29 Grudnia 2016, imieniny Dawida Tomasza Dominika
Strona GlownaPolecaneLista użytkownikówPortalLogowanie
Artykuł
2005-04-26 00:00:00 Przedszkola

Dzień Ziemi w Przedszkolu nr 15 obchodziliśmy wraz ze Szkołą Podstawową nr 4 i Osrodkiem Niedosłyszacych i Słabosłyszących oraz raciborskimi przedszkolami.

zobacz artykuł
 
reklama
Dyskusja (88): Obchody Dnia Ziemi w Przedszkolu nr 15 Strony: 1 2 3 4Dodaj komentarz
~mający dosyć syfu (2005-05-03 07:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

A było to tak: Kiedy wydarzyło się to nieszczęście w ubiegłym roku, redaktor Wawoczny był na urlopie. Również przezes "Nowin" A. Gruchot był na urlopie. Redakcję "na sobie" miał Mariusz Weidner (swoją drogą poczciwy chłopak, ale utaplany w waw-owym łajnie). On też podjął decyzję, że informacja o zabójstwie pójdzie na 1. stronie. Czy dostał za to pochwałę?  :-) Po przyjeździe prezes Gruchot długi czas wisiał na redakcyjnym telefonie do Wojnara i... przepraszał go, że poszła ta informacja na 1.

~norka (2005-05-02 15:57)
Ocena: 0 + | - Cytuj

ja sie zgadzam z panem Durlejem:Wojnar ma krew na rekach!

~Kat (2005-05-02 14:52)
Ocena: 0 + | - Cytuj

przydałby się ktoś kto się dobierze do du... wszystkim karierowiczom, i rozliczy ich raz na zawsze ze im to bokiem wyjdzie.

~Shakal (2005-05-02 08:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Z Wojnarów to klan z piekla rodem

~Romuald Durlej (2005-04-30 10:42)
Ocena: 0 + | - Cytuj

c.d. W mojej opinii rodzice mordercy Dawida W. przez swoje niedbalstwo wychowawcze mają na swoich rękach krew mojej zamordowanej córki Magdaleny.

~Romuald Durlej (2005-04-30 10:24)
Ocena: 0 + | - Cytuj

c.d. Gdyby rodzice mordercy Dawida W. dbali o synalka i rozpoczęli jego wczesniejsze leczenie u psychiatry a nie uczyli agresji i pozwalali na zażwanie sterydów to 1 serpnia 2004r. by nie było.

~Romuald Durlej (2005-04-30 10:12)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Dziękuję Wszystkim za zamieszczone komentarze w tej sprawie. Ja też jestem zbulwersowany przebiegiem toku śledztwa i jego finalem. Chociaż bylo to do przewidzenia ponieważ już 1 sierpnia pół Raciborza mowilo że morderca Dawid W.(synalek przewodniczącego rady miasta Raciborza) bedzie niepoczytalny. O tym też wiedział ojciec mordercy, bo zdawał sobie sprawę z tego, że ma synalka debila tylko to ukrawał przed otoczeniem narażając ludzi na niebezpieczeństwo,do którego doszło 1 sierpnia.

~Olo (2005-04-29 21:17)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Weźmy sprawe w nasze ręce.  Nie głosujmy na nikogo i namawiajmy innych by też tego nie robili. Zróbmy coś wielkiego dla naszego miasta. Ratujmy póki jeszcze mamy co ratować. Kto jest za niech się dopisuje i do dzieła.

~anty-Frączek (2005-04-29 20:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Coś mi się zdaje, że to miasto nie ma szans na rozwój bo u władzy pozostaną wciąż te same mordy! Dajmy szansę miastu! Dajmy szansę młodym! Nie głosujcie już na Wojnary, Wiechy, Frączki, Ziajki, Wańki, Lenki, Hajduki, Markowiaki, Borowiki, Osuchy, Klimy, Kowalewskich i cały ten "szajs". Młodych, zdolnych, ambitnych i ze zdrowymi pomysłami dla ratowania naszego miasta nie brakuje! Proszę Was nie głosujcie już na wyżej wymienione nazwiska!!!

~Hajda (2005-04-29 18:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Tym miastem od 12 lat rządzą głupole,którzy to miasto doprowadzili do dna,co miesiąc zgarniają do kabzy po 10 tys. zł,jeden dostał się do warszawy i udaje greka,ale chyba już zrozumiał ,że tam nic nieznaczy i jest szcześliwy jak może stanąć sobie koło premiera na korytarzu,przyczółki zostawił w Raciborzu na Rzeżniczej u Wiechowej,którą dzisiaj wypieprzyli dyscyplinarnie z Caritasu za wielką "troskę" nad dziecmi upośledzonymi,kuria opolska już wyrobiła sobie zdanie o niej i myślę,że prokuratorteż

~dyniak (2005-04-29 18:09)
Ocena: 0 + | - Cytuj

precz z prezydentami-nieudacznikami,niech zyja anty-fraczki

~jaro (2005-04-29 14:51)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Precz a Anty - Frączkami

~anty-Fraczek (2005-04-28 20:56)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Jak adminstrator ujawni IP to wszyscy zobaczą kto jest tym pierwszym i oryginalnym anty-Frączkiem ( co już po wyświetlanym obok zegarze można sprawdzić)a kto atrapą. Przekonamy się czy pseudo anty-Frączek, Kuba i Lonia to te same osoby!

~Kuba (2005-04-28 20:53)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Rzeczywiście anty-Frączek pisze bez błędów podobnie jak waw-ka.

~Lonia (2005-04-28 20:49)
Ocena: 0 + | - Cytuj

rzeczywiście anty-Frączek za dużo pije bo widzi anty-Frączków i Kubę, jak będzie sz anty Frączek widział białe myszy to napisz.

~anty-Frączek (2005-04-28 20:40)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Coś mi się zdaje, że Kuba i pseudo anty-Frączek siedzą obok siebie ( może w kawiarence internetowej) i tak odpisują sobie wzajemnie! I jeszce jedna ciekawostka!: pseudo anty-Frączek popełnia często błędy literowe!

~anty-Frączek (2005-04-28 20:34)
Ocena: 0 + | - Cytuj

to ty jesteś alkoholikiem, kurcze skąd przede mną tyle klawiszy

~Kuba (2005-04-28 20:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

anty-Frączek nie pij już dzisiaj i idź spać.

~anty-Frączek (2005-04-28 20:33)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Kubo jeśli masz trochę oleju w głowie to zauważysz, że nie mogę w odstępie paru sekund napisać i wysłać komentarz! Ktoś mnie małpuje!

~anty-Frączek (2005-04-28 20:32)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Do administratora!!! anty Frączek używa mojego niusa, a to jest łamanie regulaminu. Ja jestem ten anty-Frączek, który jest przeciwko wszystkim, którzy są radnymi. A jeżeli jak twierdzi Lonia , ja jestem radnym to jak mogę być jako anty-Frączek przeciwny sobie.

~anty-Frączek (2005-04-28 20:30)
Ocena: 0 + | - Cytuj

Apeluję do redakcji by ujawniła numer IP tak jak parę dni temu by było jasne kto się podszywa pod mój nick! Muszę przyznać, ze ostatnie komentarze mojego nielegalnego sobowtóra zaczęły mi się podobać!

~Kuba (2005-04-28 20:29)
Ocena: 0 + | - Cytuj

anty-Frączek tobie się *** i sam ze sobą gadasz, ty masz chyba żółte papiery.

~anty-Frączek (2005-04-28 20:27)
Ocena: 0 + | - Cytuj

anty-Frączek to nieja, ja jestem anty-Frączek, który ma język cięty, a anty-Frączek, który się do mnie podszywa ma język przycięty.

~anty-Wiecha (2005-04-28 20:26)
Ocena: 0 + | - Cytuj

a ty anty-Fraczek lepiej sie przyznaj jak smakowalo jedzonko z kotla dla dzieci i ile gorzaly tam wypiles za darmochę, jak chcesz to wydrukujemy liste uczestnikow tych biesiad.

~anty-Frączek (2005-04-28 20:25)
Ocena: 0 + | - Cytuj

To nie ja piszę do Loni. Lonia to Wiechowa. Wurzucić z rady Mikę jednego i drugiego, Klimę, pieniacza Frączka i Ziajkę. A Borowik to grzyb

Dodaj komentarz
Strony: 1 2 3 4
szukanie zaawansowane
Dodaj nowy temat
Logowanie
Ostatnio dodane komentarze
Najdłuższe dyskusje
Ostatnio dodane w tym dziale
Najczęściej komentowane (ostatnie 60 dni)
Najaktywniejsi zarejestrowani komentatorzy
Statystyki
Katalog