29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2005-05-18 00:00:00 Z mediów

Wedle ubiegłorocznych rachunków magistratu płatne parkingi w Raciborzu miały przynieść rocznie 900 tys. zł. Jak łatwo policzyć, po czterech miesiącach przychody powinny wynieść 300 tys. zł.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (7): Pasztet z parkingami Strony: 1Dodaj komentarz
~Aleksander (2005-05-21 11:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czego się nie dotkniesz w Raciborzu to wszystko spieprzone. Nawet paru złotych nie potrafią zebrać do kasy miasta. Jedyne co dobrze idzie to wydawanie pieniędzy (wyrzucanie ich w błoto)

~Brutus (2005-05-21 11:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Problem w tym, że tu nie ma żadnego zarabiania. Po prostu nas zmuszono do tego, żeby dobrowolnie zrzucić się na zatrudnienie 40 kolesi... I to ma byc ekonomiczne zarabianie ? Kur*** może jeszcze zaczniemy płacić za stanie na czewonych światłach, żeby dac pracę kolesiom co będa zmieniać kolor żarówek...

~fiskus (2005-05-20 22:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Powinni obliczyć ile zarabiają inne miasta na parkingach i przeliczyć jakie straty poniósł Racibórz, a następnie te pieniądze ściągnąć od 13 radnych TMZR i RS 2000, bo to ich głupi pomysł, aby zatrudniać parkingowych, bo mniejsca pracy i.t.d. A w większości ci ludzie zamiast do kasy gminy ładują do własnej kieszeni.

~arek (2005-05-19 07:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a dzisiaj to wygląda tak , zarabiają wszyscy tylko nie gmina ,bo to są właśnie pomysły radnych nieudaczników i pana prezydenta Raciborza co z ekonomią ma tyle wspólnego co ja z gwiazdami

~anty-Frączek (2005-05-18 20:54)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No właśnie jak to jest?. Miałem kiedyś okazję rozmawiać z jednym z parkingowych i powiedział mi, że prezydent ( to było własnie w tym czasie)Markowiak płaci za parkowanie na Placu Długosza i "upowaznił" parkingowych do pobierania opłat od radnych gdyż akurat oni nie powinni się czuć zwolnieni z tych opłat! A jak to wygląda dzisiaj?

~xxx (2005-05-18 15:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Wojnar ma pomysły do realizacji przez innych,Parkingi płatne dla innych, On jako wielka szycha nie musi płacić. Byłam świadkiem jak na ul.Nowej pod :Bolkiem: zaparkował a gdy podszedł do niego parkingowy to coś mu powiedział i nie zapłacił.A samochód stał dłużej.Taka to jest sprawiedliwość,bufonada i nic więcej.

~arek (2005-05-18 09:05)
Ocena: 0 + | - Cytuj

takie wlasnie pomysly ma Wojnar i jego koalicja,to im mozemy dziekowac za rozwoj Raciborza i za marnotrawienie publicznych pieniedzy,dziekujemy Wam za wszystko!

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog