29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2009-12-08 12:16:34 Wiadomości

Grozę i postrach sieją nowe reklamy Ministerstwa Zdrowia, z których widz dowiaduje się, że "Papierosy pożerają go żywcem". Spoty reklamowe emitowane są przez największe stacje ogólnopolskie, tematyczne i regionalne.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (5): Papierosy pożerają człowieka żywcem Strony: 1Dodaj komentarz
~S.K. (2009-12-11 22:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Ostatnio terapie prowadzone przez GABINET Bicom ze Świdnicy odbywają się w Przychodni VITA MED przy Wileńskiej.
Kolega był w pierwszy wrtorek miesiąca.

~Józek (2009-12-10 21:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Podajcie  gdzie teraz odbywają się indywidualne zabiegi biorezonansowe "Rzuć Palenie". Słyszałem ,że wielu osobom to pomogło skutecznie..Wiem tylko ,iż raz w miesiącu.Ale w której przychodni?

~aptekarz ® (2009-12-09 15:45)
Ocena: 0 + | - Cytuj

DLA TYCH CO CHCĄ RZUCIĆ PALENIE - SKUTECZNIE!

http://rapidshare.com/files/101334781/palenie.rar

http://ronyc1.w.interii.pl/LatwySposobNaRzuceniePalenia.pdf

~G.K. (2009-12-09 08:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kochana redakcjo. Wykrteśliliście z mojego tekstu nażwy gabinetu i przychodni. Potrakt5owaliście to jako kryptoreklamę. A przecież leczenie w ramach NFZ w przychodniach ZOZ i szpitalu też jest odpłatna bo z naszych składek zdrowotnych ZUS. Czy to nie komercja = wymuszona. Nauczcie się logicznego myślenia.

~G.K. (2009-12-08 20:28)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Uważam , że wszelkie akcje polegające na uświadamianiu szkodliwości palenia przez ulotki, afisze czy pogadanki niewiele skutkują, ponieważ palacz dobrze wie o tym , że truje siebie i najbliższe otoczenie.. On musi psychicznie dojrzeć do decyzji o rzuceniu palenia.
Potem znaleźć i zastosować odp;owiednie medtody ułatwiające pozbycia się tego straszliwego nałogu oraz głodu nikotynowego.
<div>Ja po 20 latach palenia skorzystałam z zabiegów Gabinetu B******M , który przyjeżdża raz w miesiącu , teraz do przychodni V********** w Raciborzu i stosuje terapię jednorazową przy pomocy aparatury biorezonansowej , sterowanej komputerowo..</div>
Nie palę juz dwa lata i wcale mnie do tego nie ciągnie. Tu chciałam podziękować p. Krystianowi Niewrzołowi który już od kilkunastu lat sprowadza do naszego miasta specjalistów z tą nowoczesną aparaturą. Panie Krzysiu dziękuje Panu za to.. Na pewno uratował Pan w ten sposób życie i zdrowie wielu ludziom. Ciekawe czy władze miasta i powiatu docenią kiedyś Pański wysiłek w tej skutecznej profiilatyce. Ostatnio widziałam Pana ze stoiskiem reklamowym na dniach zdrowia w racibporskim szpitalu.. Dziękuję Panu w imieniu własnym i mojej całej rodziny. Już im nie smrodzę i nie zatruwam zdrowia. Boże, jak oni mogli tyle lat ze mną wytrzymać w mieszkaniu?
ę..

Dodaj komentarz
Strony: 1
Szukaj podobnych tematów:
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog