29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2005-05-15 00:00:00 Wiadomości

W czasie spotkania z duchowieństwem w bazylice na Lateranie Papież zapowiedział natychmiastowe rozpoczęcie procesu beatyfikacyjnego Jana Pawła II. Uczynił to w 24 rocznicę zamachu na papieża-Polaka.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (5): Proces beatyfikacyjny Jana Pawła II Strony: 1Dodaj komentarz
~anty-Frączek (2005-05-17 12:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do AA! Może nie zauważyłeś ale mój komentarz był poświęcony artykułowi umieszczonemu wyżej- więc czemu się wysilasz i komentujesz mnie ( nie jestem tematem artykułu)!. Proszę pisać na temat a nie o autorach komentarza, którzy mają prawo wyrazić swoją opinię na dany temat! Żegnam!

~anty-anty-Frączek (2005-05-17 08:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

jesteś daremny i zgorzkniały, bez względu na to pod jakim nickiem sie ujawniasz, więc daruj sobie

~anty-Frączek (2005-05-16 21:02)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do AA!. (PRIMO)Jeśli pracuję to jest oczywiste, że sobie opłacam internet a nie mama, (SECUNDO)Jeśli pracuję to jest oczywistym, że nie jestem bezrobotnym, (TERTIO)nie mam w zwyczaju zmieniać poglądów i pseudo tylko dlatego, że komuś jest to nie w nos!. Co byś zrobił jeśli napisałbym jakiś komentarz pod innym pseudo a TY byś się z nim zgodził a tu nagle pojawia się mój nick "anty-Frączek"?. Ale byś sobie pluł w brodę!!!

~anty-anty-Frączek (2005-05-16 12:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

człowieku ! kiedy nie wejdę na stronę zawsze na czołowym-pierwszym miejscu twój komentarz, zmień pseudo bo w oczy kolesz! weź sie za jakąś robotę, bo z częstotliwości twoich wizyt wynika że jestes bezrobotnym, a internecik pewnie opłaca mamusia?

~anty-Frączek (2005-05-16 11:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ludzie nie chcą pozostawić swoich domostw gdyż większość z nich powstało bez zezwoleń a to się wiąże z ewentualnym brakiem odszkodowania za przesiedlenie!. I tak o to los Raciborza, Koźla, Opola, Wrocławia zależy od paru zbuntowanych gospodarzy! PARANOJA!

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog