29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2010-02-13 16:11:45 Gry zespołowe

Na sobotę, 13 lutego o godzinie 14 w Nędzy, zaplanowany był mecz sparingowy pomiędzy LKS 1908 Nędza a Unią Racibórz.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (28): Unia nie zagrała z Nędzą Strony: 1 2Dodaj komentarz
~Heh (2010-02-14 16:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ja to bym w ogóle nie dyskutował z pajacami (jak to sie teraz okazalo) z Nedzy. Ich smiech jest przejawem braku wiedzy na temat pilki noznej, zazdrosci i slabosci.

~kibic (2010-02-14 14:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

No ale skoro nawet w Górniku Zabrze robi to pierwsza drużyna z Nawałką to to chyba jest sensowna praca.

~kibic (2010-02-14 14:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

przeczytałem i nie dowiedziałem się nic nowego, poprawa koordynacji ruchowej- takie rzeczy robi się z dziećmi i drużynami juniorów,  wiem ,że marców zajmuje się głównie dziećmi , ale to już dorosła piłka i tu trzeba pokazać trochę pazura. z drugiej strony można trenera zrozumieć bo zawodników typu harasx2, krueger, zejdler, szałkowski  i paru innych to trzeba jeszcze uczyć nawet tego nie mówiąc juz o graniu w piłkę bo do tego trzeba piłkarzy ...

~kibic (2010-02-14 14:20)
Ocena: 0 + | - Cytuj
~kibic (2010-02-14 14:14)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dla tych co się śmieją z metod pracy Marcowa polecam artukuł..
Aerobik dla piłkarzy

http://aktywni.pl/aktualnosci/aerobik-dla-pilkarzy/

~kibic (2010-02-14 14:06)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Co to za artykuł? Czy autor był świadomy wywołania emocji wśród tutejszych osób? Napisał niesprawiedliwy opis zaistniałej sytuacji oraz przedstawił tylko interpretację klubu z Nędzy a Unię przedstawił w takim świetle że aż mi brak słów. Czy redaktor tego portallu który uchodził za bezstronny czyta takie artykuły wywołujące nienawiść i obrazanie osób? Mógłby chociaż autor artykułu przedstawić się skoro napisał takie rzeczy?

~kibic (2010-02-14 13:16)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ludzie wam sie w głowach poprzewracało, piszecie tutaj o kuźni a zapewne nikt z was tam nie był, przecież widać na zdjęciach ,że tak samo leśy warstwa śniegu jak w Nędzy, a co w kuźni pod śniegiem nie ma zmrożonego grunty,a w kuźni myślicie czym odśniezano boisko- fadroma bandurskiego, to są pierwsze sparingi i tutaj nie wynik ,a to co zostanie w nogach jest ważne, zgadzam sie ,że conajmniej 3 ostatnie sparingi trzeba rozegrać w normalnych warunkach, ale w tym momencie przygotowań nie było to najgorsze, ale co jak w uni przyjechało 15 dzieciaków co ćwiczą aerobik z marcowem , a potem leje ich kto ma czas, założe się ,że zawodnicy jak Frydrych, Kowalczyk czy Sławik zagrali by bez problemu bo zawodnicy z jajami a nie wydmuchane "gwiazdeczki" (czyt, cioty)

~kibic (2010-02-14 11:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zgodze sie z kolega jesli pilkarze przyjechali na sparing to chceli grac a skompromitowala sie Nędza za nieprzygotowanie boiska

~jb (2010-02-14 10:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Trenujcie dalej w hali, to dalej będziecie zbierać baty od takich wiosek jak Czaniec, Porąbka gdzie liczba mieszkanców rowna się jednemu wieżowcowi na Chełmońskiego. Boisko było przygotowane dobrze, rano zostało poraz kolejny odsieżone. A logiczne jest że pod warstwą 2 cm śniegu jest lód. Co do wyjazdu na ten sparing na sztuczne boisku. Unia chciała na Nędzy zarobić, bo wynajem boiska nie kosztuje 1000zł, jeżeli  koszta jak mówicie miały być podzielone na pół. Inną sprawą jest że część sładu balowała w piątek do późnych godzin nocnych, może obawiali się kompromitacji?

~kibic (2010-02-14 07:43)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czytając tutaj opinie zastanawia mnie jeden fakt. Skoro zawodnicy i trenerzy przyjechali na sparing, to znaczy że im zależało i zaufali zapewnienim organizatorów o dobrym przygotowaniu boiska. A skoro podjęli decyzję o nie graniu z powodu fatalnie przygotowanego boiska a wręcz popsutego działaniem koparki to dlaczego się tych zawodników potępią?? Mam wrażenie iż jest tutaj działanie typy: nakłaniania pijanego kierowcy do jazdy bo się obrazimy i jest on trzeźwy albo skoczka spadochronowego z plecakiem i wmawianiu mu że ma spadochron!! Po prostu zawalili a w sumie "przedobrzyli" ściąganie śniegu organizatorzy! Zdjęli warstwę śniegu którą mogli by ubić i było by ok. Postanowili sciągnąć go fadromą i efekt był odwrotny. Koleiny, bryły lodu, a wręcz sam lód! Prosiłbym następnym razem nie krytykowanie kogoś za nie podjęcie ryzyka gry na źle przygotowanym boisku bo z tego co widziałem było jeszcze gorsze niż gdy grali z Rafako. A jakie mieli zawodnicy z Rafako to niech się najlepiej oni wypowiedzą.

~Kuźnia Raciborska (2010-02-14 00:07)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Boisko w Kuźni było odśnieżone perfekcyjnie w piątek wieczorem i warunki byłyby lepsze, gdyby nie napadał w nocy śnieg. A co do tych 10 cm, to owszem, było tyle, ale tylko poza boiskoem. Na murawie było około 1-2 cm.

~kibic (2010-02-13 23:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do szanownych ludzi z Nędzy!!
To proszę zamiescić zdjęcie tego boiska na portalu!! Wtedy przeproszę Nędzę za swoje słowa i porównanie! Wracając do meczu z Kuźni i rzekomych 10cm śniegu. Dlaczego widać u wszystkich graczy obuwie w całej okazałości??!! Przykre to,że trzeba się złościc czytając nieprawdę. Żałosna propaganda ala PRL!!
A tak na marginesie takie informacje gdzie i kiedy oraz kto za co płaci chyba posiadają tylko członkowie zarządu, prezes czy trenerzy a nie kibice. Widać kto pisze posty tutaj i "chwali przygotowanie" swojego boiska. Rozumiem żal gospodarzy, ale proponuję najpierw uderzyć się samemu w pierś a potem oceniać innych.

~...kibic...! (2010-02-13 22:01)
Ocena: 0 + | - Cytuj

z tego co wiem to druzyny mialy po polowie zaplacic za wynajem boiska a nie tylko Nędza... podobna sytuacja byla rok temy boisko tez bylo fatalne i oblodzone wiec nie dziwie sie trenerom i chlopakom ze nie chcieli grac. A jesli taka jest filozofia dzialaczy klubu Nędza żeby grac na takich boiskach mecze sparingowe to gratuluje

~kibic (2010-02-13 20:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

drodzy userzy patrząc na relacje z kuźni widzę ,że mecz odbył się na warstwie ok,10 cm śniegu i chwała druzynom ,ze zagrały, bo o to przecież w tym okresie chodzi, boisko w Nedzy było o klase lepiej przygotowane (i to bez żadnej złośliwości ) śnieg był zdejmowany już trzykrotnie, a dzisiaj została tylko warstwa ok 3 cm luźnego śniegu dla łatwiejszego poruszania, bo przeciez logiczne jest ,że grunt jest zmarznięty, jest takie przysłowie o baletnicy i o tym co jej przeszkadza i tak dzisiaj zachowały sie baletnice z raciborza, nie dziwi mnie fakt ,że potem na ciężkim boisku dostają 8-2, jedno jest pewne z unia Nedza nie zagra już sparingu.
Odnośnie  gry w Czechach to fakt ,że unia proponowała , ale tez chciala, zeby to Nędza zapłaciła za wynajem boiska i połowe sędziego. Niech lepiej dalej ćwicza aerobik z marcowem to zaniedługo będzie zniewieściała drużyna

~Artur D. (2010-02-13 18:55)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Chciałbym stanąć w obronie tego portalu. Uważam go za jako jedyny w Raciborzu gdzie piszą konkretnie prawdę... Szkoda, że nie ma tych zdjęć ale wierzę na słowo. Pozdrawiam! Czytelnik raciborz.com.pl

~alojz (2010-02-13 18:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Zawsze można by było zrobić krótki telefon do Kuźni. My skonczyliśmy grać przed 15. Przyjeżdżacie rzucacie grosz na tacę i gracie, ale nieee... Kuźnia gryzie Racibórz i Nędzę w zęby chyba... boli to, wiem ;]

~kibic (2010-02-13 17:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Polecam zdjęcia z meczu sparingowego w Kuźni jako materiał poglądowy do przygotowania boiska na mecze sparingowe. Panowie z Nędzy proszę uczcie się!!

~kibic (2010-02-13 16:59)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mam wrażenie,że jest to artykuł "sponsorowany" przez "obrażalskich" zawodników lub zarząd klubu.

Można wytoczyć proces redakcji i komentującym?

Czy jest tutaj jakiś Administrator??

Cytuję regulamin!!

11. Użytkownik ma prawo do komentowania artykułów znajdujących się w Serwisie oraz prac innych Użytkowników. Komentarze nie mogą naruszać przepisów prawa polskiego, norm społecznych, uczuć religijnych, wyrażać treści rasistowskich oraz naruszających dobra osób trzecich oraz innych Użytkowników. Zabronione są komentarze wulgarne, mające na celu obrażanie innych Użytkowników oraz komentarze o treściach prowokacyjnych. Mogą być usuwane komentarze zawierające reklamę np. firm, instytucji, serwisów internetowych itp. oraz że usuwane będą (mogą być) komentarze dotyczące pracy Administratora; prosi się wszelkie uwagi w tym zakresie przesyłać na adres [email protected] lub [email protected]

~szachista (2010-02-13 16:50)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ludzie grajcie w szachy!

~do Irish Coffee (2010-02-13 16:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

smieje sie? ocice, tak?
bo unia grała z ocicami 2 sezony temu w pucharze polski, bodajże 9-0 było...
smiech to zdrowie:)
do kibic -  rowniez widzialem boisko. juz w zeszlym tygodniu, przy okazji nedza - rafako. i nie jest tak, ze zawodnicy rafako zagrali bez problemy, bo zachwyceni jego stanem nie byli. sam sie dziwie, ze zagrali, bo nie wiem czemu sprzyja rozegranie meczu w takich warunkach.
pozdrawiam normalnych.

~anonim (2010-02-13 16:46)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Niech wypowie się może ktoś z Rafako, jako osoba postronna.

~kibic (2010-02-13 16:41)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Czytając poniższe komentarze i naśmiewanie się z kogoś nie da się tego nie napisać! To już poniżej krytyki!! Czy jest ktoś kto zamiescił by zdjęcia z tego boiska? Dlaczego nikt nie napisał tutaj info o tym że boisko pod wartwą śniegu miało lód!! Dlaczego tutaj nie ma opisu o tym,że na boisku pozostały koleiny po koparce oraz po zębach łyżki, co stwarzało ryzyko urazu i kontuzji? Byłem na tym boisku i się im nie dziwię. Trudno było po nim chodzić a co dopiero biegać. A każdy kto się tutaj naśmiewa powinien przeprosić wszystkich wymienionych i obrażonych. Bo racja tkwi po ich stronie, zwłaszcza że słyszałem iż zaproponowali i zarezerwowali sztuczne boisko w Czechach za niewielki koszt. A koparka i trud osób na pewno był większy!!

Teraz sfrustrowani zawodnicy z Zarządem pewnie te komentarze piszą!!

~do uniafan (2010-02-13 16:22)
Ocena: 0 + | - Cytuj

nie licz na to, że się utrzyma... ;]

~Irish Coffee (2010-02-13 16:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Cały Racibórz śmieje się ze znieweiściałych kopaczy Unii :D Forza Ocice!

~bronislaw (2010-02-13 16:08)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Chlopcy... za moich czasów to grało się w trudniejszych warunkach... a wy boicie się kilku warstw śniegu? Wstyd mi za was. Już to Rafako jest lepsze bo mimo że przegrało to przynajmniej zagrali... Trzeba powiedzieć Trawińskiemu aby wziął was na następny raz.

Dodaj komentarz
Strony: 1 2
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog