kongresmanów polskiego pochodzenia, do ratyfikacji traktatu START. Rzecz w tym, że posiadający obecnie w Izbie Reprezentantów większość republikanie, są sceptycznie nastawieni do tego traktatu, a duża grupa tych reprezentantów, to właśnie Polonusi. Dlatego więc Obama zaprosił prezydenta Komorowskiego do złożenia wizyty w USA, dlatego minister Sikorski ma nadzieję na zniesienie wiz, w ramach wzajemności. Jakby pan Macierewicz obiecał Obamie, że w zamian za powołanie komisji do zbadania katastrofy smoleńskiej, namówi polskich kongresmanów do ratyfikacji traktatu, to i Demokraci zakrzątnęli się by wokół tej sprawy. Tylko trzeba działać szybko, zanim Obama złoży swój podpis pod ustawa ratyfikującą traktat START. Bo potem może być różnie."
PS.Wolałbym by było już po wizycie Komorowskiego w ASA ???

~Leszk Misiak (2010-11-23 13:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

TUSK CHRONI SZEFA BOR
Leszek Misiak, Grzegorz Wierzchołowski, 23-11-2010 10:30
http://www.niezalezna.pl/artykul/tusk_chroni_szefa_bor/41654/1
Komentarz:
"Anna M.: Wszystko w porządku!
"zaszczytnym wyróżnieniem przyznawanym przez MSZ za działalność umacniającą pozycję Polski na arenie międzynarodowej. To bulwersujące, bo to właśnie szef BOR jest odpowiedzialny za niezapewnienie bezpieczeństwa prezydenckiej delegacji 10 kwietnia 2010 r. Właśnie to jest logoczne- niezapewnienie bezpieczeństwa prezydenckiej delegacji umocniło naszą służalczą pozycję wobec Rosji .Wszystko doskonale pasuje, podobnie jak wcześniejsze odznaczenia dla Rosjan za akcję po katastrofie."

~rp.pl (2010-11-20 12:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Bronisław Komorowski jedzie do USA
jen 20-11-2010, ostatnia aktualizacja 20-11-2010 12:53
http://www.rp.pl/artykul/566863_Bronislaw-Komorowski-jedzie-do-USA.html
"Podczas rozmowy w Lizbonie prezydent USA Barack Obama zaprosił prezydenta Polski Bronisława Komorowskiego do złożenia wizyty w Waszyngtonie.(...)
źródło: AFP
Miałoby do niej dojść 8 grudnia - to nie oficjalne informacje PAP"
PS.Sprawa Fotygi i Macierewicza w USA niewątpliwie dotarła do prezydenta Obamy? Nie było oficjalnych rozmów a jednak amerykański Prezydent "wzywa" Komorowskiego do USA ??? O wizytach dyplomatycznych czynione są zazwyczaj długie procedury - Czyżby Smoleńsk ???

~Niezależna.pl (2010-11-20 12:00)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ROSYJSKI DYSYDENT POMOŻE MACIEREWICZOWI
fot. bbc-77 (yandex.ru), 20-11-2010 08:16
http://www.niezalezna.pl/artykul/rosyjski_dysydent_pomoze_macierewiczowi/41504/1
PS. Były doradca Putina!

~Rafał Dzięciołowski (2010-11-20 11:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

MISJA FOTYGI I MACIEREWICZA: KOLEJNE DUŻE OSIĄGNIĘCIE
Rafał Dzięciołowski dla Niezależna.pl, 19-11-2010 15:31   
http://www.niezalezna.pl/artykul/misja_fotygi_i_macierewicza_kolejne_duze_osiagniecie/41484/1
Komentarz:
Andy: to niewatpliwy sukces
"Wprowadzenie tematu Smolenska do Waszyngtonskiego mlyna to duze osiagniecie. Fala rusofilli, reprezentowana przez Obame i jego postlewackich doradcow, odplywa. Powraca realizm. Mozna przypuszczac, ze Obama byl juz dawno poinformowany o tym, co naprawde zdarzylo sie w Smolensku. Powstaje pytanie: czy Amerykanie beda kryc swego prezydenta, czy tez zwyciezy bardziej dalekosiezne spojrzenie na interes Amaryki i swiata."

~Fotyga-Macierewicz (2010-11-18 13:18)
Ocena: 0 + | - Cytuj

FOTYGA I MACIEREWICZ PRZEKAZALI PETYCJĘ
fot. Niezależna TV, 18-11-2010 09:22
http://www.niezalezna.pl/artykul/fotyga_i_macierewicz_przekazali_petycje/41435/1
Komentarze:
Ania: Bardzo sie cieszę...
"Cieszę się że się udało! Na pewno teraz pan Wrona zacznie ganiać za kongresmenką, która przyjęła petycję...przecież już nachodził biuro Kinga i jego współpracowników...
Tak trzymać Panie Macierewicz z Panią Fotygą. Moje najszczersze wyrazy podziwu i uznania.
Pozdrawiam."
PS. Od rana w TVP ogłasza; King nie spotka się z politykami PIS, pomijając wiadomość, że najważniejsza rangą w KSZ Kongresmanka z Florydy przyjęła petycję - ona będzie od stycznie przewodniczyła tej komisji. Petycję poprą polonijni działacze Kongresu. Od rana MSZ Sikorski atakuje list prezesa PIS-u do Tuska o niskim stanie obronności Polski!!!

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3 4 5 … 37
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog