29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Dyskusja (1): zozlandia wodzisław ostrzeżenie Strony: 1Dodaj komentarz
zizi1 (2009-11-16 11:36)
Ocena: 0 + | - Cytuj

<p class="MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0pt; tab-stops: 36.0pt;">[size= small]<span style="font-family: Times New Roman;">Parę słów o <strong style="mso-bidi-font-weight: normal;">Zozolandii [/b]w <strong style="mso-bidi-font-weight: normal;">Wodzisławiu[/b]. Pisze to jako <strong style="mso-bidi-font-weight: normal;">ostrzeżenie dla rodziców[/b], którzy szukają rozrywki dla swoich pociech i miejsc przyjaznych dzieciom. Otóż<span style="mso-spacerun: yes;">  z pewnościa ZOZOLANDIA w Wodzisławiu Śl. nim nie jest! Odprawiałam tam urodziny córci. niestety mała źle sie poczuła i zwymiotowała. Nawet nikt nie raczył mnie o tym powiadomić z wynajetych animatorów . skandalem jest to, że kazano zapłacić mi 50 zł . za czyszczenie wykładziny, dzwoniłam na następny dzień do właściciela, który potwierdził informacje wydane przez swoich pracowników , ze 50 zł. to na czyszczenie wykładziny. Zmierzam jednak do najbardziej istotnej sprawy Otóz właścicielka Zozolandii poinformowała mnie telefonicznie, że ta kwota była przeznaczona jako zadośćuczynienie pracownicy, która sprzątała po córci. Biedna na następny dzień nie przyszła do pracy bo tak jej "targało" żołądkiem. A Pani właścicielka powiedziała w ten sposób" PANI DZIECKO (TAK POWIEDZIELI ANIMATORZY, ZAJMUJĄCY SIĘ DZIECIAKAMI) JAKBY MOGŁO TO BY I DRUGA STRONA WKŁADAŁO SŁODYCZE" To powiedziały osoby zajmujące sie dziećmi i Pani , która uważa sIę za nader kulturalną, Przestrzegam wszystkich . Możecie sie Państwo spodziewać , że jeżeli coś Wasza pociecha wyleje , stłucze w Zozolandii to ponosicie koszty. dla mnie jest to oburzające. fakt , że pozostawiłam tam 500 zł. za urodziny, potraktowanie mojego dziecka i dopłata 50 zł. za czyszczenie !!!!![/size]</span></span>

Dodaj komentarz
Strony: 1
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog