29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2010-01-12 08:50:22 Wiadomości

31 stycznia w Szonowicach poznamy laureatów nagrody Starosty w dziedzinie kultury. Nagroda przyznawana jest corocznie wyróżniającym się animatorom kultury, którzy swoimi dokonaniami przyczyniają się do nobilitacji kultury powiatu raciborskiego.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (14): Znamy nominowanych do nagrody "Mieszko AD 2009" Strony: 1Dodaj komentarz
~Będzie dobrze (2010-01-27 13:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Też mi zaszczyt - nagroda plajtującej firmy której nik nie chce kupić.

~psycholog (2010-01-26 10:21)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Mundur jest przedłużeniem męskich organów,podobnie jak samochód.Ale jak się dobrze czuje to w porząku byleby nie za nasze pieniądze.

~z boku (2010-01-25 14:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Potwierdzam! Kupujacy działaja mu na nerwy! Facet cierpi na NIEDOCENIENIE jego wiadomosci i umiejetnosci! Stad - mundurowe zachciewajki, ale ogólnie Władza GO.....OLEWA! JEST POTRZEBNY , WTEDY KIEDY POTRZEBNY JEST STRZAŁ Z WIWATÓWKI!

~kupujący (2010-01-25 10:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Fakt! Ten gość, w sklepie, to wyjatkowo nieuprzejma kreatura!

~majsterkowicz (2010-01-25 09:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ten J E D E N, To Niezły Cwaniak I Kombinator, Sprzedał Mi  W Swoim Sklepie, Niewysuszone Odpowiednio Drewno, A Twierdził Coś Przeciwnego I Cała Moja Praca Poszła Na Marne! Reklamacji Nie Przyjał! Nie Wiedziałem, Że To Taki Ważniak Mundurowy. Teraz Wiem Dlaczego Taki Arogancki I Pozbawiony Pozytywnych Cech Subiekta!

~nie dla PIS-u (2010-01-25 09:23)
Ocena: 0 + | - Cytuj

W takich ładnych mundurach napewno powinni przywitać w Domu Strzeleckim posła Palikota.Pozdrawiam.

~zniesmaczony (2010-01-20 07:39)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ludzie dajcie se siana - na liście jest 15 osób a czepiacie się jednej która dzięki mundurowi rzuca się w oczy - jak zazdrościcie to wstąpcie do tego bractwa.

~kurek (2010-01-19 18:31)
Ocena: 0 + | - Cytuj

upload/small_2ScreenShot019.jpg

~zakręcona (2010-01-19 11:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Fajne chłopaki pozdrawiam.

~Franek Dolas (2010-01-19 11:11)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Gość na zdjęciu dumnie wypina pierś - sądząc po wieku to "porcelankę" dostał pewnie od tow. Gierka.

~kurek (2010-01-17 15:47)
Ocena: 0 + | - Cytuj

upload/small_0HPIM3146.jpgRaciborzanie też się prezentuja!

~szperacz (2010-01-17 15:35)
Ocena: 0 + | - Cytuj

upload/small_0ScreenShot018.jpgTo jest Bractwo kurkowe, a nie jakies raciborskie przebierancy z zielonym kapeluszem i piórkiem!

~artysta (2010-01-15 18:03)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Bele jakiego ,,przebierańca ,,nie należy od razu wyróżniać, bo mu woda sodowa do głowy uderzy!Ale władza ,lubi blichtr i przebierańców!

~darz bór (2010-01-14 16:04)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A jakież to zasługi ,położył w tej kategorii Józef Pluta, właściciel sklepu ,,Drewno,, na Ocickiej, ,,hetman,,czyt. prezes ,reaktywowanego Związku Strzelców Kurkowych. w mundurach na wzór junkrów pruskich, obwieszonych różnymi medalikami - gadżetami ,nie mających związku, ani z zasługami, ani działalnością bractwa! ,,Zaszczyca,, to fakt, wszelakie uroczystości miejskie swoją obecnością wraz  t y l k o  z dwoma ,,wiernymi,, członkami ,na ogólną liczbę  ponad 20-tu, którzy się z Nim już nie mają ,ani ochoty, ani zamiaru utożsamiać.Czasem wystrzelą z wiwatówki. Ten kabotynizm rzeczywiście kwalifikuje do  takiego wyróżnienia? No to gdyby myśliwi , okręgu Racibórz, w swoich organizacyjnych strojach  wraz z rekwizytami, również brali udział w zbiórkach pod pomnikami, to też otrzymaliby takie wyróżnienie?

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog